Competition results

A

#
Team
Points
Rank total
1.
e = pi = sqrt(g) = 3
195
3.
Richard Luhtaru (HTG, Estonia ) , Konstantin Dukatš (Narva Language Lyceum, Estonia ) , Kaarel Kivisalu, Robin Haljak (2 × Tallinn SS of Science, Estonia ) , Karl Paul Parmakson (MHG, Estonia )
2.
Senioritis
179
7.
Devin Hoover, Bryan Foo, Grace Tang, Dhruv Maniktala, Vincent Bian (5 × Poolesville HS, USA )
3.
WWP South
166
10.
Daniel Cheng, David Xiong, David Liu, Vishal Raman, Aditya Rao (5 × WW-P HS South, Windsor )
4.
SCI-TECH
159
14.
Alkin Kaz, Yunus Emre Parmaksız, MERT UNSAL, Berkin Binbas, Mahmut Mustafa Tugtekin (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
5.
Fanatická pětka
151
19.
Jakub Rajnštajn, Jan Vaník, Vojtěch Netík, Michal Jireš, Jiří Kukla (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
6.
Lineárně Nezávislí
147
20.
Klára Grohmannová, Jindřich Jelínek, Jiří Loun, Tereza Pavlišová (4 × G, Olomouc-Hejčín )
7.
ynzcyzifsruknokiksezc
145
21.
Wojciech Kolesiński, Piotr Sawicki, Krzysztof Druciarek, Natalia Dziadosz, Piotr Filipiak (5 × XIII LO w Szczecinie, Poland )
8.
Carmel Cornstars A
144
23.
Anthony Ou, Rithwik Palivela, Parker Jou, Colin Zou, Jimmy Liu (5 × Carmel HS, USA )
9.
Magdolna Paaaie Awiti Rusudani
140
24.
Xuan Tan Nguyen, Xuan Ung Nguyen, Thi Phuong Thao Nguyen, Van Tam Duong, Huu Hoang Nguyen (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
10.
Best of 5BD1
137
27.
Andrew Ng, Matthew Barker, Max Lambert, Tim Hoving, Tom Andrews (5 × Tonbridge School, England )
11.
Väliaikainen
131
31.
Miroslava Novoveská (Masarykovo G, Plzeň ) , Karel Balej (G a SOŠ, Rokycany ) , Jakub Růžička (G, Nymburk ) , Šárka Štěpánková (G J. Ressela, Chrudim ) , Kateřina Rosická (G J. Ortena, Kutná Hora )
12.
ItaliansDoItBetter
128
33.
Andrea Lanza, Mattia Varrone, Luca Muscarella, Nicolò Fadabini, Pietro Benotto (5 × Liceo Plinio Seniore, Italy )
13.
The Aliens
127
34.
Boris Panayotov, Ivo Petrov, Nina Dimova (3 × Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Kalina Georgieva, Silvi Koycheva (2 × HS of Math., Varna, Bulgaria )
14.
XỬU-s
126
36.
Dao Le Tran, Dung Ho Phi, Thanh Nguyen Duc, Huy Nguyen To Vinh, Tung Tran (5 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
15.
Šikk Looge
122
38.
Leonid Zinatullin, Hannes Kuslap (2 × HTG, Estonia ) , Hendrik Vija, Juhan Oskar Hennoste (2 × MHG, Estonia ) , Urmas Luhaäär (Nõo Gymnasium, Estonia )
16.
Fig Newts und Holy Sch********
117
41.
Vid Homšak, Teodor Ilićin, Luka Korotaj, Sašo Domadenik, Vito Levstik (5 × II. gimnazija Maribor, Slovenia )
17.
Gáďa a Alfa Samci
112
43.
Matěj Krátký, Jakub Čurda, Vít Gaďurek, Albert Polák, Jaromír Sladkovský (5 × PORG, Praha )
18.
Calcium
104
51.
Mikołaj Flis, Miłosz Kasak, Marek Zalewski, Michel Nabayaogo, Tymoteusz Niesłuchowski (5 × XX LO im. Z. Herberta, PL )
19.
DANIELQ CHENG
104
52.
Richard Chai, Peter Wu, Samuel Chai, Ronak Ramachandran, David Lang (5 × WW-P HS South, Windsor )
20.
Terezkini chlapci
100
55.
Jakub Pravda (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Jonáš Dujava (SPŠ elektrotechnická, Prešov ) , Matej Moško (G Grösslingová, Bratislava ) , Tereza Prokopová, Bohdan Jóža (2 × G Jura Hronca, Bratislava )
21.
Šamani
98
57.
Filip Novotný (G, Jihlava ) , Richard Ciglanský, Samuel Amrich, Samuel Novák, Branislav Pastula (4 × G Poštová, Košice )
22.
BrainPower
97
59.
Michal Jůza, Kristián Matuštík, Vojtěch Pokorný, Jan Cháb, Jan Vaněček (5 × G, Benešov )
23.
Highgate
95
60.
Austin Harris, Ruby Gray, Jesse Parnes, Finlay A'Court, Shrey Shah (5 × Highgate School, London, UK )
24.
Physics Saint-Germain F.C.
94
62.
Markuss Dzintars, Rojs Aktumanis, Marta Bažējeva, Lūkass Teofils Valcis, Eduards Spāģis (5 × Liepājas valsts 1.ģim., Latvia )
25.
Radley 6.2 A
92
65.
James O'Leary, Sheppard Li, Dominic Woolf, Ollie Brown, Christoph Wallendahl (5 × Radley College, UK )
26.
Ligma
91
67.
Anna Cihlářová, Martin Hubal, Lukáš Málek, Šimon Zvára, Dominika Hájková (5 × G, Písnická, Praha )
27.
Ranit and the Bose
88
70.
Netanya Robinson, Ranit Bose, Zaran Zahid, Joanne Ng, Eric Han (5 × Narrabundah College, Australia )
28.
LeagueOfJustice
87
73.
Jiří Blaha, Jakub Komárek, Jan Šabata, Simona Hlůšková, Anna Kremplová (5 × G, Uherské Hradiště )
29.
KelvinKeplerKurchatov
83
78.
Vladimirs Scigolevs, Robert Gordin, Arturs Maslenkovs, Margarita Pashnina, Nika Kutuzova (5 × Riga Classical Gymnasium )
30.
BrKo
83
80.
Vojtěch Breník, Erik Kočandrle, Adam Hlas, Ondřej Komora, Josef Hladil (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
31.
Gualphamole
82
83.
Joakim Dworak, Linn Enroth, Cedrik Vendel, Victor Sundahl, Eric Kull (5 × Polhemskolan, Sweden )
32.
Whynot
81
84.
Ivan Hudák (ESŠ, Lip. Mikuláš )
33.
AX
80
86.
YUQING XU ARIA (Dulles High School, USA )
34.
Makosie
79
87.
Dawid Zapolski, Marcin Makowski, Michał Adamczak, Zbigniew Januszewski, Jakub Warcaba (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
35.
HARAMBE did nothing wrong!
78
91.
Filip Kukla, Šimon Tesař, Vojtěch Velínský, Adam Kraj, Vojtěch Šolc (5 × G, Ústí nad Orlicí )
36.
Via noctis
77
92.
František Dostál, Kateřina Charvátová, Kristýna Kratochvílová, Helena Nováková, Matyáš Kroupa (5 × G B. Němcové, HK )
37.
Trzyniec
76
93.
Martin Dinh, Daniel Martynek, Štěpán Stryja, Martin Novotný, Terezie Czepczorová (5 × G, Třinec )
38.
Temná složka síly
76
94.
Ladislav Trnka, Josef Kutlvašr, Ivana Horáčková, Tomáš Růžek, Adam Pipek (5 × G, Havlíčkův Brod )
39.
Pentagon
74
96.
Jiří Hlaváček, Jakub Ponka, Patrik Novák, Petra Krsková, Vít Polnický (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
40.
Poutníci
73
97.
Kryštof Veřtát, Jakub Veřtát, Jáchym Lis, Marek Bedřich, Jakub Malínek (5 × G, Pelhřimov )
41.
siok
72
99.
Jose Antonio Guzman Funck, Alejandro Zapata, Jaime de la Peña, Miguel María Jiménez Sánchez, Javier Gómez Llano (5 × Col. Retamar, Spain )
42.
Bohr's Apostles
70
103.
Linnéa Mörk, Martin Löfström, Emelie Sandved, Måns Hemberg, Simon Ljungbeck (5 × Polhemskolan, Sweden )
43.
Schrodinger's mice
70
105.
Jānis Hūns (Riga State Gym. No.1, Latvia ) , Reinis Birznieks, Kristers Melnis, Toms Ekmanis, Andris Šenbergs (4 × Āgenskalns State Gymn., Latvia )
44.
%teamname%
67
110.
Igor Litvinenko, Andrey Demkin, Ivan Sudarick, Artom Ejikeev, Misha Rukovishnikow (5 × Liceum N1, Russia )
45.
Team Subatomic Paradox
67
111.
Saadman Sakib (Notre Dame College, Dhaka ) , Md. Ijtihad Abtahi, Abrar Al Shadid Abir (2 × Chittagong College, Bangladesh )
46.
5ticky 5qu4d
67
113.
Raymond Li, Adam Zheng, Andrew Zhang, Alan Zhu, Andy Zhu (5 × Canyon Crest Academy, USA )
47.
Resonance
65
117.
Martin Ristovski, Angela Tosheska, Trajce Bojadziev, Stefani Petrova, Ivan Jovanovski (5 × Yahya Kemal College, Macedonia )
48.
Tÿpëčci
65
118.
Tomáš Mašek, Natálie Koscelanská, Čeněk David, Michal Jelínek, Jan Gara (5 × G, Ohradní, Praha-Michle )
49.
leodav3
65
119.
Giovanni Taffarello, Beatrice Locatelli, Riccardo Conte, Riccardo Brunello, Antonio Napolitano (5 × Liceo Sci L Da Vinci, Treviso,IT )
50.
Canés Vénantés
64
120.
Michael Foltýn, Jakub Urban, Štěpán Pikna, Václav Škarda, Vít Pokorný (5 × Biskupské G, Brno )
51.
Depresspacheeto
63
124.
Katherine Lang, Eric Ahn, Anna Zhao, Noel Bosco, Jin Na (5 × Lambert High School, USA )
52.
Tonbridge 1
63
125.
Magnus Sesodia, Kin Sing Lau, Jack Dalton, Duncan Law, Fernando Almansa (5 × Tonbridge School, England )
53.
Team TARDIS: Timeless Classic
63
126.
Matej Berešík, Alexandra Behunčíková, Juliána Javorská, Jana Tutková, Samuel Kincel (5 × G, P. Horova, Michalovce )
54.
Waffen FY
62
127.
Jan Licek, Hynek Steinmetz, Petr Linhart, Veronika Nováková, Karel Lysý (5 × G J. Ressela, Chrudim )
55.
Povratak autsajdera
62
128.
Amer Bešo, Nedim Balihodžić, Imran Adilovic, Maida Štulanović, Sara-Medina Šehović (5 × Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
56.
(Š)kvarky
60
130.
Matúš Semančík, Ivona Irhová, Denis Želonka, Darina Čupková, Veronika Ziburová (5 × Gymnázium Spišská Stará Ves )
57.
PhenSciFET
59
132.
Francisco Nazário Pereira Júnior, Renan Almeida Ferreira (2 × Colégio Pensi, Brazil ) , Leonardo Wimmer, Luiz Vasconcelos Júnior (2 × Colégio pH, Tijuca, Brazil )
58.
Pomeranč
59
134.
Filip Koňařík, Leona Tomšíková, Jan Těžký, Ondřej Daniš (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
59.
1337
58
136.
Přemysl Pilař, Jakub Rychlík, Vojtěch Vilhum, Adam Filla, Anna Jandová (5 × G, Přípotoční, Praha )
60.
Prvogimnazijalci
57
138.
Muamer Klico, Selma Harba, Lea Jesenković, Vedad Grbo, Lamija Katana (5 × Prva gimnazija Sarajevo, BiH )
61.
Züoo
57
142.
Petr Lisník, Daniel Fišer, Gabriela Diasová, Rostislav Berezjuk, Daniel Pindur (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
62.
Pantarei
57
143.
Patricio Arana, José Gefaell, Juan Álvarez, Javier Sanchez Bonilla, Jacobo Vila (5 × Col. Retamar, Spain )
63.
Wigymáci
55
147.
Lucie Peterková, Mariana Ochodková, Hynek Volejníček, Tomáš Deingruber, Lukáš Jarolím (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
64.
Supernova
52
154.
Arash Motazedian, Parsa Moghaddam, Sepehr Seyed Ghasemipour, Parsa Jadda, Isaac Liao (5 × Earl Haig Secondary School, CA )
65.
Gymnázium Liptovský Hrádok
52
155.
Emanuel Dopater, Samuel Dopater, Adam Adam Kollárik, Boris Vrbičan, Adam Kaščák (5 × G Liptovský Hrádok )
66.
EROPA
51
157.
Elvira Moberg, Raffay Abrar, Paulina Ibek, Oskar Bolinder, Adam Anderholm Hansson (5 × Polhemskolan, Sweden )
67.
Meü the force be with you
51
159.
Akshat Gautam, Annie Pei, Nithik Bala, Max Zhao, Jorge Aquino (5 × Lambert High School, USA )
68.
leodav1
50
161.
Giosué Sardo Infirri, Riccardo Favaro, Anita Buso, Lorenzo Benetti (4 × Liceo Sci L Da Vinci, Treviso,IT )
69.
TOMAKAK
46
172.
Marie Princová, Jana Kvapilová, Martin Kolář, Vratislav Besta, Josef Kořenek (5 × G, Olomouc-Hejčín )
70.
Želvy
45
173.
Daniel Morawiec, Kristián Kalianko, Tomáš Vitámvás, Jan Urner, Adam Siuda (5 × G, Karviná )
71.
Guido
45
175.
Matt Shmukler, Liam Chen, Nitish Dashora, Joey Canfield (4 × Brighton HS, Rochester, NY, USA )
72.
sggoo
45
176.
Lenka Hájková, Jakub Smolka, Milan Tichavský, Dominik Bednář (4 × Slezské G, Opava )
73.
MI6
45
177.
Petr Stádník (G F. Hajdy, Ostrava ) , Michal Mikeska, Daniela Priesolová, Kristýna Sýkorová, Jana Pekařová (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
74.
LMPML
45
180.
Michael Kimmer, Lukáš Javanský, Josef Hajný, Lucie Hrabáčová, Michal Žáček (5 × G, Lovosice )
75.
Deficere
45
181.
Vojtěch Drábek, Luboš Bartík, Pavel Kinc, Pavel Oujeský, Jan Zmrzlý (5 × G a SOŠZE, Vyškov )
76.
Mickeyho klubík
43
183.
Vojtěch Cuberek, Vojtěch Molin, Pavel Kraus, Jindřich Bělka, Jan Vysloužil (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
77.
Gympláci Vsetíňáci
38
195.
Jiří Adámek, Alžběta Fiľová, Petr Macháček, Matyáš Zbranek, Mikuláš Mynář (5 × Masarykovo G, Vsetín )
78.
JGN
37
200.
Michal Matoulek, Tomáš Kubíček, Jana Možíšová, Vojtěch Brejtr, David Lukášek (5 × Jiráskovo G, Náchod )
79.
GVY
36
201.
Tien Nhu (HNUE High School, Vietnam )
80.
JMDGV
32
212.
Maksim Matulenko, Julia Barisheva, Danila Vorniku, Gleb Panfilov, Victoria Krasnova (5 × Riga Classical Gymnasium )
81.
škrrrraketa
31
214.
Ondřej Daněk, Jan Minařík, Jan Uhlík, David Šebek, Hana Poledníčková (5 × G Botičská, Praha )
82.
Canarinhos
27
226.
João Pedro de Moraes Novaes, João Augusto de Souza Santos, Luísa Trindade Faria, Matheus Mendes de Oliveira, Vanessa Morais Oliveira (5 × Colégio Anglo Jacareí )
83.
Mrówka Z
26
229.
Bartosz Tomala, Jakub Jasiński, Grzegorz Maciejewski, Filip Gonczewski, Adam Rogowski (5 × II LO Szczecinie, Poland )
84.
Caput cavas
25
232.
Ondřej Bašanda, David Šilhán, Adéla Šichnárková, Vojtěch Honěk, Radek Trchalík (5 × G O. Havlové, Ostrava )
85.
9gaggers
25
233.
Tomáš Drobil, Viktor Soukup, Jan Klivan, Lukáš Sivák (4 × G, Dačice )
86.
Abakus
24
235.
Pavlína Marková, Klára Kotyková, Monika Kotyková (3 × G, Nová Paka )
87.
Došla elektřina
23
239.
Jirka Ferenczei, Barbora Zápská, Linda Roncová (3 × G, Mostecká, Chomutov )
88.
Gymnagang
22
241.
Filip Drábek, Jan Havel, Petr Jahoda (3 × G, Čelákovice )
89.
Růžoví jednorožci
20
248.
Andrea Krouparova, Anežka Písaříková, Vojtěch Čapoun, Leontina Křikavová, Kryštof Velc (5 × G, Mostecká, Chomutov )
90.
Růžoví poníci 1
20
249.
Marek Běloušek, Vít Horák, Lukáš Havlíček (3 × G, Mostecká, Chomutov )
91.
Štiepiči
19
252.
Martin Hostačný, Dávid Oravec, Andrej Rendek, Michal Klinka, Filip Ondráš (5 × G, Dubnica n. Váhom )
92.
SAVOMITOVA
18
260.
Alexandra Planetová, Vojtěch Špilař, Michal Klokočník, Tomáš Pekárek, Václav Kraidl (5 × G a SOŠ, Rokycany )
93.
Armada de Clayton
13
273.
Joao Pedro de Azevedo Zonzini, Maria Eduarda Machado Cardoso, Ana Caroline Oliveira Sousa (3 × Colégio Anglo Jacareí )
94.
Sheldon's Team
12
276.
Matúš Škvarla, Monika Golianová, Libor Mladší, Dávid Filipiak, Denisa Krštieňová (5 × Gymnázium M. Kukučína, Revúca )
95.
ešte neviem
9
280.
Marek Jankola (G M. Hattalu, Trstená )
96.
Positrones
7
283.
Ilze Baumgarte, Roberts Strēlis, Miks Priedols, Kristers Straupenieks, Ralfs Putenis (5 × Liepaja Rainis 6th Sec. Sch., LV )
DNQ
ST Space Station-01
Phong Dang Quoc, Thi Linh Ngan Phan, Tuan Anh Nguyen (3 × Son Tay High School, Vietnam )
DNQ
GČL1
Anna Kučerová, Eliška Povolná, Dominik Izák Exner, Petr Kaiser, Pavel Šorf (5 × G, Česká Lípa )
DNQ
Miluju projektovou práci
Lucas Ng, Tingkai Xue, Wee Jern Wong, Amanda Auyong (4 × Hwa Chong Institution, Singapore )
DNQ
bezpečnostiní gramotnosti
Chen Jiakai, Yujing Wang, Jovyn Tan, Rizqullah Rasyiddin (4 × Hwa Chong Institution, Singapore )
DNQ
GČL2
Andrea Bínová, Jan Plíhal, Petra Zapalačová, Jan Kováč, Radek Málek (5 × G, Česká Lípa )

B

#
Team
Points
Rank total
1.
Stevenson
159
15.
Jared Machtinger, Emily Lu, Dylan Hu, Joshua Tsai, Tony Tan (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
2.
Teorie všeho
144
22.
Viktor Materna, Václav Zvoníček, Josef Minařík, Jaroslav Herman, Lubor Čech (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
3.
Monta Vista High School
140
25.
Aditya Bhardwaj, Jacob Nie, Brandon Guo (3 × Monta Vista High School, USA )
4.
Suncoast Community
136
28.
Yuru Niu, Jonathan Hung, Subhash Kantemneni, Anthony Li, Michael Cevallos (5 × Suncoast Community School, USA )
5.
Reaalkool
129
32.
Jarl Patrick Paide, Martin Rahe, Kaarel Paal, Sofia Marlene Haug, Mihkel Jakobson (5 × Tallinn SS of Science, Estonia )
6.
Asymptotische Freiheit
127
35.
Viktor Fukala, Matěj Dvořák, Jan Kaifer, Jan Růžička, Štěpán Svatý (5 × G Jana Keplera, Praha )
7.
Špit
117
40.
Lucie Vomelová, Vojtěch Žák, Jan Piroutek, David Kománek, Klára Kulhavá (5 × G, Špitálská, Praha )
8.
nAaNi!?!
109
46.
Bobba Tea, Arya Sasne, Sushanth Malipati (3 × WW-P HS South, Windsor ) , Eddie Chen, Haveesh Viswanatha (2 × WWP High School North, USA )
9.
Ajbíci a Rišo
105
48.
Richard Rippel, Viktória Ralbovská, Alexandra Géciová, Adrian Beňo, Michal Palič (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
10.
Dovolená na Krymu
105
50.
Martin Bican, Vít Neužil, Kateřina Karbusová, Anna Švarcová, Jan Binka (5 × G, Prachatice )
11.
Já bytí absolutno
97
58.
Adam Karas, Jakub Dřevo, Vít Gardoň, Vojtěch Ježek, Karel Kraus (5 × G Legionářů, Příbram )
12.
Dašák
93
64.
Lukáš Nejezchleb, Matěj Prokop, Matěj Formánek, Petr Král, Petr Filip (5 × G Dašická, Pardubice )
13.
SCI-TECH Team B
86
75.
Alper Tezcan, Eser Ilke Genc, Sinan Ulas Ozturk, Haluk Benna Gunduz, Doga Baskan (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
14.
Dye Hard
86
76.
Oliver Poole, Chris Leigh, Ben Burgess, Barney Todd, Colin Chow (5 × Tonbridge School, England )
15.
Havelkovo učni
83
79.
Jonáš Havelka, Jakub Ambroz, Matouš Vondrášek, Adam Jirák, Vojtěch Bauer (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
16.
The "hottest" matter
78
89.
William Cai, Jansen Wong, Anthony Zhan, Summer Wang, Samuel Katzman (5 × GNSHS, USA )
17.
Pozitróny
78
90.
Róbert Jurčo, Martin Babača, Robert Jurenka, Martin Opat, Adam Húserka (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
18.
nuovoton
71
101.
Alessio Vorona, Filippo Olivetti, Nicole Facchetti, Gabriele Ferrari, Arianna Castellini (5 × I.I.S. 'Don Milani', Italy )
19.
Asian Annihilation
71
102.
Peter Zeng, Godwyn Lai, Kevin Lee, Ricci Chung, Justin Lau (5 × Tonbridge School, England )
20.
leodav2
68
109.
Daniele Furlanetto, Teresa Tiveron, Nicola Steffenato, Alessandro Tognetti, Luca La Forgia (5 × Liceo Sci L Da Vinci, Treviso,IT )
21.
Parabola neexistuje
67
112.
Peter Ridilla, Radovan Lascsák, Hugo Halasz, Maroš Mešter, Norbert Micheľ (5 × G Poštová, Košice )
22.
FelLaZ
66
115.
Štěpán Hartman, Jan Divila, Kryštof Jasenský, Vojtěch Gajzler, Kryštof Suchánek (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
23.
Na jar sa cintorín prebúdza
63
121.
Jakub Hluško, Adrianka Janáčková, Viktória Mária Bánovská, Lukáš Obermajer, Tomáš Šimek (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
24.
π=3
60
129.
Jiří Zelenka, Radek Jirásek, Vilda Gutvald (3 × G Z. Wintra, Rakovník )
25.
Don't give a flux
59
131.
Olly Gedney, Alex Lawrence, Max Lawrence, Tou Jing Tsang (4 × Tonbridge School, England )
26.
Slniečkari
58
137.
Marcel Polák, Martin Murga, Adam Kostovčík, Róbert Pirč, Samuel Kozák (5 × G, P. Horova, Michalovce )
27.
...
57
139.
Eva Vochozková, Marek Duchaň, Ondřej Brdečko, Adam Janík (4 × Biskupské G, Brno )
28.
Gymrožnováci
57
141.
Filip Hurta, Tobiáš Krupa, Jan Václavík, Prokop Divín (4 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
29.
Prva bosnjacka gimnazija
57
144.
Fahrudin Delic, Lamija Grabus, Bakir Corbo, Fatih Žgalj, Asmir Sikira (5 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
30.
Seriozní zkrat
55
145.
Filip Zeman, Přemysl Pachl, Ondřej Batůšek, Matyáš Brandstetter, Dominik Brázdil (5 × Biskupské G, Brno )
31.
Cheltenham College A1
55
146.
Will Gibson, Alex Chow, Charlotte Maddinson, Gaurav Mediratta, Boudica Yi (5 × Cheltenham College, England )
32.
Gluten Free
55
148.
Jacob Kiviat, Avi Trost, Andrew Zhong, Hannah Kim, Tejas Guha (5 × Poolesville HS, USA )
33.
NA17Lurv
54
150.
Gustav Sjövall, Haldo Ryberg, Hilding Frännhag, Adriel Kajic, Joel Wall (5 × Polhemskolan, Sweden )
34.
Commentors
53
151.
Štěpán Filip, Jan Pikman, Matyáš Háze, Šimon Prudil, Radek Jansa (5 × Jiráskovo G, Náchod )
35.
KOLOUŠCI
52
152.
Martin Hubata, Petra Plachá, Vít Vokroj, Jakub Bešta (4 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
36.
The Nuclear waste
52
153.
Samuel Krempaský, Elena Chochoľaková, Tomáš Tuleja, Jarmila Terpáková, (5 × G L. Svobodu, Humenné )
37.
Fyzikální poutníci
51
156.
Jan Matouš, Rocco Signorelli, Vít Franěk, Pavel Hájek, Petr Laštovička (5 × G, Pelhřimov )
38.
Limitne k úspechu
51
158.
Dominika Jusková, Marián Kravec, Matúš Jurko, Marek Ihnát, Tomáš Ondo (5 × G, P. Horova, Michalovce )
39.
<3
50
160.
Marko Čechovič, Adam Chalúpek, Rebeka Viznerová, Krisztián Gogora, Oliver Sihlovec (5 × G Grösslingová, Bratislava )
40.
Zpátky ni krok!
50
162.
Martina Lehká, Klára Hortlíková, Vojtěch Holásek, Damián Přibyl, Karolína Dalecká (5 × G, Ústí nad Orlicí )
41.
RodoTeam
48
166.
Jan Górski, Justyna Dąbrowska, Krystian Jandy, Jakub Myrcik, Jakub Paszkiewicz (5 × XX LO im. Z. Herberta, PL )
42.
CherryRajčinky
45
178.
Katarína Hudcovicová, Rastislav Budinský, Filip Bugoš, Michal Masaryk, Denis Pojezdal (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
43.
P=O*R^G
43
184.
David Rudolf, Alexandr Průcha, Jakub Smékal, Iskander Shangareev, Tomáš Homolka (5 × Nový PORG, Praha )
44.
TNT
40
189.
David Sanetrník, Adam Weinlich, Monika Nadymáčková, Tomáš Turek, Martin Skoupil (5 × G, Olomouc-Hejčín )
45.
Radley 6.1 A Team
39
192.
Kevin Zhang, Alec Cooke, Ben Hoddinott, Toby Melvin, Bertie Tufnell (5 × Radley College, UK )
46.
233IQ, 23cm, 2,3promile
38
197.
Václav Valenta, Vojtěch Žíla, Adam Škvrna, Vojtěch Špaček, Filip Tedenac (5 × Biskupské G, Brno )
47.
Cheltenham College B1
37
198.
Tom Kinsella, Rachel Zhang, Dominic Kelly, Nicolas Mediato Diaz, PK Somwong (5 × Cheltenham College, England )
48.
boi
36
202.
František Kmječ, Even Petersen, Maria Paola Mora Cely, Katla Gudmundsdottir, Natalie Adriazola Johannessen (5 × St. Olav VGS, Norway )
49.
Bigman
35
206.
Giorgio Cerutti, Francesco Morandi, Andrea Rocca, Alessandro Giuradeo, Simone Pigoli (5 × I.I.S. 'Don Milani', Italy )
50.
Physics Weapons
34
207.
Tom Evans, Thomas Astley, Oliver Baylay, Max Beverley, michel shen (5 × Tonbridge School, England )
51.
Fyziklání Plasy
31
215.
Adam Schuppler, Ondřej Taut, Tomáš Taut, František Peterka, Ladislav Peterka (5 × G, Plasy )
52.
Schrödingerove mačky
31
216.
Paulína Paľová, Tomáš Čigáš, Kristína Coričová, Jana Mečiarová, Dominika Fejková (5 × G, P. Horova, Michalovce )
53.
Szimere Bindis
29
219.
Hana Kluvancová, Samuel Šabík, František Stupka, Svetlana Rampašeková, Tatiana Matejková (5 × G Párovská, Nitra )
54.
F=mc²
28
222.
Amangeldi Esenov, Sanzhar Omurgaziev (2 × Chyngyz Aitmatov HS, Kyrgyzstan ) , Sherniyaz Sovetbek uulu (Osh SEMA High School, Kyrgyzstan ) , Sultan Sultanidinov (M. Subakozhoev HS, Kyrgyzstan ) , Manas Tagaev (Semetey High School, Kyrgyzstan )
55.
radley no.1
27
224.
Chenming Bao, Tobias Southwell, Fred Dreyer, John Bruce-gardner, Sam Auchterlonie (5 × Radley College, UK )
56.
φεeτ
26
228.
Rinalds Rozenfelds, Ralfs Ozoliņš, Edvards Baranovs, Klāvs Barkovskis, Linards Mežals (5 × Āgenskalns State Gymn., Latvia )
57.
reliqua JGN
25
230.
Jaroslav Grulich, Kamila Šimková, Jakub Ježek, Miroslava Lorencová (4 × Jiráskovo G, Náchod )
58.
Štěrkopísek
25
231.
Lucie Kunčarová, Ondřej Kozelský, Zdeněk Legerský, Zdeněk Záruba (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
59.
Behram-begova medresa
23
238.
Dino Selimovic, Enida Fatic, Ismail Brkic, Tarik Britvarevic, Muhammed Ahmetovic (5 × Behram-Begova Medresa, B&H )
60.
deglutinazione
23
240.
Eleonora Zani, Aurora Lako, Simone Tosoni, Filippo Fiaccadori, Luca Zucchini (5 × I.I.S. 'Don Milani', Italy )
61.
DVDILCD
22
242.
Mattia Grassi, Anita Garbelli, Federico Cittadini, Anna Nicolae, Stefano Bergamini (5 × I.I.S. 'Don Milani', Italy )
62.
Déčkoví
21
245.
Kristýna Lasotová, Jakub Lasota, Samuel Klus, Barbora Brysiová, Michal Baron (5 × G, Třinec )
63.
5 v 1
20
250.
Adéla Petrskovská, Laura Přečková, Dominika Kopčeková, Pavlína Konečná, Nikol Navrátilová (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
64.
I FISICATI
20
251.
Andrea Romagnoli, Greta Treccani, Angelica Colombo, Mauro Murari (4 × I.I.S. 'Don Milani', Italy )
65.
E/h
19
255.
Dominika Kodlová, Aneta Burdová (2 × PORG, Praha )
66.
GymDC
19
256.
Jakub Petrášek, Tereza Miškovská, Karel Lintimer, Lukáš Zámečník, Ondřej Haluza (5 × G, Děčín )
67.
Madame Marie
19
257.
Bruna Silva dos Reis Souza, Alicia Brenda Prado Ramos, Larissa Ying Zhao, Samyra Daher Marques, Ayra Rafaela Accessor Jardim (5 × Colégio Anglo Jacareí )
68.
Newton's apples
18
258.
Daniela Čurillová, Natália Puškárová, Filip Džubara (3 × G L. Svobodu, Humenné )
69.
Chleba s máslem
18
259.
Ota Michálek, Kateřina Kopecká, Martin Cmiel, Tomáš Kolibáč (4 × G O. Havlové, Ostrava )
70.
Výhra s.r.o.
14
269.
Soňa Curylová, Daniela Kramolišová, Martin Vozák, Radek Novosad (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
71.
Jouleanos
14
271.
Davi Massari, Igor Lopes Nakamura, Lucas Saorin, Eric Ferreira Pinheiro do Prado, Lucas Yoiti Nomura (5 × Colégio Anglo Jacareí )
72.
Ivo na hrad!
13
274.
Alexandr Šimon, Lukáš Míra, Eva Kajzarová, Aneta Adamusová, Tomáš Laba (5 × G, Třinec )
73.
Fyzikárky GPH
10
279.
Miriam Hoptajová, Kristína Olejníková, Sofia Hrubjaková, Natália Bodnárová (4 × G, P. Horova, Michalovce )
74.
Tým UVD
2
290.
Miroslav Boštík, Vojtěch Brandejs, Ondřej Fiala, Štěpánka Beránková, Jan Polnický (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
75.
hidroatomelektrostacijisti
1
294.
Anete Zulmane, Nils Tumševics, Elīna Libķena, Anete Eine, Raivis Pūķis (5 × Liepājas valsts 1.ģim., Latvia )
DNQ
ST Space Station-02
Tung Le Duong, The Thang Khuat, Van Chien Phan, Thi Minh Nguyet Bui (4 × Son Tay High School, Vietnam )
DNQ
ST Space Station-03
Anh Van Kieu, Duc Manh Ha, Minh Hoang Khuat, Van Thai Mai (4 × Son Tay High School, Vietnam )

C

#
Team
Points
Rank total
1.
Holub pitomý
107
47.
Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha ) , Martina Daňková (Gymnázium Brno-Bystrc ) , Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
2.
WIGYM
100
56.
Vojtěch David, Jan Lukovský, Jiří Močkoř, Vojtěch Mohelník, Ondřej Szymik (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
3.
Neutrina
88
71.
Hana Slámová, Václav Janáček, Jiří Kalvoda, Tomáš Nevrlka, Jindřich Matuška (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
4.
Cirque
87
74.
Mason Wang, Adam Huang, Pratyoy Biswas, Ansh Sharma, Melinda Chen (5 × WW-P HS South, Windsor )
5.
Generátor náhodných čísel
82
81.
Adam Blažek, Ondřej Sladký, Eliška Pirnosová, Ondřej Baštař, Viktorie Valdmanová (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
6.
SCI - TECH Jr.
82
82.
Yaman Bora Otuzbir, Enes Acıbal, Beyza Nur Ozaytekin, Ecem Iclal Gunduz, Utku Ergene (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
7.
Gamčácke vektory
75
95.
David Belobrad, Radka Bírová, Martin Bucko, Jozef Csipes, Matúš Papšo (5 × G Grösslingová, Bratislava )
8.
The Falcons
70
104.
Hynek Jakeš, David Vraj, Šimon Bláha, Tomáš Patsch, Jan Benjamin Puškáš (5 × Slovanské G, Olomouc )
9.
GamcaA
69
107.
Jozef Mičáň, Viktor Balan, Pavol Pivko, Nicolas Husar (4 × G Grösslingová, Bratislava ) , Daniel Teplan (SG CENADA, Bratislava )
10.
Electrodynamic Slayers
63
122.
Arhaan Ahmad (St. Mary's Academy, India ) , Khushvind Maurya (Dewan Public School, India ) , Sahil Tomar (Dayawati Modi School, India )
11.
Matici čo idú vyhrať Fyziklání
63
123.
Jakub Kliment, Juraj Jánošík, Ján Plachý, Adam Benjamín Plšek, Peter Kochelka (5 × G Tajovského, B. Bystrica )
12.
Červení trpaslíci
59
133.
Roman Magula, Veronika Vakošová, Stanislav Letaši, Tomáš Lendvay, Michal Krulich (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
13.
Quantum Limes
59
135.
Ondřej Grohmann, Daniel Skýpala, Jiří Kvapil, Martin Kratochvíl (4 × G, Olomouc-Hejčín )
14.
Kuřátka
57
140.
Lukáš Tomoszek, Anna Kantorová, Marek Bialožyt, Jiří Marosz, Samuel Swienczyk (5 × G, Třinec )
15.
Selský rozum
54
149.
Eva Feldbabelová, Patrik Kašpárek (2 × Katolické gymnázium Třebíč ) , Natálie Křivancová, Ladislav Nagy (2 × G Jírovcova, České Budějovice ) , Adam Krška (G, Mikulov )
16.
Elita národa
50
163.
Jakub Charvot, Adam Gabzdyl, Jiří Szotkowski, Denis Ston, Adrian Oliva (5 × G, Karviná )
17.
Frantova Sekta
50
164.
Tomáš Krsek, Veronika Šklíbová, Lucie Pánková, Michal Chlumecký, Martin Buločkin (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
18.
Kriticky Mysliaci Slováci
47
168.
Benjamín Benčík, Viktória Pravdová, Samuel Longauer, Daniel Holek, Vladimir Vozár (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
19.
Tvoje máma
47
169.
Vojtěch Votruba, Nikita Ustinov, Petr Dosedla, Matouš Šafránek (4 × G Jana Keplera, Praha )
20.
YNWA
46
171.
Alex Blandón, Martin Kánássy, Marek Kuruc, Martin Andričík, Jakub Mandzák (5 × G Poštová, Košice )
21.
Neutrina v baru
45
174.
Matěj Gajdoš, Zuzana Hudská, Samuel Kubec, Jan Josef Němec, Veronika Heide (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
22.
8>=4
45
179.
Daniel Locker, Vincent Drtík, Ondřej Matějíček, Jakub Dodek, Jiří Netík (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
23.
Alej
42
185.
Marie Anna Coufalíková, Anežka Ficková, Lukáš Frk, Martin Hlinovský, Vojtěch Keprta (5 × G, Nad Alejí, Praha )
24.
Čím viac, tým viac
40
186.
Alexandra Barančíková (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Viktor Imrišek, Martin Belluš, Jakub Šošovička (3 × G Grösslingová, Bratislava ) , Erik Tóth (G Jura Hronca, Bratislava )
25.
Lví Fyziky
40
187.
Matheus Araujo Teixeira, Leonardo Soares Aguilar, Ana Carolina Batistela Lisboa, Lavínia Alves da Cruz, Paulo Ricardo Alves da Silva (5 × Colégio Anglo Jacareí )
26.
Kvinťania
40
188.
Matej Gurňák, Minh Dang Huy, Jana Pešková, Karolína Jediná, Matej Haverlík (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
27.
Fyzikální smečka
39
191.
Soňa Husáková, Matouš Fiala, Jiří Kruchina, Ondřej Piroutek (4 × G, Českolipská, Praha ) , Jan Benda (G, Litoměřická, Praha )
28.
Gympos D
39
193.
Oszkár Urbán, Martin Kliment, Matúš Vysoký, Adam Garafa, Maximilián Pándy (5 × G Poštová, Košice )
29.
SHADO
39
194.
Divine Collins, Sharafudeen Ibrahim, Abdulmalik Idris, Hadilu Abubakar, Okezie Chiedozie (5 × NTIC, Abuja, Nigeria )
30.
Hoekebe
38
196.
Štěpán Hortlík, Ondřej Štorek, Petr Kavička, Alan Matějka, Karel Mudruňka (5 × G Dašická, Pardubice )
31.
Derivacesoučturovnásesoučetder
37
199.
Šimon Šustek, Jan Černohorský, Jakub Došek, Vojtěch Kinda, Marie Richterová (5 × G, Brandýs n. L. )
32.
Želvičky a sloni
36
203.
Prokop Líbal, Jan Podlešák, Vojtěch Janota, Šimon Kučera, Natálie Polanková (5 × G, Strakonice )
33.
Tadyjezakopanýpes
36
204.
Alexandra Rosenbergová, Vojtěch Stránský, Pavel Bína, Zdeněk Pezlar (4 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
34.
Fluente em Portugues
33
208.
Orion Foo, Robert Song, Maxwell Chen, Ben Nachod, Eric Wang (5 × Poolesville HS, USA )
35.
bröthër, mäy ï hävë sömë lööps
33
209.
Tsvetoslav Mavrodiev, Margulan Ismoldaev, Alexander Yovchev, Simeon Atanasov (4 × HS of Math., Varna, Bulgaria )
36.
Skleníkový defekt
33
210.
Vít Ulehla, Darian Poljak, Amálie Dostalíková, Martin Koňařík, Tadeáš Böhm (5 × G J. Škody, Přerov )
37.
Nuloví ambyce
32
211.
Tomáš Heger, Lukáš Fidler, Tomáš Semerák, Daniel Fišer, Jan Šesták (5 × Jiráskovo G, Náchod )
38.
Upsss
30
217.
Tereza Kašáková, Šárka Beranová, Jakub Lipka, Štěpán Lisý, Bronislav Růžička (5 × G a SOŠ, Rokycany )
39.
BisfyRangers
30
218.
Filip Jagos, Josef Koupy, Dom Strobl, Lubomír Pár (4 × Biskupské G, Brno )
40.
Tenzori
29
220.
Matúš Molčan, Martin Kaláb, Tomáš Zatroch, Vanesa Virsíková, Jakub Vojtech Kmeť (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
41.
Icímul
28
221.
Vít Pavlík, Štěpán Pipek, Martin Toman (3 × G, Havlíčkův Brod )
42.
Newtonovy hrušky
27
223.
Magdaléna Votápková, Kateřina Horáková, Renata Zelenková, Rudolf Svoboda, Martin Pavlovec (5 × G, Děčín )
43.
GPH Engine
27
225.
Samuel Mikloš, Lukáš Lechman, Laura Jusková, Kristína Korpa-Janova, Jaroslav Poľaško (5 × G, P. Horova, Michalovce )
44.
Chemical Raptors
27
227.
Vojtěch Kříž, Matěj Skala, Matěj Spurný, Pavel Ponek, Karolína Skořepová (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
45.
Choboti
24
234.
Samuel Stanek, Tadeáš Jakuš, Kristián Andraščík, Branislav Bubán (4 × G Grösslingová, Bratislava )
46.
Mats Spets
24
236.
Axel Hartwig, Anton Lundqvist, Johannes Liljenström, Max Ralfsson, Ludvig Wadenbäck (5 × Polhemskolan, Sweden )
47.
KOFOLA team
24
237.
Vojtěch Káně, Ondřej Gonzor, Adam Jahoda, Adam Dvořák (4 × G, Brandýs n. L. )
48.
PROTONI (vždy pozitivní)
22
243.
Karolína Czepczorová, Marie Vrabelová, Dominik Horňák, Kateřina Balcarová, Adam Gabrys (5 × G, Třinec )
49.
Spin to win
21
244.
Anna Pecháčková, Vendula Onderková, Ondrej Dulanský, Filip Vrťo, Tomáš Galnor (5 × G J. Škody, Přerov )
50.
Mlýn2
20
246.
Tereza Švigostová, Julie Priesolová, Karolína Bartošová (3 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
51.
Mlýn1
20
247.
Kateřina Procházková, Vít Šebestík, Iveta Turečková, Jana Menšíková (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
52.
(J)elita z Dašáku
19
253.
Jakub Ferenčík, Kateřina Koberová, Petra Sankotová, Matěj Mocek, Antonín Rousek (5 × G Dašická, Pardubice )
53.
Jednočlenný
19
254.
Tomáš Čajan (G F. Palackého, Val. Mez. )
54.
DaKaKaZ
17
261.
Kristýna Saforková, Dan Vilimovský, Kryštof Mec, Marie Cmíralová (4 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
55.
Gvarzáci
16
263.
Ondrej Korbel, Alica Vdovičíková, Matúš Belan, Lukáš Vislocký, Jakub Mihálik (5 × G Varšavská, Žilina )
56.
Ježci
16
264.
Jan Ježek, Jan Szarzec, Jan Zaremba, Markéta Lipowská, Tereza Kunzová (5 × G, Třinec )
57.
Hans & Co
15
265.
Joel Abrahamsson, Signe Johansson, Evelina Johnsson, Hillevi Uhrberg, Sebastian Nordborg (5 × Polhemskolan, Sweden )
58.
gimpel
15
266.
Zuzana Lisztwanová, Natalia Niemczyk, Karolina Konstankiewicz, Michal Staś, Jakub Słowiaczek (5 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
59.
něco
15
267.
Tomáš Kysela, Tomáš Tollinger, Vanda Kšánová, Aneta Sekaninová (4 × G, Brandýs n. L. )
60.
GJP boiz
14
268.
Jan Švach, Martin Černý, Šimon Hrnčiřík, Ondřej Hnilo, Jan Červeňan (5 × G J. Pivečky, Slavičín )
61.
Lumíci
14
270.
Šimon Heicl, Tereza Tocháčková, Pavel Toman, Jiří Cellárik, Alena Prantnerová (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
62.
Super-Nova
14
272.
Anton Nilsson, Lucas Ulvinius, Martin Persson, Ludwig Sikstrom, Joaquin Velozo (5 × Polhemskolan, Sweden )
63.
Mazlíci Z Frýdku-Místku
10
277.
Adam Smelik, Alena Kročková, Jakub Šotkovský, Martina Kaňoková, Kryštof Řeha (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
64.
Radioaktivita
10
278.
Oliver Prokop, Marek Čepec, Kateřina Fizková, Daniel Romanowski (4 × G, Třinec )
65.
Gymiksteini 2.B
9
281.
Lucie Vališová, Jana Polívková, Květa Marešová, Karolína Babková, Julie Pöndlová (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
66.
Matěj a ten zbytek
9
282.
Petr Kameník, David Vodrážka, Jan Zítek, Matěj Vnenčák (4 × G a SOŠE, Sedlčany )
67.
Fyzika je život
7
284.
Peter Petráš, Peter Šalata, Mário Matušinský, Ladislav Pittner, Martin Hajnik (5 × G, P. Horova, Michalovce )
68.
JOP
6
285.
Josef Ander, Jan Modrianský, Ondřej Skvrna (3 × G, Olomouc-Hejčín )
69.
Buřinkáci
5
286.
Pavla Bělohlávková, Miroslav Rucker, Nikola Macněva, Darina Gärtnerová, Jan Škop (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
70.
Velkoborci
4
287.
Adéla Popelková, Ondřej Pěchula, Jindřich Szurman, Gabriela Trojková (4 × G O. Havlové, Ostrava )
71.
GČL3
3
288.
Libor Šabaka, Jan Rychtera, Tomás Bui Pham (3 × G, Česká Lípa )
72.
Smrekáči
3
289.
Natália Kalinová, Nina Semjanová, Edita Dolobáčová, Ondrej Belej, Matúš Novák (5 × G, P. Horova, Michalovce )
73.
CADC 2018
2
291.
Anitoae Andrei, Caciula Roxana, Buhaescu Cristina, Moldovanu Denis, Bordea Ciprian (5 × Colegiul Agricol "D. C.", RO )
74.
Čmelaři
2
292.
Jiří Antoňů, Kryštof Chajda, Lukáš Ludvík, Karolína Bejšáková (4 × G, Špitálská, Praha )
75.
tacosLAgvoz
2
293.
Lucie Smyčková, Alice Mrázková (2 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
76.
Duel
0
295.
Eliška Durstová (G, Dvůr Králové n. L. )
77.
Gdanyx
0
296.
Daniel Cyrus (ZŠ Ostrava - Petřkovice )
78.
PhysicsBorne
0
297.
ATIN MEHRA (Gwalior Glory High School, India ) , DIVYANSHU PACHOURI (Little Angels High School, India )
DNQ
GČL5
Anna Salavcová, Hana Salavcová, Jana Bartáková, Jan Šrajbr, Jana Simulíková (5 × G, Česká Lípa )
DNQ
GČL6
Matěj Lang, Kateřina Bradáčová, Markéta Bulířová, Rostyslav Rymarchuk, Richard Šulc (5 × G, Česká Lípa )
DNQ
GČL4
David Mareš, Lukáš Pavljuk, Jiří Novotný, Dominika Koppová, Vilém Hron (5 × G, Česká Lípa )

O

#
Team
Points
Rank total
1.
NOFY066
212
1.
Patrik Švančara, Jan Brandejs (2 × MFF UK ) , Jakub Kocák (ETH Zürich ) , Jan Sopoušek (not a student) , Ján Pulmann (University of Geneva )
2.
FtáKopySk-fks.sk
198
2.
Dušan Kavický, Matej Badin, Filip Kubina, Adam Škrlec (4 × FMFI UK Bratislava ) , Jakub Cimerman (FJFI ČVUT )
3.
Challenge accepted
194
4.
Lukáš Konečný, Márius Kádek, Juraj Tekel, Fridrich Valach (4 × FMFI UK Bratislava ) , Tomáš Bzdušek (Stanford University, USA )
4.
Veterani
183
5.
Selver Pepić, Nudžeim Selimović (2 × ETH Zürich ) , Abdulah Jašarević (PMF UNSA, Sarajevo ) , Alija Bevrnja (TU Darmstadt, Germany ) , Bahrudin Trbalić (MIT, USA )
5.
Five Ugly Faces
181
6.
Ziyou Lu, Kangchen Li, Russell Yang, Po Hsien Li, Joshua Teo (5 × NUS HS Math&Science, Singapore )
6.
Life is Stern and Earnest
175
8.
Kai Yen Jee, Andrija Rasovic, Yijie Zhu, Junkai Dong, Nathaniel Bannister (5 × Cornell University )
7.
La Casta
169
9.
Flavio Salvati (U of Cambridge ) , Filippo Bigi (U of Oxford ) , Marco Ambrosini, Matteo Dell'Acqua, Alessandro Seccarelli (3 × U of Pisa, Italy )
8.
SILVER CATALYST
166
11.
Yulong Guo, Jun Hui, Ryan Wong, Hexiang Chang, Tran Nguyen Manh Thien (4 × Hwa Chong Institution, Singapore )
9.
Smokin some meats
161
12.
Filip Bialas, Miroslav Burýšek, Martin Štyks, David Vokrouhlický (4 × MFF UK ) , Daniel Pajer (Imperial College London )
10.
ASGAP vs the Forces of SI
160
13.
Nikolay Kalinin, Sergey Ilichev, Arseny Sorokin, Dmitry Yasnov, Ivan Ryabinin (5 × UNN, Russia )
11.
Komutativní grupa
156
16.
Martin Orság, Václav Kubíček, Radek Zajíček, Jana Švrčková (4 × MFF UK )
12.
Stirlingův motor typu Beta
153
17.
Pavel Kůs, Jakub Cehula, Juraj Májek, Lukáš Honsa (4 × MFF UK )
13.
GYMIK+KA
152
18.
David Hruška, Alexander Slávik, Jakub Krásenský (3 × MFF UK ) , Michal Nožička, Ondřej Denk (2 × not a student)
14.
Kladiem Odpor
139
26.
Juraj Surovčík, Martin Chudjak (2 × FMFI UK Bratislava ) , Ladislav Bačo, Andrej Vlček, Ján Bogár (3 × not a student)
15.
noncompact sailing vessel
131
29.
Juraj Feilhauer (FMFI UK Bratislava ) , Beáta Feilhauerová, Jana Klaudíniová, Michal Takács, Ondrej Budáč (4 × not a student)
16.
Aparatura na zisk cokolady
131
30.
Filip Čermák (G Jura Hronca, Bratislava ) , Martin Gažo, Peter Onduš, Martin Okánik (3 × U of Cambridge ) , Jerguš Stručka (Imperial College London )
17.
Magic
124
37.
Vladimír Vícha, Pavel Kycl, Jana Herudková, Jan Koupil (4 × G Dašická, Pardubice ) , Anežka Doležalová (MFF UK )
18.
Next Top Theoretical Models
120
39.
Ioannis Koutalios, Antonios Valmas, Ioannis Vogiatzis, Ioannis Kallimanis (4 × U of Thessaloniki, Greece ) , Georgios Papachatzakis (U of Manchester, UK )
19.
GaliExpress
114
42.
Alberto Bassi, Federico Cima, Gabriele Manganelli, Cesare Mattiroli, Matteo Zappia (5 × U of Padova, Italy )
20.
Achtung Wurmloch!
112
44.
Pavel Hudec (MFF UK ) , Adam Dejl (Imperial College London ) , Ondřej Dvořák (TU Delft, Netherlands )
21.
Vyzývací tým GFMP
109
45.
Jan Fátor, František Štěpánek, Pavla Šmídová (3 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ) , Martin Locker (VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou ) , Karolína Štěpánková (UHK )
22.
RCPD Dons
105
49.
Andrew Norman, Benedict Yorston, Ian Yorston (3 × Radley College, UK )
23.
BFF
102
53.
Nermedin Džeković, Amina Shabar, Benjamin Dedić, Mustafa Grabus, Afan Terko (5 × PMF UNSA, Sarajevo )
24.
Old Physicist
102
54.
Štěpán Marek (U of Warwick )
25.
CCA Juniors
95
61.
Sean Chen, Jonathan Hsieh, Shreyank Kadadi, Jasper Chen, Jangwoo Lee (5 × Canyon Crest Academy, USA )
26.
Maniac Fighter
94
63.
Nur Mohammad Imran (Univ. of Chittagong, Bangladesh ) , Rafid Bin Azad, Sohaib Bin Musa, Jaiyan Sadid Ifty (3 × BUET, Bangladesh )
27.
Banáni
92
66.
Dominik Starý, Adéla Hanková, Michal Košek, Veronika Roubínová, František Helebrand (5 × MFF UK )
28.
MGSUmain
89
68.
Aleksandr Gulkanov, Yevgeniy Diomidov, Lyubov’ Chechulina, Bakhodir Abdullaev, Ivan Smirnov (5 × Moscow State U of Civil Eng., RU )
29.
Modus Tollens
89
69.
Johanna Lidholm, Gustav Klotz, Axel Lokrantz, Arvid Steen (4 × Polhemskolan, Sweden )
30.
Singletón
88
72.
Jan Mocek (not a student)
31.
ETF Sarajevo
84
77.
Dženan Devedžić, Dinno Koluh, Suad Krilašević, Davor Bokan, Emir Baručija (5 × ETF UNSA, Sarajevo )
32.
PFIEV2018
81
85.
Minh Quan Do, Thi Ngoc Trinh Nguyen, Tran Hung Do, Tan Sy Huynh, Phuoc Thinh Nguyen (5 × HCMUT, Vietnam )
33.
Royal Bengal Tiger
79
88.
Zarzees Zarzees (Notre Dame College, Dhaka )
34.
Carmel Cornstars B
72
98.
Jeffery Tan, Gary Zhang, Noah Tan, Nathan Huang, Jacob Zhang (5 × Carmel HS, USA )
35.
Vípáček
71
100.
Jan Popelek, Josef Cigánek (2 × not a student)
36.
Frogwill 5
70
106.
Bojana Popov, Tamara Ranisovic, Tamara Komlenski (3 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia ) , Snežana Kozarev, Anita Barna (2 × PMF UNNS, Serbia )
37.
Mickiewiczanie
69
108.
Mateusz Kapusta, Adam Wesołowski, Julia Wiszniowska, Łukasz Majsiak, Marcel Mordarski (5 × not a student)
38.
Exp626
67
114.
Muhamed Sokolović (International School of Sarajevo ) , Admir Papic, Majra Sisic, Medina Dugonjic (3 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Edo Fejzic (ETF UNSA, Sarajevo )
39.
Gopalmath
65
116.
Yash Shah, Subhradeep Saha, Akshat Khandelwal, Anuj Dasgupta, Saket Misal (5 × NIT, Tiruchirappalli, India )
40.
Axion
49
165.
Hansana Madushan Jayasooriya Kankanamge, Saumya Chathuranaga Hettiarachchige, Thisal Aswinda Sinida Hewa, Dilanjan Kaviraj Diyabalanage, Promod Ayomal Siriwardhana Samarasinghe Siriwardhanalage (5 × U of Colombo, Sri Lanka )
41.
Bořiči času
48
167.
Eva Kospachová, Filip Hruška, Jan Došek (3 × not a student)
42.
Silvia Latseva
46
170.
Silvia Latseva (not a student)
43.
Fine Men Crew
44
182.
Abrar Faiyaz Chowdhury, Al Sadab Fatin, Redwan Islam, Md. Sayed Rahman, Rakibul Alam Shamim (5 × Shahjalal Uni. of Sci&Tech, BD )
44.
Innova
39
190.
Eraz Ahmed, Humaira Jahan (2 × CUET, Bangladesh )
45.
JOJO
35
205.
Ján Ondráš, Jozef Ondráš (2 × not a student)
46.
MGSU2
31
213.
Ilya Shamray, Victor Levin, Grigory Tochilin, Kirill Skurlygin, Alexey Kholodov (5 × Moscow State U of Civil Eng., RU )
47.
SPIRIT
16
262.
Sruthi Shanker (BSRKV, India )
48.
13A1
12
275.
Thắm Bùi Thị, Long Nguyễn Ngọc, Đức Phạm Anh, Huy Lò Tuấn, Quý Võ Minh (5 × Lam Ha High School, Vietnam )
DNQ
LSTS2
Hoa Nguyen, Thuan Than, Hieu Le, An Tran (4 × Lawrence S. Ting Sch., Vietnam )
DNQ
LSTS
Quang Nguyen, Long Doan, Qui Cau, Khoi Nguyen (4 × Lawrence S. Ting Sch., Vietnam )