Competition results

#
Team
Points
Rank total
1.
m.raszyk
88
5.
Martin Raszyk (Gymnázium )
2.
Gymji PRO Team 1337
84
7.
Jiří Guth Jarkovský , Ondřej Theiner , Tomáš Vaníček , Petr Houška , Petr Kepčija (5 × Gymnázium )
3.
Spoza priehrady pri Istre
64
13.
Jakub Kvorka (Gymnázium, Školská, Dubnica nad Váhom ), Ján Ondráš (Gymnázium ), Patrik Turzák (Gymnázium )
4.
Gustiózny Jedácy Horalyek
61
15.
Ondrej Bohdal , Mário Lipovský , Martin Murin , Matej Badin , Samuel Sučík (5 × Gymnázium )
5.
Gymik
59
16.
Lukáš Bystřický , Jan Kopačka , Mikuláš Zindulka , Martin Hora , Jan Holeček (5 × Gymnázium )
6.
Budulínci
53
19.
Tomáš Kremel , Petr Vincena , Jan Studený , Marian Poljak (4 × Gymnázium J. Škody ), Lukáš Knob (Gymnázium )
7.
Gjarkovci
50
22.
Jaroslav Hofierka , Šimon Midlik , Kristián Leško , Michal Ringer , Marek Biroš (5 × Gymnázium )
8.
Borůvkový koláč s čučoriedkami
45
25.
Adéla Švarcová (ZŠ ), Martin Gažo , Jerguš Stručka , Karolína Šromeková (3 × ŠpMNDaG ), Eduard Batmendijn (Církevné gymnázium sv. Mikuláša )
9.
IQ v prášku
34
31.
Jan Marek , Petr Horvát , Tomáš Deutsch , Jiří Badal , Vojtěch Hamala (5 × Gymnázium )
10.
Jaroška
28
41.
Kristýna Bukvišová , Jan-Sebastian Fabík , Jana Ziková , Darek Cidlinský (4 × Gymnázium )
11.
Ded moroz y snegurochky
27
43.
Daniel Zvara , Filip Švábik , Zuzana Hromcová , Daniel Dupkala (4 × Gymnázium )
12.
Stěrači
25
49.
Ondřej Hanžl , Tomáš Herman , Radim Burda , Michal Schorm (4 × Gymnázium )
13.
Ozon
20
56.
Jiří Skala , Zuzana Vlasáková , Gleb Pokatilov (3 × Gymnázium )
14.
Vektor
20
57.
Lukáš Hertl , Lukáš Jagla , Petr Matějů , Michal Belina , Vítek Plesník (5 × Gymnázium )
15.
e^i*pi
19
58.
Jan Kočur , Šimon Greško , Daniel Kolář , Jan Špaček , Jiří Jaskowiec (5 × Wichterlovo G )
16.
Fyzika007
19
59.
Filip Januš , Jan Pokorný , Filip Bartůněk , Vendula Hovorková , Martin Šturc (5 × Gymnázium )
17.
dašák 7,7
18
61.
Matouš Paukovič , Adam Čala , Vlasta Dostálová , Kateřina Chybová (4 × Gymnázium )
18.
Gymuo
18
62.
Matyáš Pinkas , Vítek Richter , Ladislav Kubišta , Jáchym Kopecký , Jan Václavek (5 × Gymnázium )
19.
Plachťáci
17
64.
Andrej Výboch , Jiří Lampa , Jaroslav Zeman , Jaroslav Grof , Dominik Beck (5 × Gymnázium Ivana Olbrachta )
20.
Mihule
16
66.
Roman Kula , Adam Bystroň , David Budina , Daniela Charwátová , Klára Varmužová (5 × Gymnázium )
21.
GyMy
13
78.
Ondrej Škopek , Matej Rajchl , Matej Pribiš (3 × Gymnázium )
22.
antiPoláci
13
80.
Stanislav Chvíla , Filip Malúš , Štěpán Smetana , Stanislav Bartoš , Jakub Píška (5 × Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola )
23.
Motherfunctions
12
84.
Petr Vácha , Kai Wangle , Eliška Šestáková , Hana Turčinová , Michal Hruška (5 × G J. Jungmanna )
24.
Absolutní nuly
10
90.
Jan Benáček , Jakub Hruška (2 × Gymnázium )
25.
GymStr
9
98.
Jiří Čech , Daniel Kodýdek , Dalibor Zeman , Filip Šmíd , Jan Knížek (5 × Gymnázium )
#
Team
Points
Rank total
1.
Qaterknan
53
17.
Jirka Balhar , Hynek Fencl , Štěpán Paulík , Martin Mach , Štěpán Marek (5 × Gymnázium J. Keplera )
2.
GČL
49
24.
Tomáš Novotný , Radek Mahdal , Jan Kytka , Jan Kubát , Cedrik Horčička (5 × Gymnázium )
3.
Hatalom
34
32.
Lenka Hronová , Martina Nováková , David Sochor , Jakub Sláma , Filip Bialas (5 × Gymnázium Opatov )
4.
GJK 1
33
33.
Daniel Demovič , Viktor Adam Koropecký , Šimon Pavlín , František Hurt , Jiří Kučera (5 × Gymnázium J. Keplera )
5.
Sprinteři 27
32
34.
Daniela Šimánková , Václav Miřátský , Tomáš Novotný , Martin Vejbora , Marek Zmeškal (5 × Gymnázium a Obchodní akademie )
6.
Koalice flegmatických hadů
31
36.
Tereza Bautkinová , Jiří Kubík , Jakub Dvořák (3 × Gymnázium ), František Zajíc (Gymnázium ), Viktor Skoupý (Gymnázium )
7.
Černá síla
30
38.
Tomáš Michalec , Petr Baláš , Vojtěch Daniš , Adam Šumník , Filip Blažek (5 × Gymnázium )
8.
Tvoje Mama
28
42.
Ondřej Valík , Daniel Kunz , Jan Čmelík , Václav Borýsek , David Hřebíček (5 × Slezské gymnázium )
9.
Gympláci1
25
48.
Václav Šimon , Daniel Čejchan , Vojta Hruša , Štěpán Štěpán , Pavel Bláha (5 × Gymnázium )
10.
Vytautas
25
51.
Ľuboš Krnáč (Gymnázium A. H. Škultétyho )
11.
Abero
23
53.
Patrik Tokoš , David Mikolajek , Tomáš Deingruber , Vít Pískovský (4 × G O. Havlové )
12.
BUČETO
21
55.
Jiří Bureš , Marek Toufar , Marek Černý (3 × Gymnázium J. Ressela ), Jakub Hledík (Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů )
13.
Nejbrutálnější drtiči
18
60.
Jakub Čaloud , Bára , Adam Beran , Petr Skopal , Anna Juráňová (5 × Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť )
14.
částice
14
72.
Jana Stejskalová , Marek Hebelka , Lucie Valentová , Martin Klusáček , Karel Juřík (5 × Gymnázium )
15.
Wigym fyzici
14
73.
Dušan Richtár , Kateřina Šuchmová , Dominika Jochcová , Tomáš Jančar , Natálie Čurdová (5 × Wichterlovo G )
16.
Neutrina
12
82.
Václav Skála , Jana Hrnčířová , Tomáš Škraban , Martin Dvořák , Martin Bejvl (5 × Gymnázium J. Vrchlického )
17.
Gymtri 4
12
85.
Vojtěch Czempka , Dominik Heczko , Petr Kaszperydes , Dominik Sedlařík , Daniel Bialožyt (5 × Gymnázium )
18.
GYMLOVO
10
91.
Nikola Karlíková , Antonín Galle , Vojtěch Pail , Ondřej Zeman , Zdeněk Pinc (5 × Gymnázium )
19.
MR.KRAB
10
93.
Let , Tiep Danh Luu , Raboch , Lukáš Zhang , Stela Chvojková (5 × Gymnázium )
20.
Wigymos
9
94.
Jana Schwarzerová , Tereza Tkáčová , Ondřej Divina , Aleš Koubík , Vendula Teuchnerová (5 × Wichterlovo G )
21.
Vítek
9
95.
Roman Nguyen , Csemi Gergely , Lenka Bílková , Jiří Solař (4 × ZŠ a gymnázium ), Denis Dimitrov (Gymnázium )
22.
Jsme 0!
9
96.
Barbora Plevová , Sebastian Golat , Tomáš Kirchner , Alice Moocová (4 × Wichterlovo G )
23.
Le Vol
9
97.
Tomáš Locker , Kristýna Kučerová , Vojtěch Hájek , Jan Novotný , Filip Vitha (5 × G F. M. Pelcla )
24.
KuPeJoMi
9
99.
Nguyen Ngoc Trieu , Michal Ščupák , Jakub Krejčí , Jonáš Ženatý (4 × Wichterlovo G )
25.
IT crowd
8
105.
Martin Vastl , Václav Švec , Jan Harvalík , František Pártl , Michal Hošna (5 × SPŠ a VOŠ )
26.
Gympláci2
8
107.
Jan Staněk , Martin Souček , Daniela Prokešová , Jakub Suk , Ficek Lukáš (5 × Gymnázium )
27.
Páni Času
8
108.
Petr Vejmělka , Dominik Zámyslický , František Brož (3 × Gymnázium Opatov )
28.
Gymtri3
7
110.
Debora Zubková , Jiří Měrka , Tomáš Kyzek , Pavel Pilch , Jan Buzáš (5 × Gymnázium )
29.
Loupáci
7
114.
Šimon Jelínek , František Szilvási , Eliška Vydarená , Jakub Novotný (4 × Gymnázium )
30.
Gymtri2
6
120.
Pavel Šimovec , Eva Roiková , Rostislav Cieslar , Tomáš Sikora , Robin Oczko (5 × Gymnázium )
31.
GymHol
6
122.
Tomáš Fiala (Gymnázium, SOŠ a VOŠ ), Radek Přívara , Vít Horáček , Libor Drozdek (3 × Gymnázium L. Jaroše )
32.
Limitováni k nekonečnu!
5
125.
Jiří Jeřábek , Tomáš Hendrych , Jiří Horyna , Lukáš Hendrych (4 × G a SOŠE )
33.
gymnázium, Český Krumlov
5
127.
Lukáš Wimmer , Patricie Klosse , Michal Matyáš , Andrea Kučerová , Tereza Duspivová (5 × Gymnázium )
34.
Bouráci
4
131.
Jan Havránek , Karolína Frimlová , Jan Kůta , Nhat Minh Dinh Huy , Vojtěch Friml (5 × Gymnázium )
35.
ČAG
3
135.
Míček Tomáš , Tržil Miroslav , Jáchym Tomáš (3 × Česko-anglické gymnázium )
36.
Štoláci
3
137.
Barbora Kosová , Tomáš Chvátal , Tomáš Batěk (3 × Gymnázium )
37.
ONI
3
138.
Zbyněk Plachý , Tomáš Kučera , Veronika Crhová (3 × Gymnázium Jana Opletala )
38.
Jablíčkář
3
139.
Marek Tomaštík (G F. Živného )
39.
Hamarik
1
146.
Branislav Šandor , Daniel Hamarik , Peter Lehotay , Marcel Paľovčík (4 × G P. Horova )
40.
GJKT
1
147.
Eliška Štumrová , Matěj Urban , Anežka Klustová , Michal Hofman , Petr Kaiser (5 × G J. K. Tyla )
41.
Brachtlova
1
150.
Lucie Přibylová , Kateřina Brachtlová (2 × Gymnázium )
42.
Lyceáři
-1
161.
Nikola Dlouhá , Anna Pšeničková (2 × SZŠ a VOŠZ )
#
Team
Points
Rank total
1.
60letGymtri
30
39.
Štěpán Stenchlák , Lukáš Supik , Jiří Mravec , Markéta Kubiková , Kamil Cinkraut (5 × Gymnázium )
2.
Gratulujeme, jste 999999 návšt
26
47.
Matěj Coufal , Jáchym Bártík , Matěj Mezera , Jan Hlaváč , Adam Fezencz (5 × Gymnázium )
3.
Gymlovo Masters
23
52.
Martin Štyks (Gymnázium J. Keplera ), Jan Preiss , Milan Němeček , Šimon Malý , Gabriela Štyksová (4 × Gymnázium )
4.
Hodor
14
75.
Jiří Chmel , Robert Procházka , Ondřej Poláček , Richard Boček , Veronika Andrisová (5 × Gymnázium F. Palackého )
5.
Nový Jiřík
14
76.
Milan Suk , Vít Kožoušek , Miloslav Štěpán , Oldřich Holcner , Jurdič Viktor (5 × Gymnázium )
6.
Stechiometricke koeficienty
13
77.
Ivan Bednárik , Juraj Bodík , Juraj Májek , Matej Choma , Trieu Nguyen Hai (5 × Gymnázium )
7.
Wigumáci
12
81.
František Koubek , Michal Kolář , Albert Bašniar , Martin Vavera , Eliška Chrástecká (5 × Wichterlovo G )
8.
JUNG_FLINTE
12
86.
Kristýna Výborná , Daniel Pešek , Tomáš Varga , Václav Bočan , Ondřej Volejník (5 × Gymnázium )
9.
The Unexpectables
11
88.
Tomáš Hořenín , Erik Borňás , Beáta Lysáčková , Jakub Hejhal (4 × Gymnázium )
10.
theEmpireStrikesBack
10
89.
Petr Hrubý (Gymnázium )
11.
Klingoni
10
92.
Jan Hertl , Jaromír Mielec , Lenka Hýlová , Dušan Janiš , Roman Janků (5 × Gymnázium )
12.
chemist.setBehaviour(crazy);
9
100.
Petr Novotný , Radek Chmelař (2 × SPŠCh )
13.
Pokus-omyl
8
101.
Tomáš Hrbek , Tereza Koberová (2 × Gymnázium J. Ressela )
14.
Hejčín 1
8
102.
David Charvot , Martin Repčík , Vojtěch Kala , Miroslav Hrabal , Ondřej Čepl (5 × Gymnázium )
15.
Péťové
8
103.
Petr Šimůnek , Petr Kolovrátník (2 × G, SOŠ, SOU a VOŠ )
16.
NooBCakes
8
104.
Tomáš Frenzl , Jozef Hollý , Jiří Zdražil , Václav Jančařík (4 × Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola )
17.
SPONGEBOB
7
112.
Karolína Müllerová , Král , Tomáš Lesniak , Bartošová , Oldřich Brožek (5 × Gymnázium )
18.
Jasokyjba
7
113.
Matěj Jakubec , Jiří Kyjovský , Michal Sova , Josef Knotek , Petr Balnar (5 × ZŠ a gymnázium )
19.
LeagueOfJustice
6
119.
Jakub Zemek , Jiří Blaha , Jan Šabata , Jakub Komárek (4 × Gymnázium )
20.
Protoni
6
121.
Richard Fleischhans , František Helebrand , Dominik Starý , Jonáš Vlasák (4 × Gymnázium )
21.
KraHlupáci
6
123.
Veronika Michalíková , Vojtěch Juříček , Filip Rys , Adriana Paluková (4 × G a SOŠE )
22.
STARGATE
6
124.
Tomáš Jurek , Michael Jurek (2 × Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky )
23.
CMYK
5
126.
Miroslav Matocha , Ladislav Štefka , Petr Kostka , Marek Rychetský , Josef Čech (5 × Gymnázium )
24.
Planck
5
128.
Václav Harrandt (Gymnázium )
25.
Nejnekvazidiagonalizovávatelně
5
129.
Jan Pokorný , Jan Vochomůrka , Petr Chmel (3 × G a SOŠE )
26.
FAM
4
130.
Ondřej Seďa (Klvaňovo gymnázium a SOŠ zdravotnická a sociální )
27.
Jakub
4
133.
Jakub Marták (Gymnázium )
28.
Asociace Autonomních Alkoholik
3
134.
Jan Vlk , Petr Šmejkal , Jan Němeček , Petr Kalkuš (4 × Gymnázium )
29.
superspiderninjasultravololose
3
140.
Michal Petrovský , Michal Paľo , Michal Barilik , Viliam Macenko (4 × G P. Horova )
30.
Mentalisti
2
141.
Patrik Exner , Jan Vořechovský , Dominik Kouba , Jarda Landa (4 × Gymnázium )
31.
Čepice
1
145.
Michal Jarůněk , Jiří Řípa (2 × Gymnázium J. Ortena )
32.
PastaFariani
1
149.
Martin Melčák , Marek Chovanec , Tomáš Přeček , Jan Stark , Michal Nemčok (5 × Gymnázium )
33.
BKB
0
154.
Martin Komínek , Karel Pelikán , Tadeáš Sádecký , David Kříž , Tadeáš Jůza (5 × ZŠ a MŠ )
34.
Frikulíni
0
155.
Tereza Vojtíková , Veronika Vyoralová , Gabriela Pačková , Simona Kotačková (4 × Gymnázium )
35.
Kolín X
0
156.
Jana Šimurdová , Jan Šimurda (2 × Gymnázium )
36.
Koumácí
0
157.
Sára Unucková , Karel Koch , Ondřej Prokop , David Fedor , Kristýna Prokopová (5 × Gymnázium )
37.
ziky
0
158.
Vojtěch Zíka (HŠ, OA a SPŠ )
38.
GéČKo
0
160.
Michal Dolanský , Roman Lebeda , Karolína Kučerová (3 × Gymnázium )
39.
Samotář
-2
162.
Martin Kučera (Gymnázium )
#
Team
Points
Rank total
1.
Yognau(gh)ts
63
14.
Vilda Kornelija Markevičiūtė , Gintautas Kamuntavičius (2 × Vilnius lyceum )
2.
Bošnjaci
50
21.
Nudžeim Selimović (International School of Sarajevo ), Muaz Kasumović , Fadil Žilić , Maximilian Jelačić (3 × Sarajevo koledž - Ilidža kampus, Sarajevo, Bosna i Hercegovina )
3.
breguenights
43
26.
Augusto Damschi Bernardi , Beatriz Silveira de Arruda , Fabio Kenji Arai , Daniel Mitsutani (4 × Colégio Etapa, Brazil ), Luis Fernando Machado Poletti Vale (Colégio Mater Amabilis, Brazil )
4.
Magical 5
37
29.
Naida Dedić (Gimnazija Visoko ), Amra Mujčinović , Vedad Šehanović , Ajdin Palavrić , Emir Baručija (4 × Prva gimnazija u Zenici, Bosnia and Herzegovina )
5.
dindar
27
44.
Ali Shirali (Shahid Ejei High School, Iran )
6.
Radley College
26
46.
Alex Budd , Ed Rees , Sam Ringer , Berite Brown , Jake Sopher (5 × Radley College )
7.
Ωmega
18
63.
André Luís de Alcântara Ramos , Samuel Venzi Lima Monteiro de Oliveira , Eric Toshio Endo Soares , Juliana Rios Chen , Leonardo Gomes Gonçalves (5 × Colégio Militar de Brasília, Brazil )
8.
BiH-Zmajevi
16
65.
a a (Sunny Canadian International School ), Kenan Saracevic , Mustafa Grabus , Haris Popovac (3 × International School of Sarajevo ), Sakib Ademović (Sarajevo koledž - Ilidža kampus, Sarajevo, Bosna i Hercegovina )
9.
BRoton
15
69.
Yu Hao Wang Xia , Vítor Daniel Gonzaga de Freitas , Artur Corassa Martins , João Henrique Rocha Oliveira , Luiz Fernando Monteiro de Barros da Silva Néto (5 × Colégio Militar de Brasília, Brazil )
10.
Gaussian warriors
14
74.
Borja de Olazabal , Álvaro Fragua , Javier Peña , Luis Sanchez , Jorge Poveda (5 × Colegio Retamar )
11.
Backstreet Boys
12
83.
Luis Atuncar Ramos , Ricardo Rodriguez Carlos , César Rodriguez Tasayco , Sergio Moya Lagos , Lidia Espinoza Rivadeneira (5 × Colegio PROLOG, Peru )
12.
retapower
11
87.
José María Orejana Martín , José María Rodríguez Cano , Juan Luis Ruiz-Tagle Oriol , Jaime Alesanco (4 × Colegio Retamar )
13.
Los Suporters
8
106.
Jorge Gómez , Luis Palacios , Bernal Yago Atienza , Jaime Fernández de Santaella , Alfredo Lafita (5 × Colegio Retamar )
14.
Sanerji9
7
111.
Santanu Banerjee (St.Joan's School, India )
15.
NAVI
7
115.
Diego Armando Quispe Cangalaya , Arantxa Noelia Sánchez Boluarte , Jesus Anthony Quijano Ortiz , Alexis Muñoz Huamaní (4 × )
16.
Pica of Galaxies
7
116.
Jose Menoci Neto , Igor Bragaia (2 × Colégio Anglo Integral, Brazil ), l de Souza Plácido Teixeira , Ramon Pereira Saraiva Sena (2 × Colégio Santo Antônio, Brazil ), Luis Rodrigo Torres Neves (EE Maestro Villa Lobos, Brazil )
17.
ISS2
6
118.
Crna Djevojka , Faris Mulahasonovic , Edina Razanica , Selen Covic (4 × International School of Sarajevo ), Aida Skamo (Sarajevo koledž - Ilidža kampus, Sarajevo, Bosna i Hercegovina )
18.
Pontes
4
132.
Gabriel Silva Garcia , Ítalo Alves (2 × Escola Marcelo Candia ), Gabriel Oliveira Lefundes (Colégio Estadual Anísio Teixeira, Brazil ), Matheus Henrique França Laranja (Colégio UNIFEV - Escola Votuporanguense de Ensino, Brazil ), Davi Marciano Costa Barros (Colégio Contato - Jatiúca, Brazil )
19.
Gauss
3
136.
Julia Apolonio de Amorim , Alexandre Homrich , Aloysio Galvão Lopes (3 × SEB Maceió, Brazil )
20.
ParaguayTeam
2
142.
Carlos Martín Encina Jiménez , Williams Ismael Bobadilla Torres , Angel Estigarribia , Lucas Vera (4 × Colegio San José, Paraguay )
21.
fisicopatas46
2
143.
Anderson Miguel Clemente Santos , Bruno Yuki Rios Kawaguchi (2 × Colégio Alcance, Brazil ), Jogi Suda Neto (Piconzé Centro Educacional, Brazil ), Matheus Azevedo Silva Pessôa (Colégio Eduardo Gomes, Brazil )
22.
men in quarks
2
144.
Kauan Vega , Pedro Casalotti Farhat , Leticia Giuliani Yashiki , Gabriel Madeira Bisordi , Vitor Matheus Rodrigues Ruano (5 × Colégio Arbos, Brazil )
23.
brazucas
0
152.
Matheus Cardoso Ferreira (Colégio Álvaro de Melo, Brazil )
24.
Fisicopatas
0
153.
João Pedro Dutra Pietricovsky de Oliveira , Giovanne Pinto (2 × Sigma Centro Educacional ), Willie Zhi Jie Zhang (Colégio Pensi, Brazil ), Gabriel Silva Soares De Moura (Colégio Protágoras, Brazil ), Maicon Fernando Santos Silva (Colegio Expressão, Brazil )
25.
corbotarik
-6
163.
Tarik Čorbo (International Burch University, Bosnia and Herzegovina )
26.
Área 51
-25
164.
Lucas Schulze , Gabriel Elias Hernandez , Hygor Bello da Silva , Fernando Lapa , Leandro Jun Kimura (5 × Instituto Federal Santa Catarina - Campus Joinville, Brazil )
#
Team
Points
Rank total
1.
Veterani
124
1.
Selver Pepić (Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu ), Alija Bevrnja (Mašinski fakultet u Sarajevu ), Admir Greljo (University of Ljubljana ), Sladjan Veselinovic (International Burch University, Bosnia and Herzegovina ), Amer Ajanović (METU - Middle East Technical University, Turkey )
2.
The Mathefficent Gaussketeers
111
2.
Stanislav Hlubocký , Jan Balas , Ondřej Bartoš , Ondřej Bouchala (4 × )
3.
Smoluchowski's team
108
3.
Filip Ficek , Adam Wyrzykowski , Artur Miroszewski , Konrad Szymański , Wojciech Tarnowski (5 × Jagiellonian University )
4.
FtáKopySk
100
4.
Dušan Kavický , Márius Kádek , Michal Hledík , Lukáš Konečný (4 × FMFI UK )
5.
p5
86
6.
Peter Berta , Tomáš Husek , Tomáš Sýkora , Jiří Novotný (4 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
6.
proFO team
77
8.
Jakub Cimerman , Eva Pospíšilová , Jakub Bahyl , László Mázik (4 × FMFI UK ), László Ürge (Budapest University of Technology and Economics )
7.
BobcatBKNUS
71
9.
Khoi Tuan Nguyen (Bates College ), Quang Trung Ha (NUS High School of Math and Science ), Bui Dang Tung , Dinh Ngoc Hai , Xuan Hien Bui (3 × National University of Singapore )
8.
GU Kelvins
68
10.
Holly Waller , Peter Dupej , Augustinas Malinauskas (3 × The University of Glasgow )
9.
Čučoriedie rozmanité
67
11.
Beata Hergelova , Juraj Feilhauer , Jana Klaudíniová (3 × not a student), Michal Takács (Univerzita Mateja Bela ), Peter Peresini (École Polytechnique Fédérale )
10.
AAAAA
66
12.
Stanislav Skoupý , Daniel Gromada , Filip Nechanský , Patrik Urban , Jakub Krásenský (5 × Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská )
11.
Hruskovica
53
18.
Eugen Hruška (University of Regensburg )
12.
978-963-279-079-4
50
20.
Milán Janosov , Attila Buzás , András Gilyén , Zoltán Kórádi , István Kaposvári (5 × Eötvös Loránd University, Budapest )
13.
omama
49
23.
Tomáš Bzdušek (ETH Zürich )
14.
Principia
39
27.
Wonsuk Yang , Daehun Koh , Jaehee Lee (3 × Cheongshim International Academy, South Korea )
15.
BBBBB
39
28.
Andrej Vnuk , Martin Kocmánek , Juraj Páterek , Peter Švihra , Marek Rost (5 × Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská )
16.
The Resistors
35
30.
Ahaan Rungta (Rungta Homeschool, Cambridge, USA ), Cody Johnson (Staples High School, USA ), Sreejato Bhattacharya (Bandel Vidyamandir High School, India ), Sayan Mukherjee (Indian Statistical Institute ), Sotiri Komissopoulos (University of Chicago )
17.
Tým týmů
31
35.
Lucie Fořtová (Gymnázium Pierra de Coubertina ), Stanislav Fořt (University of Cambridge )
18.
Laser Cooling Group
30
37.
Michela Venturelli , Raffaele , Albert Dow , Sarunas Jurgilas , Arne Wickenbrock (5 × University College London )
19.
Take the derivative!
28
40.
Gregory Giotopoulos , Tomáš Gonda , Tymek Woronko , Willem De Muinck Keizer , Finlay McIntyre (5 × The University of Edinburgh )
20.
The Stationary Action
27
45.
Jose Francisco dos Santos Junior , João dos Reis Junior (2 × Colégio Del Rey, Brazil ), Rodrigo Pires Ferreira (Colégio Pensi, Brazil ), Lucas Lugão Guimarães (Colégio Bernoulli, Brazil ), Victor Domene Ribeiro dos Santos (Colégio Bandeirantes de São Paulo, Brazil )
21.
Xenon
25
50.
Pranav Arora ()
22.
Soustava jednotné díry
22
54.
Vojtěch Schánilec , Viola Křižáková , Michal Andrýsek (3 × Fakulta strojního inženýrství VUT ), Michal Buráň (University of Cambridge ), Lukáš Velecký (Fakulta informačních technologií VUT )
23.
Meneze's
16
67.
Caio Vitor , Fernando Filho , Luckeciano Melo , Gusthavo Miranda , Pedro Lucas (5 × Colégio Anglo Integral, Brazil )
24.
TRINEC
15
68.
Vojtěch Kučírek (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT )
25.
My Narcis I
15
70.
Radim Kusák (G a SOŠE )
26.
UNAL Bogotá
15
71.
Santiago Poveda Peñuela , Federico Serrano Morales , Juan Sebastián Valbuena Bermúdez , Jeyson de Jesús Támara Isaza (4 × Universidad Nacional de Colombia )
27.
slimags
13
79.
Samuel Elich (ZŠ ), Sára Elichová (Gymnázium J. Keplera ), Libor Kábrt , Gabriela Elichová , Martin Elich (3 × not a student)
28.
spdf
8
109.
Orlando Ramirez ()
29.
Red Dwarf
6
117.
David Majer (Fakulta stavební VUT )
30.
Protons
1
148.
Daniel Maisner , Ondřej Wojewoda , Milan Švancara , Jan Kyjonka (4 × Gymnázium )
31.
d(apocalypse)/dx=0
0
151.
Aleksandra Ziolkowska , Nicolas Angelides , Joep Ten Wolde (3 × The University of Edinburgh )
32.
roja
0
159.
Jaro Podzimek (SPŠ elektrotechnická a VOŠ )