Seznam týmů

Středoškoláci A

  1. Bonkk: Ondřej Skvrna, Jan Modrianský, Josef Ander (3× G, Olomouc-Hejčín )
  2. MasterBrawlers of the Universe: João Pedro Daltro Santos, Lucas Shoji, Ian Seo Takose, Bruno Makoto Tanabe de Lima, Lucas Takayasu (5× Colégio Etapa, São Paulo, Brazil )
  3. Nerd_Sniped: Rajiv Chitale, Salil Gokhale, Heet Patel (3× Dixit Rd. Jr. Col. of Sci, India ), Ishaan Kothari (Poddar Brio Int. Sch., India ), Kartik Nair (Ryan International Sch., India )
  4. The HeisenBugs: Chahel Singh (Disha Delphi Public Sch., India ), Mridul Agarwal (St Xavier's School, India ), Ameya Deshmukh (St. Joseph's Convent HS, India ), Tejas Kumar (Jayshree Periwal HS, India ), Arnav Aditya Singh (MB International School, India )
  5. Worldisone: Maddy(Mayank) Singh (Hope Hall Foundation sch., India )
  6. Blairlake: Daniel Sun (Interlake HS, USA ), Chris Tong (Montgomery Blair HS, USA )
  7. Parstieverance: Sandeep Kandi (IMSA, Aurora, USA )
  8. Bioložka a čtyři programátoři: Adam Blažek, Ondřej Baštař, Ondřej Sladký, Eliška Pirnosová, Dominik Farhan (5× G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  9. 4M quarantine: Tomáš Javorský, Jakub Veselý, Michael Jurča, Matěj Čech, Michal Bělohlávek (5× SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  10. SpaghettiMaker: Liz Pao (Cherry Hill HS East, USA )
  11. Team Plack: Kazi Islam, Aditya Iyer (2× Indus International School )
  12. Team Entropy: Sagnik Mukherjee (Scottish Church Col., India )
  13. Thufir Hawat: Fady Adal, Youssef Abdelmoniem, Philopater Gabra, Andrew Henin (4× STEM High School, Egypt )
  14. calories: Jason Wan, Stanley Liu (2× St. Theresa of Lisieux CHS ), Andy Gong, Jason Yuan (2× Alexander Mackenzie HS ), Simon Wu (The Woodlands SS )
  15. Bleep Blop: Loc Phan (Cumberland Valley HS, USA )
  16. Marlborough U6 - 1: Rupert Plaistowe, James Brooks, Charles Wright, Jonte Catton, Oliver Light (5× Marlborough College, England )
  17. Marlborough U6 - 2: Madeline Tanner, Sophia Hamilton, Ollie Chessher, Guy Mitchell, Charlie Hutchinson (5× Marlborough College, England )
  18. Želvičky a sloni: Eliška Kahudová, Šimon Kučera, Jan Podlešák, Prokop Líbal, Pavel Brázda (5× G, Strakonice )
  19. Neutron: Sadaf Rafique (Aligarh Muslim University, India )
  20. Hydrosteel: Hadi Salloum, Abdalazeez Jerby, M Subhi Abordan (3× Al-Bassel HS, Syria ), Abdullah AlHussni, Omar Bourhani (2× AL Saade HS, Syria )
  21. Purplesockers: Samuel Zaťura, Marek Tkáč, Pavol Šimkovič, Štefan Slavkovský, Katarína Vosovičová (5× G, Kukučínova, Poprad )
  22. MANUS 5: Sachindra Kumar, Madhulika Roy, Naj Kashyap, Arunaava Ghosh, Nikhil Anand (5× BIT Mesra, India )
  23. G-361: Tariq Selemani, Phill Mwaipopo, James Msasi (3× Mzumbe Secondary Sch., Tanzania )
  24. The Millisecond Pulsar: Azmain Raiyan Rashid (Notre Dame College, Dhaka )
  25. Physics junkies: pramod mukkoti, ganesh bhalla, Sahishnu Bhogalapalli, anudeep Perala, parthiv anuguru (5× Narayana EI )
  26. FIITJEE BANGALORE: Rahul R, Udhav Varma, Vinayaka Manjunath, Mihir Deshpande, Pratham Sahu (5× St. Jerome's P.U. & Col., India )
  27. 5 dudes, 6 Ds: Minh Quan Nguyen, Huy Phuong Dang, Thanh Long Tran, Cong Minh Trang Dao, Gia Hien Nguyen (5× HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  28. Gamčáci a Škôlkar: Adrián Šegeda, Jozef Csipes, Matúš Papšo, Radka Bírová, Martin Bucko (5× G Grösslingová, Bratislava )
  29. Bruh: Imran Adham bin Azmin (GENIUS@Pintar Col., Malaysia )
  30. Phyπrates: Anik Saha Anik, Anisur Rahman Anisur, Samin Salek Salek (3× Notre Dame College, Bangladesh ), Muhtasim Dan Muhtasim (Gaibandha Govt. Col., Bangladesh ), Tanjimul Astak Siam Siam (Nawab Habibullah Col, Bangladesh )
  31. Greatness team: Mostafa Adel, Hamza Elgarhy, Ahmed Abdul-Majeed (3× STEM High School, Egypt ), Tony Elia (Red Sea STEM Sch., Egypt ), Ahmed Elsisy (Awsim Secondary School, Egypt )
  32. TrmuaHme: Hoang Duong Vu Ngo, Thành Long Nguyễn, Hai Lam Cao, Tiến Thành Nguyễn, Van An Nguyen (5× HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  33. Physics Geniuses: Parth Patel, Ananthkrishna Kidambi, Dheer Banker, Arnav Goel (4× ALLEN Career Institute, India ), Pritesh Mehta (Puna International School, India )
  34. Intergalactic: Gadha Prasad (Hope Hall Foundation sch., India )
  35. PhysicNeophyte: Nisarg Patel, Azeem Motiwala, Lisan Kadivar, Nihar Patel, Pratham Kheskwani (5× ALLEN Career Institute, India )
  36. Silent killers: Eman Ibrahem (KFS STEM School ), Maryam Osama, Manar Sabry, Shahd Alaa, Ahmed Mohamed (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  37. Park Lane 1: Jakub Surga, Nicolas Mlynek, Oliver Pfannenstiel, Rebecca Szabo (4× Park Lane International Sch., CZ )
  38. String existence = "pain";: Jakub Štulík, Dejan Ribarovski, Jakub Jan Barda, Dmitrij Ševaev, Josef Trojan (5× G Botičská, Praha )
  39. Behram-begova medresa, Tuzla: Muhammed Ahmetović, Lejla Doric, Tarik Sinanović, Ismail Brkic, Ajla Baturić (5× Behram-Begova Medresa, B&H )
  40. a name isnt needed: Akshit Kumar (Delhi Pub. S, R.K. Puram ), Rashad Rahimzade (N. Nerimanov 212 School ), Yogendra Mishra (BMVB ASMA ), Vansh Gupta (FIITJEE East Delhi ), Himanshu Paudel (Trinity Int'l Col., Nepal )
  41. G.O.A.T: Abdelazeem Hussein Elshaikh (Menofia STEM Sch., Egypt ), Azza Abdelmegid Muhammad (Shatanouf Secondary Schl., Egypt ), Alaa Mustafa Noureldeen, Asmaa Abdelhameed Khairy, Arwa Abdelhameed Khairy (3× Nag Hammadi HS for girls, Egypt )
  42. Eyenstein: Muhammad Amr, Mina yasser nesim abdelazia, Antwan Abdelmaqsoud, Ahmed Waleed, Mohamed Abdelsattar (5× Dakahlia STEM HS )
  43. Bakini Unuci: Aleksandar Cucić, Pavle Pakalović, Petar Samardžić, Dušan Beguš, Dobrica Jovanović (5× Mathematical GS )
  44. Schwarzchildren: Tarun Agarwal (Cambridge Court HS, India )
  45. GNSHS A: Jansen Wong, Anthony Zhan, Bradley He (3× GNSHS, USA )
  46. Abingdon School Team 2: Euan Baldwin, Roy Schumacher, Ashwin Tennant, Scott Yap, Ian Ip (5× Abingdon School, England )
  47. Abingdon School Team 1: Dashiell Hathaway, Freddy Martin, Jayden Zamler, James Gibson, Alex Oldham (5× Abingdon School, England )
  48. FyzGO: David Šimůnek, Michal Smieško, Le Vu Neumann, Jan Mareš, Ondřej Kodejš (5× G Opatov, Praha )
  49. DaMaZuJaKr: Jakub Ševčík, Dan Vilimovský, Kristýna Saforková, Marie Cmíralová, Zuzana Gřesová (5× G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  50. Hranatý strejda: Martin Novotný, Ondřej Vitula, Josef Macků, Vojtěch Vařecha, Tomáš Kříž (5× G Tišnov )
  51. Střed křivosti: Jan Lukovský, Vojtěch David, Eliáš Bencúr, Ondřej Szymik, Vojtěch Mohelník (5× Wichterlovo G, Ostrava )
  52. Sportgymke: Jerguš Bača, Matúš Zelinka (2× Stredná Športová Škola, Košice )
  53. LGB Laplace's demons: Akemi Sabatier, James Forsyth, Kevin Tian, Bubi Zhou, Qingyang Zhang (5× Int'l S. of Geneva )
  54. Phy: Abdelrahman Esmail, Abdelhamid eslam, Mohammed Elbery, Abdallah Adel Abdulla (4× Menofia STEM Sch., Egypt ), Yahya Zhran (Menouf High School, Egypt )
  55. the dot product: James Yuen, Simon Luo, Krish Nigma, Q Sun, Pei Ting Jason Zeng (5× Harrow School, UK )
  56. Quantum Plators (PhODS): Sayan Somya (Delhi Pub. S, R.K. Puram ), Md. Jahirul Islam (Notre Dame College, Dhaka ), Siddhartha Kumar (Hope Hall Foundation sch., India ), Samyak Jha (Ramsheth Thakur PS ), Rafiq Abbasov (Natural Sciences G, Az )
  57. JETAB: Brian Li, Adrian Choi, Ted Kim, James Goh, Ernest Ng (5× Tonbridge School, England )
  58. ijk=-1: Kiefer Chow, Ben Gardner, Benson Kwok, Sherman Yip, Thomas Masding (5× Tonbridge School, England )
  59. Mutantes: Maria Eduarda de Carvalho Belló, Isabella Toledo Campos, Enzo Medina Pugliese, Lívia Lobato de Araújo, João Roberto Tápias Oliveira (5× C A Cas Ricardo - Taubaté,Brazil )
  60. Fanklub Jaromíra Soukupa: Eliška Malcharcziková, Matyáš Poledník, Josef Knápek, Radomír Mielec, Zdeněk Legerský (5× G Volgogradská 6a, Ostrava )
  61. STEDSStatsGirls: sijia Wen (Saint Edward’s School, FL, USA )
  62. Action at a social distance: Oliver Herskovits, Bryn McBurney, James Rawlings, Bruno Rosenthal, Joel Robb (5× Highgate School, London, UK )
  63. Leduc Fan Club: Timothy Zheng, Raymond Li, Stephen Lee, Mason Ma, Eric Hu (5× St. Robert Catholic HS, Canada )
  64. Dark warriors: Sara Ahmed, Haidy Yasser, Reem Kamel (3× Ismailia STEM HS )
  65. LEGENDY: Kryštof Volf, Vojtěch Kos, Matěj Douša, Jan Tretera, Petr Herold (5× G, Benešov )
  66. The Nuclear Waste: Samuel Kolesár, Dávid Benko, Samuel Koribanič, Elena Chochoľaková, Tomáš Tuleja (5× G L. Svobodu, Humenné )
  67. Housenky ve Spacáku: Lubomír Pár, Filip Jagos (2× Biskupské G, Brno )
  68. 12346: Anna Suchomelová, Katka Morovicsová, Tomáš Veselý, Marika Julie Gregorová, Alexandra Gylden (5× G J. Heyrovského, Praha )
  69. Thonkers: Arhaan Ahmad (Krishna Public School, India ), Barun Parua (Disha Delphi Public Sch., India ), Varun Tokas, Anant Lunia (2× Delhi Public S RK Puram, India ), Kushal Thaman (Eicher School, India )
  70. prehľad: Matúš Zelko, Pavol Pivko, Viktor Balan, Matej Urban, Jozef Mičáň (5× G Grösslingová, Bratislava )
  71. Holub Pitomý: Patrik Kašpárek (Katolické gymnázium Třebíč ), Aleš Opl (G a Hudební škola, Praha 3 ), Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha ), Lubor Čech (G Brno, tř. Kpt. Jaroše ), Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
  72. rise and sinh: Joshua Darne, Gabriel McCall, Kirill Kaliteevskiy, Harry Cookson, Evgeny Tumarkin (5× Durham Johnston S. )
  73. Cosmic Entropy: Thomas Dodds, Zack Farley, Antonio Seminara, Tycjan Jedlinski, Venkat Bandarupally (5× St. Mary's Col. )
  74. Předražené tenisky: David Baďura, Ondřej Hráček, Tomáš Kolibáč, Martin Cmiel, Robert Juráček (5× G O. Havlové, Ostrava )
  75. Hoekebe: Ondřej Herink, Karel Mudruňka, Štěpán Hortlík, Ondřej Štorek, Alan Matějka (5× G Dašická, Pardubice )
  76. Galen-Shermion: Galen Lee, Shaun Quek, Zeyuan Luo, Brian Siew, Christopher Ong (5× Hwa Chong Institution, Singapore )
  77. calcium: Lena Matczuk, Michał Mitura, Marcin Król, Olgierd Skromak, Ilona Kondratowicz (5× XX LO im. Z. Herberta, PL )
  78. *Sad Neutrino Noises*: Absur Khan Siam, Meshkat KM, Tasnimul Jishan, Rashedul Islam (4× Notre Dame College, Dhaka ), Ishtiak Golam (Kushtia Gov. Col., Bangla )
  79. Schrodinger's cats: Vishal Sani (Kendriya Vidyalaya, Ernakulam,IN ), Joshua Scripcaru (Earl Haig Secondary School, CA ), Amandeep Khajan (ALLEN Career Institute, India ), Brijesh Molala (Van Nuys High School, CA, USA ), Asutosh Rath (Avanti Learning C G C, India )
  80. Pulp Friction: Christian Tonucci, Emilie Emilie Pettitt, Charlie Gundy, Irene Meletopoulou, Michael Johnston (5× Highgate School, London, UK )
  81. HSCTeam1: Darian Ellis, Davis Parsons, Vikram Arora, Mitchell Dolny (4× Hillfield Strathallan C, Canada )
  82. HSCTeam2: Henry Sun, Hamilton Sun, Spring Fu, Zuoxi Luo (4× Hillfield Strathallan C, Canada )
  83. Chua he: Hung Hoang, Gia Khang Nghiem, Minh Hung Ngo, Thanh Dat Nguyen, Quoc Binh Ngo (5× Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  84. Elita Národa: Adam Gabzdyl, Jakub Charvot, Jiří Szotkowski, Denis Ston (4× G, Karviná )
  85. Mozkové Obry: Aleksandra Zając, Karol Jurasz, Dominik Waliszewski, Filip Misiak, Stanisław Władyka (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  86. Cinghial hunters remastered: Irene Maria Izzo, Alfredo Izzo (2× Liceo Salvatore Pizzi, Italy ), Dariel Vllamasi (L Sci. Donatelli-Pascal,Italy ), Luca Milanese (Liceo Leonardo da Vinci, Italy ), Shiheng Zheng (Liceo Alessandro Volta, Italy )
  87. Retek: Dominik Für, Lehel Molnár, Bendegúz Vágó, Richárd Fekete, Dominik Szabó (5× M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
  88. Zbyněk λ: Tomás Bui Pham, Richard Šulc, Matěj Lang, Jan Rychtera, Libor Šabaka (5× G, Česká Lípa )
  89. Bam bam bus: Maroš Mešter, Jakub Mandzák, Martin Andričík, Martin Kánássy, Alex Blandón (5× G Poštová, Košice )
  90. Kristin: Sam Zhuang (Kristin School, New Zealand )
  91. Poolesville Seniors: Christopher Stallard, Rithvik Bhogavilli, Abrar Sheikh, Alex Yang, Robert Bao (5× Poolesville HS, USA )
  92. Perpetuum Mobile: Mirko Kuburović (G Panto Mališić, Montenegro ), Teodora Jelovac, Stefan Bojović, Nevena Bojović (3× G Tanasije Pejatović, Montenegro ), Aleksandar Krivokapić (G Stojan Cerović, Montenegro )
  93. Knights A: Eric Wang, Parth Shastri, Akhil Paulraj, Leo Yao, Eddie Chen (5× WWP High School North, USA )
  94. Florea the Hawk: Radu Herzal (CN Gheorghe Șincai, Romania ), Rares-Ioan Iles (CN Ioan Slavici, Romania ), Octavian Ianc (CN Gheorghe Lazăr, Romania ), Matei-Bogdan Plescan (CN Iași, Iași, Romania ), Marc-Eduard Smausz (CN Emanuil Gojdu, Romania )
  95. Black Transistor: Filip Oliver Klimoszek, Jan Adámek, Viktor Fukala, Jan Růžička, Matěj Dvořák (5× G Jana Keplera, Praha )
  96. Schrödingerova koťátka: Adam Švestka, Matěj Ptáček, Martin Pacák, Ondřej Čejka, Ondřej Chwiedziuk (5× G F. X. Šaldy, Liberec )
  97. jared: Andrew Liu, Jared Machtinger, Lillian You, Richard Bi, Brandon Lu (5× Adlai E. Stevenson HS, USA )
  98. Frogwill 5: Luka Vuković, Mihajlo Bogdanovic, Mladen Petric, Goran Sokic, Neven Ilincic (5× SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  99. Toghrul: Toghrul Mammadov (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
  100. Özüm: Şüeyib Aslan (Ilgar Aliyev SS n.96, Azerbaijan )
  101. Under Force Over Area: Razvan Andrei Pretorian (Liceul Teoretic GM, Romania ), Alexandru Slavoia (CN Emanuil Gojdu, Romania ), Ciprian Mihai Costea (CN Mihai Eminescu, Romania ), Antonia Adelina Avram (CN Liviu Rebreanu, Romania ), David Corneliu Turturean (CN Ștefan cel Mare, Romania )
  102. gjarko: Matej Korž, Dávid Brodňanský (2× G J. A. Raymana, Prešov )
  103. GSSV: Peter Labovský, Sophia Petra Krišáková, Timea Regecová, Samuel Budziňák, Ján Trebuňa (5× Gymnázium Spišská Stará Ves )
  104. Kult Innosa: Krzysztof Nawrocki, Maciej Lisak, Wojciech Kaliciński, Kacper Paszek, Maciej Uliasz (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  105. IdemoNis: Aleksa Djordjevic, Nikolija Cuckic, Viktor Micic, Jovan Arizanovic, Momcilo Tosic (5× G. Svetozar Markovic )
  106. Abingdon School Team 3: Edward Spackman, Tom Owen, Freddie Nicholson, Rohan Gathani, Ben Broadbent (5× Abingdon School, England )
  107. Lambert Team A: Daniel Kim, Liam Weng, Noah Kim, Charles Gong, John Zhang (5× Lambert High School, USA )
  108. Lambert Team B: Andrew Kim, Monica Cho, Dean Kim, Pranav Madadi, Stan Lee (5× Lambert High School, USA )
  109. Společenstvo přátel košíkové: Jakub Waclawek (G, Olomouc-Hejčín ), Mikuláš Kučera, Jiří Sedláček (2× Slovanské G, Olomouc )
  110. kot_sylwester: Tomasz Słoma, Miłosz Michno, Michał Łukasik, Natalia Wajda, Radosław Malec (5× IX HS in Rzeszów, Poland )
  111. Huhuhahi: Zi Qi Wong, Zi Yu Soong, Jue Ming Tan, She Jia Chua (4× Paya Lebar Met. GS, Singapore )
  112. Schrodinger's Bats: Zain Salloum, Navya Malholtra, Zhixian Liding, Sydney Yan (4× Biotechnology High School, USA )
  113. Doppleráci: Karel Stehlík, Kryštof Matějka, Ondřej Marek, Vojtěch Větrovec, Marek Fürst (5× G Christiana Dopplera, Praha )
  114. Drahouš: Štěpán Matoušek, Štěpán Müller, Tomáš Formánek (3× Arcibiskupské G, Praha )
  115. Cheltenham College U6th: George Hardy, Thomas Baughan, Denis Solovyev, Bekzat Amirbay, Seb Cornwell (5× Cheltenham College, England )
  116. Cheltenham College 13D3: Joe Murphy, Tom Morris, Edward Filmer, Thomas Buxton, Abdulsalam Ibrahim (5× Cheltenham College, England )
  117. Hattala union: Patrik Kočan, Juliús Staš, Matúš Kocúr (3× G M. Hattalu, Trstená )
  118. Emilia - Puck 2077: Antoni Grabowski, Adam Kubiak (2× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ), Miłosz Kurtysiak, Marcin Welter, Paweł Czarkowski (3× IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  119. Šestari: Teodora Trmčić, Iva Pesić, Andjela Ninković, Mladen Golubović, Lena Basić (5× Sixth Belgrade GS )
  120. VIBGDGIMNAZIJA: Teodora Dinov, Andrea Predragović, Dušan Jovanović, Sara Mostarac, Milan Mančić (5× Sixth Belgrade GS )
  121. PentaquarkOG: Alvaro Valderrabano Megias, Juan Alvarez Ordinas, Juan Lopez San Roman, Juan Conde Cortizas, Javier Sanchez Bonilla (5× Col. Retamar, Spain )
  122. Best of JGN: Jaroslav Grulich, Martin Uždil, Lukáš Fidler, Tomáš Heger, Matyáš Háze (5× Jiráskovo G, Náchod )
  123. Rtvshchlavo: Oleksandr Kozak, Vitaly Golopolosov, Makar Kuznietsov, Artur Zhdan, Volodymyr Kuzma (5× Lviv Lyceum )
  124. NERDI 1: Tadeáš Vachek, Jan Antonín Musil, Petr Khartskhaev, Daniel Novotný, Denis Záhorovský (5× PORG, Praha )
  125. Matici čo idú vyhrať Fyziklání: Aleš Sršeň, Lukáš Gáborik, Richard Schwarz, Peter Kochelka, Jakub Kliment (5× G Tajovského, B. Bystrica )
  126. přátelstvíněkdyvícnežpastelka: Klara Zemanova, František Novak, Vojtěch Gaďurek, Martin Melišík, Jura Patek (5× PORG, Praha )
  127. щ+щ: Christopher Kirilov, Vladimir Milanov, Vihren Mironov, Trifon Eftov, Russie Shishmanov (5× H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  128. Physicdestiny: Mayank Singh (ZTyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinon )
  129. Team Jagodka: Matija Likar, Vito Levstik, Lan Sevčnikar, Gregor Boc, Juš Kocutar (5× II. gimnazija Maribor, Slovenia )
  130. Annihilators: Mashrafi Mohammad Monon, H. A. M. Fahim Sarker, Fardin Rezwan Khan, Serat Mahmud Saad, Tafsir Mahmud (5× Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
  131. Kozerianie: Witold Formański, Hubert Baraniak, Jakub Lewandowski, Dominika Radaszewska, Kamil Abendroth (5× Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL )
  132. NaruTobacco: mvtd Mai Vu Tue Danh (Le Quy Don Gifted HS, Vietnam ), hoangdau Nguyen Le Duc Hoang, Goldenrose Tran Khanh Nguyen, khanhnghien Nguyen Gia Khanh, Nam Nguyen Hoang (4× Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  133. Fizykalni: Igor Grybek, Maciej Szyszko, Tomasz Szcząchor, Mateusz Mroczka, Patrycja Zych (5× II Liceum Gdańsk, Poland )
  134. HnM: Thanh-Minh Le, MH Le (2× Le Quy Don Gifted HS, Vietnam )
  135. Pharaohs: Omar Khattab, Hussein Hassan, Ahmed Jaheen, Saif El-said, Islam Hassan (5× STEM High School, Egypt )
  136. We call it LaTeX: Chester Chung, Jin-Ting Chang, Martin Tang (3× Seaquam Secondary )
  137. Borci j.k.j: Václav Stupka, Adam Dvořák, Patrik Zavoral, Martin Černík, Klára Anna Šindlerová (5× G Christiana Dopplera, Praha )
  138. RNVR: Jamil Jamaladdin (ZŠ Ostrava-Nová Bělá ), Rufat Mammad, Ramin Qasim, Nihad Mammad (3× Amity International School ), Rafsan Habibulla (Colegiul Agricol "D. C.", RO )
  139. Idempotentní matice: Marek Večeřa, Vojtěch Kuchař, Lukáš Výtisk, Oskar Martiňák, Pavel Junker (5× Wichterlovo G, Ostrava )
  140. We killed the Cat: Ahmed Raafat, Ahmed Saber, Abdelrahman Badawy, Hesham Abdelgawad, Ahmed Yasser (5× KFS STEM School )
  141. Vítězný tým: Adam Hruška, Anna Bednářová, Jakub Zbudil, Tomáš Mejsnar, Jakub Fiala (5× G, Česká Lípa )
  142. Čtyři a půl fyzikáře: Jakub Herec, Ditmar Hadera, Vojtěch Kinda, Filip Bartoš, Richard Česnek (5× G, Brandýs n. L. )
  143. Ohana: Alia Ashraf Elkhateb (El-helmia s. sch. for g., Egypt ), Mariam Mohamed Abdelhady (El-Abtal Ofc. Lang. sch., Egypt ), Mohamed Abdelaal Mohamed (El Nasr Boys' School ), Nehal Nady Abelhamed (El-Shaheed Mostafa Yousry S. ), Menna Safwat Elkholy (El-Salam El-Haditha S. )
  144. Glančené Jagavé Halapartne: Erik Tóth, Patrik Fabrik, Jakub Šťavina, Maroš Studenič, Matej Haverlík (5× G Jura Hronca, Bratislava )
  145. Wokemos: Pranav Srinivas, Kemal Demirer, Eric Yun, Jayden Elliot, Abhi Shukul (5× Okemos High School, Michigan )
  146. Jouleanos: Matheus Araujo Teixeira, Nathan Kaufmann Fonseca, Eric Ferreira Pinheiro do Prado, Lucas Saorin, Milena Kaufmann Fonseca (5× Colégio Anglo Jacareí )
  147. Turn Down for Watt: Tam An (St. Peter Catholic HS, Canada ), Megan Mkrtchyan (La Canada High School, CA, USA ), Caitlyn Coloma, Sahi Chundu (2× Ed W. Clark High School, USA ), Byeongjun Moon (Walnut Grove SS, Canada )
  148. We killed the CaT299: ahmed hafez (KFS STEM School )
  149. Joonatan ja teised: Joonatan Ristmäe, Andres Sõmer, Robert Kurvits (3× HTG, Estonia ), Liis Siigur, Mikk Rooden (2× MHG, Estonia )
  150. Jonka's sisters: Viktória Pravdová, Mária Mičeková (2× G Jura Hronca, Bratislava ), Timea Jakubócyová, Marianna Hronská (2× Bilingválne G, Sučany ), Paulína Dujavová (G J. A. Raymana, Prešov )
  151. A armada de JUBILOIDE: Lucas Gabriel Soares, Gabriel Luiggi Camargo Barbosa, Leonardo Soares Aguilar (3× Colégio Anglo Jacareí )
  152. Hathazari College Physics Club: Afrah Aanan, Jubayer Ahmed (2× Hathazari G C, Bangladesh )
  153. GOpatov: Michal Kraus, Viktorie Hanušová, Zdeněk Du, Jan Potůček (4× G Opatov, Praha )
  154. Error 404 name not found: Kaur Reidma, Martin Rahe (2× Tallinn SS of Science, Estonia ), Andres Alumets, Henriete Toomlaid (2× Pärnu Koidula HS, Estonia ), Kristjan Tropp (Rakvere HS, Estonia )

Středoškoláci B

  1. Fyziklátiči: Stanislav Sadílek, Jakub Pelc, Jonáš Vacek, Lukáš Jůza, Ondřej Dolejš (5× G, Benešov )
  2. The Impostors: Sharup DZ (Kushtia Gov. Col., Bangla ), Sadik Adnan (Notre Dame College, Bangladesh )
  3. Solo Squad: Fred Jones (G, Josefská, Praha )
  4. 8>=4: Jiří Netík, Jakub Dodek, Ondřej Matějíček, Vincent Drtík, Daniel Locker (5× G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  5. TEAM BD: Ismail Mahmood, Talha Ibne Alam Alam, Md. Nafis Fuad, Tarik Hasan, Raiyan Hasan (5× Notre Dame College, Dhaka )
  6. Big Bad Wolves: Delta Star (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
  7. Error 404: Omar Islam Laskar (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. ), Anilesh Bansal (Delhi Public Sch., India ), Satyankar Chandra (DPS Faridabad, India ), Arnav Garg (MVN Sch., Aravali Hills, India ), Humayun Mughal (Jamia Senior SS, India )
  8. wm x hsn: Allen Chang, Arvyn De (2× WWP High School North, USA ), Neal Carpino, Ivan Ge, Matthew Chen (3× Ward Melville High School, USA )
  9. The Quantum-plators: Nilabh Jyoti Kalita Nilabh (Arya Vidyapeeth Col., India )
  10. TMA: Šimon Bláha, David Vraj, Hynek Jakeš, Tomáš Rektořík, Tomáš Patsch (5× Slovanské G, Olomouc )
  11. Bavlněné ponožky: Adleta Nerudová, Nikolas Pupakis, Eva Michálková, Daniel Kohut, Karolína Mihulová (5× G O. Havlové, Ostrava )
  12. Physic fig: Simeon Wong (Princeton HS, USA ), Hoi Hin Leung (Dulwich College, England )
  13. Gemüsesalat: Lukáš Tomoszek, Samuel Swienczyk, Jiří Marosz, Marek Bialožyt, Anna Kantorová (5× G, Třinec )
  14. Everything is relative: Shahd Ahmed abdelsabor, Hagar Hassan Abdelfatah, Rana Ameer Ali, Shahd Yasser Mohamed, Noran alil khalil (5× STEM High School, Egypt )
  15. NFS: El_Farouk Omar, Ahmed Abdel-Naser, Mohamed Abdel-Hakim, Omar El-Zahar, Abdalla Ibrahim (5× Ismailia STEM HS )
  16. OCD: Ahmed Abdelnaser, Shahd Ayman (2× Ismailia STEM HS ), Nour EL-Deen Newer, Mohamed Shawky, Eyad Hafez (3× Dakahlia STEM HS )
  17. The Hive: Basmala Mohamed Awad (Maadi STEM HS )
  18. W: Vincent Wang, Nina Wang (2× GNSHS, USA )
  19. Physicists: Rowan Mokhtar, Mariam Mohamed, Reham Elhelbawy, Aya Ahmed, Rofaida Mahmoud (5× STEM High School, Egypt )
  20. Mohamed Ebrahem Abdelmigid: Mohamed Abdelmigid (STEM High School, Egypt )
  21. your worst nightmare: Mennatallah Ibrahim (Dakahlia STEM HS )
  22. Marlborough L6 - 1: Luke Wimbush, Romy Katkhuda, Rafe Stratton, Joey Kennedy (4× Marlborough College, England )
  23. Marlborough L6 - 2: Willow Smiley, Natasha Newington, Zara Blakey, Lissy Tomacelli Filomarino (4× Marlborough College, England )
  24. Marlborough L6 - 3: Josh Hatrick, Ted Campbell, Zayaan Malik, Dom Threlfall, Archie Leask (5× Marlborough College, England )
  25. Velkoborci: Ondřej Pěchula, Adéla Popelková, Gabriela Trojková, Jindřich Szurman (4× G O. Havlové, Ostrava )
  26. croissant: Malks Mogen David, Darwin Tangonan, Enrico Martinez, Gerard Ilagan, Joaquin Butial (5× Philippine Sci.HS MC,Philippines )
  27. Impastors: Manar Othman Mahmoud (El Khalifa El Maamoun SS ), Roqaya Mahmoud (Mansoura SS for Girls ), Raneem Khair eldein (Damitta Secondary Official LS ), Rahma Mohamed maaty (Khalid Ben El-Walid LS ), Basmala Nasser Elngar (Ezzat el Shafey SS )
  28. MARFY Team: Mennat Allah Khalifa Hasab ElNabi, Farah Ali Mohammed Mohammed, Yasmeen Sameh Mohamed Mohamed, Reem Mohamed Ali, Alyaa Mamoun Ibrahem (5× Assiut STEM School )
  29. Geniuses of Physics: Hatem Ibrahim, Yehya Ibrahim, Ammar Ali, Ammar Rajab, Yazan Khela (5× Al-Bassel HS, Syria )
  30. E=mc^2: mohamed hosny (Amr Moussa SS, Egypt )
  31. MARVEL: Niyaz Zhusupbekov, Bekali Gartman (2× Zhayil Batyr Sapat HS,Kyrgyzstan )
  32. Theoretical physicist: Abdelrahman Helal, Mohammed Awara, Youssef El-Gharably, Seif Eldeen Adel, Abdelrahman Shaheen (5× Gharbiya STEM HS )
  33. One-Diraction: William Zhao, Kailash Ranganathan, Harsh Deep, David Dai, Rishab Parthasarathy (5× The Harker School, USA )
  34. Výběrová jelita národa českého: Jia Xiang Ji, Ondřej Piroutek, Jiří Kruchina, Jakub Beneš, Matouš Fiala (5× G, Českolipská, Praha )
  35. Newtons: محمد عاصم حكيم, الحسن ميهوب, زهراء ببيلي, رؤى الرفاعي (4× Al-Bassel HS, Syria )
  36. Newton's Pear: Pragun Pudukoli (Sishu Griha HS, India ), Aditya Shankar (TLC PU Col., India )
  37. Higgsbosons: Muhammad Junaid Ihsan (Inst. of Space Tech., Islamabad )
  38. FT Zoufalci: Martin Mlejnecký, Adam Šulc, Jiří Antoňů, Tadeáš Tkadlec, Jan Ptáček (5× G, Špitálská, Praha )
  39. Eureka: Rawan Walid, Nadine El Framway, Manar Marwan, Demyana Waheeb, Shrouk Swied (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  40. PhyX: Zuzana Daňková, Martin Kolář, Denisa Zdvořilá, Tomáš Zatloukal, Nikola Sedláčková (5× G, Boskovice )
  41. Mančaft: Simona Jacková, Lilla Maheľová, Adam Čabrák, Simona Dučaiová, Klára Paľuvová (5× G Poštová, Košice )
  42. Za Jeruzalém!!!!!!!!!!: Matěj Sobotka, Vojtěch Pils, Martin Kysela, Kirril Stěpanov, Pavel Koláček (5× G, Český Krumlov )
  43. GYMKOM UNLEASHED: Hana Rusinová, Jan Holuša, Rostislav Vrána, Vojtěch Smola, Martin Beckovský (5× G Komenského, Havířov )
  44. Royal Bengal Tiger: Zarzees Zarzees (BUET, Bangladesh )
  45. Humanitne vedy nie su vedy: Adam Džavoronok, Adam Garafa, Matúš Vysoký, Martin Kliment, Filip Brutovský (5× G Poštová, Košice )
  46. Physics Star: Vashit Vaishnav, Nilav Prajapati, Aditya Gupta, Shrey Shah (4× ALLEN Career Institute, India ), Manav Agrawal (Puna International School, India )
  47. Plus Ultra: Ebrahim Abdel-Wahaab, Abdelmoneim Hassan, Ahmed Elbadrawy, Alaa Abdelhamid, Alaa Essa (5× Dakahlia STEM HS )
  48. ALBERTs: Hossam Saber, Mohamed Alfar, Amr Nabil, Omar Elzahar, Mo'men Epeid (5× Dakahlia STEM HS )
  49. The Joe's Legacy: Austin Chen, Olivia Chen, Yash Mittal, Tony Wang, Derek Zhou (5× Lubbock High School, USA )
  50. STEMer: Ahmed Reda Abdelfatah Abdelrahman Elbanna (Dakahlia STEM HS )
  51. Team Maxwell's Demons: Kaif Mahfuz (Notre Dame College, Dhaka ), Ahmmed Al Zuaber Anam (Notre Dame College, Bangladesh ), Maliha Nilima, Mysunat Islam, Sadika Rubayet Parin (3× Holy Cross Girl's S&Col. )
  52. Park Lane 2: Deniz Hykel, Oliver Balaz, Samuel Silverio, Lukas Chladek, Jachym Setka (5× Park Lane International Sch., CZ )
  53. Pixies: Asmaa Abdelgawad, Aia Harby, Sara Gamal El-Den, Eman Abodaher, Asmaa Mesbah (5× Gharbiya STEM HS )
  54. Francovky: Marek Pospíšil, Lukáš Pudil, Marie Chlupáčová, Michael Ryšavý, Hana Fatorová (5× G, Litoměřická, Praha )
  55. there is 1 beacon among us: Satvik Lolla, Andrew Yuan, Leonard Bian, Maxwell Chen, Orion Foo (5× Poolesville HS, USA )
  56. Pozitróny: Samuel Petrov, Martin Opat, Michal Kišš, Patrik Bašo, Michal Krulich (5× G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  57. Equation hunters: Yousef Sobhi, Marwan Mohamed, Safa Farag Allah, Ahmed Mohamed, Samar Emad (5× Dakahlia STEM HS )
  58. Team Name: Jennifer Song, Roshan Bellary, Alex Gu (3× Valley Christian HS, USA ), Anders Arnold Ilango (Maharishi Vidya Mandir, India ), Ayhan Suleymanzade (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
  59. TRADITIONAL IDIOTS: Abhijeet Anand, Abhishek Kumar, Sanskar Shaurya, Atharv Mahajan (4× Disha Delphi Public School ), Gourish Garg (Sri Chaitanya Institute, India )
  60. Neutrína: Roman Magula, Matúš Čarnogurský, Bruno Hubínsky, Adam Babača, Tomáš Lendvay (5× G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  61. Š-kvarci-A: Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ), Martin Garncarz, Markéta Mandulová, Tomáš Čajan (3× G F. Palackého, Val. Mez. )
  62. Kaňky: Dominik Kvasnička, Zuzana Čebišová, Petr Kalina (3× Sportovní G, Plzeňská, Kladno )
  63. Ice and fire: Ognjen Tešić (G. Svetozar Markovic ), Dimitrije Pešić (First Kragujevac G. ), Ranko Matejić (XIII Belgrade G. ), Tara Biskupović (Mathematical GS ), Stefan Bošković (G. Panto Malisic )
  64. Infinity: Ahmed Ageez, Ahmed Elattar, Mazen Emam, Omar taha, Alaa Eldin Manaa (5× Gharbiya STEM HS )
  65. TurrboJet3.14: Diana Catana (Fratii Buzesti NC )
  66. Einsteins: Basmala Eid Ahmed Hemaya (Ismailia STEM HS ), Zainab Mahmoud Ali Mohamed Badawy, Sama Eyad Moawya Kelany (2× Maadi STEM HS ), Shimaa Ibrahim Mohammed, Sarah Ahmed Abdelhamid (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  67. High voltage: Mohamed Ali Abdelghany Hemida, Youssef Fathy Saad Abd-Elhafiz, Mohamed Ayman Mossa Abdelazeem, Ahmed Abbas Bakhit Alorabe, Ali Hesham Mohamed Mokhtar (5× Dakahlia STEM HS )
  68. Warriors: Aml Sabry, Aliaa Elsawy, Norhan Mohamed, Arwa Ahmed, Rokia Nofal (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  69. PH 5: Aml ElMoghazy (KFS STEM School ), mennatoallah Suleiman, Alaa Khaled, Alaa Gamal (3× Dakahlia STEM HS ), Hager Khaled (Assiut STEM School )
  70. GNSHS A Team: Jack Lenga, Eric Pei, Daniel Pun, Brian Liu, Jeremy Kotlyar (5× GNSHS, USA )
  71. The illuminati: Kareem Nabil, Youssef Mustafa, Mira Alber, Alia Sherif, Arwa Safwat (5× Ismailia STEM HS )
  72. Wermions: Gadha Ghochu (Amity International School )
  73. Savants: Omar Menisy, Hager Omara, Alaa Sabry, Sameh Waheed, Fares Megahed (5× KFS STEM School )
  74. Kyselý žížalky: Samuel Kubec, Zuzana Hybnerová, Zuzana Hudská, Veronika Heide, Matěj Gajdoš (5× G, Jateční, Ústí nad Labem )
  75. Bohring: Suchet Gopal (PSBB Nungambakkam, India ), Ishaan Satish, Adam Mihir Libby (2× Sishya School, India ), Aron Koshy Cherian (Bala Vidya Mandir, India ), Arun Mathew Viji (UWCSEA, Singapore )
  76. MRSSA: Rahma Mohamed Abdel gawad (Alexandria STEM School, Egypt ), Ahmed hesham Elwany (6 October SS ), Shahd gamal Saber (El Sadat SS for Girls ), Mohamed elsayed Mohamed (El Shaheed Military HS, Egypt ), Sherif ibrahim zaki Alawadi (Egyptian English S. )
  77. CAP: Sameh Wahed, Alaa Sabri, Fares Khaled, Hager Omara, Omar Abdelnaser (5× KFS STEM School )
  78. Pinkus Junk: Ștefan-Alexandru Ișfan (Tudor Vladimirescu N Col,Romania ), Ioan Leolea, Alexandra-Georgiana Coadă, Ana-Maria Ailiesei, Victor-Ioan Dumbravă (4× Mircea cel Batran N Col, Romania )
  79. sharmo-w-3li: Ali Eldeen, Ebrahim Ramadan (2× Gharbiya STEM HS )
  80. \nabla taco (PhODS): Kim Evan (Tesla STEM High School, USA ), Dutta Ashmit (Wayzata High School ), Oomen Benjamin (Prestonwood CA ), Shankar Balajee (Chettinad Vidyashram ), Bashirov Murad (Natural Sciences G, Az )
  81. Fermions: Shashwat Kasliwal, Kabir Bajaj, Ayush kumar Ayush kumar, TRIJAL SRIVASTAVA (4× DPS Faridabad, India ), Aditya Mishra (FIITJEE East Delhi )
  82. The Dyslexic Psychics: Winner Sotthivej, Alikhan Murat, Cameron Dymond, Yury Balabin, Kenneth Lee (5× Tonbridge School, England )
  83. Neon-RubiDium team(NE-RD): Mudit Mangal, Lovesh Mahar, Ojas Sharma, Divyavardhan Singh, Raghav Govind (5× ALLEN Career Institute, India )
  84. Lingvisti GPH MI: Michal Tarbaj, Daniel Dzurjo, Oto Ulbricht, Lukáš Doležal (4× G, P. Horova, Michalovce )
  85. Dark shadows: Ahmed Salah, Wesal Ayman (2× Bani Sweif STEM School, Egypt )
  86. team terry: Zachary Friedman-Hill, Terry Pierce (2× Poolesville HS, USA )
  87. e=pi=sqrt(g)=3: Neel Basu, Rishauv Karroy, Yuchan Yang, Henry Ding (4× University Highschool, CA, USA ), Andrew Gu (Tesoro Highschool, CA, USA )
  88. Božkovská flotila: Ondřej Suchý, Jiří Jirásek, Jan Kotrlík, Klára Hubínková, Šimon Pekár (5× G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  89. Neutralino: Diego Pemán Sanchiz, Gonzalo Sastre Marcos, Ignacio Gómez Manglano, Enrique Mestre García, Ignacio Mestre García (5× Col. Retamar, Spain )
  90. Quantum Limes: Štěpán Filipčík, Jiří Kvapil, Daniel Skýpala, Ondřej Grohmann, Jonáš Vokal (5× G, Olomouc-Hejčín )
  91. Behaikatam: Phuc Huy Tran Van, Nguyen Nhat Le Nho, Luong Vy Le, An Dien Truong, Tan Sang Hua (5× Le Thanh Tong HS, Vietnam )
  92. Matchmakeri: Lejla Nuhić, Amila Tucović, Merjem Husić, Amina Kuko, Ena Razić (5× Druga G Mostar, BH )
  93. Esquadrão Fibonacci: Luca Ryuichi Kasai Watanabe, João Vitor da Silva Lino, Luiza Araujo de Oliveira Caram Saliba, Victor Aragon Gonçalves da Silva, Lucas Borges Ferreira da Rocha (5× Col. A Cas Ricardo - SJC, Brazil )
  94. pi=e=sqrt(g)=3: Soňa Husáková (G, Českolipská, Praha ), Jan Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín ), Adam Krška (G, Mikulov ), Jiří Kohl (Biskupské G, Brno ), Anežka Čechová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  95. Jokiest Radio: Viliam Geffert, Ondrej Juhás, Tomáš Žalobín, Hugo Halasz, Dávid Jopek (5× G Poštová, Košice )
  96. Legacy Of Newton: Umut Bostancıoğlu, Duru Aktürk, Aybüke Bağcı, Tuğberk Emre Demirezer, Işın Beyza Demir (5× Beştepe Koleji İncek Kamp,Turkey )
  97. STEM physicists: Abdallah Mohamed, Nabil Mohamed (2× Assiut STEM School ), Mohamed Morad, Youssef Maged, Youssef Morsy (3× Gharbiya STEM HS )
  98. Tvoje Máma: Petr Dosedla, Nikita Ustinov, Matouš Šafránek, Josef Vácha, Vojtěch Votruba (5× G Jana Keplera, Praha )
  99. Dichter und Denker: Aniket Ahuja, Henri Hönemann, Nassim Bali, Rodi Mehi (4× Goethe G Dortmund, Germany )
  100. Physikproblemlösungsgruppe: Lara Arnold, Lennart Langenbeck, Sophie Zeising, Simon Focke (4× Goethe G Dortmund, Germany )
  101. Euler's Rulers: Ryan Cheung, Freddie Lacey, Dom Leo, Reece Impey, Dan Cassidy (5× Tonbridge School, England )
  102. Five Guys Getting Physical: James Hii, Ben Moore, Chris Halford, Jacques Bowkley, Charlie Guano (5× Tonbridge School, England )
  103. Tuduydoituyen: Trung Kien Pham, Thai Khoi Nguyen, Quang Minh Pham, Phu Vinh Vu, Vinh Khang Do (5× Tran Phu High School, Vietnam )
  104. gimpel: Filip Böhm, Vojtěch Lisztwan (2× ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město ), Zuzana Lisztwanová, Jakub Słowiaczek, Wiktor Macura (3× G J. Słowackiego, Český Těšín )
  105. tým se odhlásil: Adam Mendl, Šimon Basík, Václav Maštera, David Mendl, Matěj Volf (5× G P. de Coubertina, Tábor )
  106. Physics Sorcerers: Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH ), Nikola Lakic (JU Srednja tehnička škola ), Sergej Krcmar, Marko Ninkovic, Marko Vucic (3× Gimnazija Banja Luka, B&H )
  107. civita: Ahmed Saad Sabit (Notre Dame College, Bangladesh )
  108. S.E.A: Shahd Elsayed Ali (STEM Qena HS, Egypt )
  109. Cos(0): Martin Tendjov, Krasimir Ronkov, Yavor Kotsev, Konstantin Bogdanov, Dimitar Dimitrov (5× H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  110. duru the god of physics: Muhtar Shakespeare (The Koç School, Turkey )
  111. NHSMS11: Yavor Yordanov, Ivo Lozanov, Martina Docheva, Teodora Dimitrova, Mina Yordanova (5× H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  112. Physics lightning: Hani Al_merwed, Morhaf Ali, Mothana Al_sayegh, Ahmad Shawki Al_haddad (4× Al-Bassel HS, Syria )
  113. Bohr-Procopiu: Cristian Ardeleanu, Andreea Goia, Razvan Ciurescu, Cayuss Mihaitoaia, Miruna Neacsu (5× Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  114. The Pirate Crew: Dan Luu, Duy Dao, Hung Tran, Binh Tran, Duy Khuong (5× HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  115. rdhye: edfee yfj (Al-Bassel HS, Syria )
  116. Wincest: Matěj Slavětínský, Filip Havelka, Pavel Dvořák, Duy Le, Tomáš Jaroš (5× G, Pelhřimov )
  117. Idunno: Bao Duy Nguyen Tran, Minh Dang Tran, Anh Thach Nguyen (3× Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  118. The miracle of persistence: Donia Elbadry, Mariam Saleh, Mayar Sharaf, Shaimaa Eldaly, Rawan Nasr (5× Ismailia STEM HS )
  119. Septimáni: Tomáš Zatroch, Matej Novosad, Matúš Hladký, Nela Ďanovská, Matúš Molčan (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  120. Umíme kladky: Dominik Havelka, Jakub Kratochvíl, Tomáš Brablec (3× G, Boskovice )
  121. whatever: Samyak Sheersh (Delhi Pub. S, R.K. Puram ), Vincent Wang (Irvington HS ), Yehyun Choi (Westlake HS ), Monbikash Gayan (Shrimanta Shankar Acd. ), Pablo Christofferson (Bard HS Early Col. )
  122. Tesla&Arhimed: Adna Mujkanović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatic ), Fatima Hadžikadunić (JU Srednja tehnička škola )
  123. Panem et Circenses: Mikołaj Koziełł, Franciszek Białkowski, Tymoteusz Kompanowski, Karol Zwierz, Michał Wojtkowiak (5× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  124. Moldova: Patrick Caruntu, Telescu Marcel, Frija Marius, Ștefan Nicov, Victor Sotropa (5× Liceul Teor. ”Orizont”, Moldova )
  125. Akatsuki: ishan avasthi, Parth Bhardwaj, Samar Agarwal, Divyam Agarwal, Arin Dhariwal (5× Cambridge Court HS, India )
  126. atomers: rawan ahmed, hend emad (2× STEM High School, Egypt ), omar ismael, tawfiq bhyry, ibrahim aness (3× Dakahlia STEM HS )
  127. TERGARENS: Saif Al-dean Al-Azab (STEM High School, Egypt ), Mohamed Mokhtar, Youssef AbdElAziz, Mohamed Hany, Mahmoud Nasr (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  128. Gangians: saad elsayed (Obour STEM School ), Ahmed Ammar, mohamed waled, Kareem Elnagar, Marwan Mostafa Esmail (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  129. The Gang: Alyaa Elshazly, Aya Rizk, Malak Osama (3× High School old girls, Egypt ), Kerolloss Ezat (El-Masaei el-Mashkora SS, Egypt )
  130. X team: Fatma hany (Ismailia STEM HS ), Amal Hisham, Kholoud khaled, rahma mahmoud, Leqaa Atef (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  131. PhysX: Omar Sharaf, Mahmoud Kassem, ahmed waleed, Zyad Ekramy, Mahmoud El-Nezely (5× STEM High School, Egypt )
  132. Společenstvo tabulek: Ondřej Marek, Vít Salava, Tomáš Laube, Vojtěch Kysilka, Antonín Kubík (5× G, Roudnice nad Labem )
  133. Quantum-Pirates: Akram Haitham (G, Frenštát pod Radhoštěm ), Ahmed Ragab (Tesla STEM High School, USA ), Hamdy Amen, Seif Eldein Walid, Mohamed Sayed Mostafa (3× STEM High School, Egypt )
  134. Spar 404: Ahmed Azab, Omar Hamy, Ahmed Desouky, Abdelrahman Alaa, Mahmoud Alazizy (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  135. Choboti: Branislav Bubán, Tadeáš Jakuš, Samuel Stanek, Filip Makara, Kristián Andraščík (5× G Grösslingová, Bratislava )
  136. SCI-TECH: Yaman Bora Otuzbir, Tolga Avkan, Alper Tezcan, Emir Akdag, Abdullah Alperen Sen (5× Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  137. STEMER2020: mohamed hassan, ziad moamen, ahmed ayman (3× STEM High School, Egypt ), mohamed abdelnaser, hossam bahaa (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  138. Depflix: Magdalena Pabisz, Oliwia Głowińska, Monika Bysiewicz, Kacper Pelczarski, Adam Socha (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  139. Θ Violeta | PBG Sarajevo: Esma Jakupović, Bakir Ganić, Tarik Agić, Adin Frljak, Fatih Žgalj (5× Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  140. (J)elita z Dašáku: Antonín Rousek, Petra Sankotová, Kateřina Koberová, Jakub Ferenčík, Vojtěch Váňa (5× G Dašická, Pardubice )
  141. Newton and his associates: Abanoub Osama, Fady John, Akmal Hashad, Moemen Ibrahim, Bishoy Roushdy (5× STEM High School, Egypt )
  142. BULDA: Oleksandr Lazorenko, Yelyzaveta Horokh (2× KNSL 145, Ukraine ), Borys Tregubenko (Liceum 171 Lider, Ukraine ), Demian Zhelyabovskyy, Uliana Уляна (2× PI Research S Basis, Ukraine )
  143. Feynmans: Abdelrahman Hassan, Ali Khalifa, Mohamed Bkr, Seif Eldeen Sameh, Mohamed Abohatab (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  144. Kids Physics (Infoset): Amirmohammad Fattahi, Mohammadreza Amoo Shahi, Ali Heidarian, Amirhossein Rafiei Majid, Hossein Davari (5× Imam Sajad High School, Iran )
  145. RPS ATOMS: Arman Dervić, Admiraal Osmančević, Amna Delić-Ibukić, Hasib Kolaković, Ismar Mahmutović (5× Richmond Park Schools Bihać, BiH )
  146. Gravity Gang: Salma Shawqy, Ganna Mohamed, Mona Gomaa (3× Dakahlia STEM HS ), Shahd Ashraf, Sama Sameh (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  147. Zobremos: Ahmed Abdelwahab, Hatem feckry, Osama Maharem, Abdelrahman Omar, Mazen Osman (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  148. Physics Solvers: Abdalla Mohsen, Mohammad Walid El-Sayed Mohammad Walid, Roshdy Khalifah El Sayed (3× Ismailia STEM HS ), Mohamed Abu Bakr Younes (Menofia STEM Sch., Egypt )
  149. Alpha green: Mohamed Mansour, Abdelrahman Ahmed, Ahmed Abdel Maksoud, Ahmed Ali, Moaz Ahmed (5× STEM High School, Egypt )
  150. Miracles team: Mahmoud EL-sherbiny, Mohamed Sharaf, Yousef El-Denary, Omar El-Gendy, Omar Mokhtar (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  151. Brilliants Of Physics: Mostafa Medhat Mohammed Mesallam, Moustafa Elemam, Abdelrhman Waled Ali, Ahmed Ali Raya Raya, Abd-Allah Yaser Mohamed Hamdy (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  152. Suberbia: Khaled Elmadna, yahia elwakeal, Marwan Mohamed, Mahmoud Mahran, Abed Elghadban (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  153. .../-.-/..-/.--./../-./-.-/.-: Ondřej Pipek, Daniela Trojanová, Jakub Ramašeuski, Matěj Mocek, Adam Novák (5× G Dašická, Pardubice )
  154. Physics_Enthusiasts [PHODs]: Joseph Zhang, Rohan Sachdeva (2× Valley Christian HS, USA ), Jeffrey Wei (Acton Boxborough RHS, USA ), Alissa Sherbatov (Bergen County Academies, NJ, USA ), Stanisław Kowalski (Regis High School, USA )
  155. Certified Team: Abdelaziz Hamada Elkholy (Brilliant Minds School, Egypt )
  156. Ostrouhaná pastelka: Dominik Rufer, Jevhenij Vorochta, Jan Chrastina, Adam Roštejnský, Kryštof Veverka (5× Jiráskovo G, Náchod )
  157. 1/(fine structure constant) a: Mihkel Jakobson, Siim Tiivel, Marko Tsengov, Peeter Aleksander Randla, Ralf Joosep Kask (5× Tallinn SS of Science, Estonia )
  158. HemmaBaguetten: Alva Strand, Elsa Qvennerberg, Erik Bryland, Nina Eklund, Tea Tea Hansson (5× Polhemskolan, Sweden )
  159. Imgo a jeho fyzikální kroužek: Štěpán Fárek, Vít Kejhar, Tomáš Cverna, Jakub Doruška, Martin Holčák (5× G, Rožnov pod Radhoštěm )
  160. FM#: Oskar Paulsson, Johan Alm, Hugo Wall, Joel Bergstrand, Isak Kallini (5× Polhemskolan, Sweden )
  161. The Einstein's: Mohamed Ali, Omar Saleh, Marwan boys, Mohamed Ebrahim (4× STEM High School, Egypt ), Mostafa Shaaban (Ismailia STEM HS )
  162. Physics seekers: Rahma Mohammed, Menna Amin, Asmaa Abdelkareem, Nooran Hamdy, Malak Mo'men (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  163. GAB: Dominika Frčová, Michaela Biskupičová, Jakub Bittara, Adam Svitek, Kamila Kováčová (5× G A. Bernoláka, Senec )
  164. Mount Down: Otakar Kořínek, Vojtěch Jandl, Julius Tomsa, Oliver Janoušek, Matěj Macek (5× Nový PORG, Praha )
  165. Physicshub: Kareem Tamer, Salim Elkatatny (2× Menofia STEM Sch., Egypt )
  166. γ-butyrolakton ruining my life: Adam Jahoda, Šimon Šustek, Ondřej Machota, Soňa Černá (4× G, Brandýs n. L. )
  167. LEGENDS: Ahmed Nassar, Nabil Youssef, Youssab Ibrahim, Mahmoud Abdulmonem, Ahmed Moussa (5× STEM High School, Egypt )
  168. Diamonds: Fawzy Fekry, Amal Mohammed, Malak Mohamed, Nada Mohamed, Yehia Mohamed (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  169. Tesla: Peter Talaat (Farouk Omar SS )
  170. Hadron ULO Team: Nikodem Gapski, Igor Rybka, Igor Piotrowiak, Wojciech Malecha, Marek Rauchfleisz (5× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  171. The shield: Ahmed Maged Sayed, Ahmed Mohamed Ahmed Soltan, Youssif Ahmed Hafez, Mohamed Mahmoud Aboeldardaa, Moaaz Mostafa (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  172. Noobest of the Noob: Batana nhi Chahta (KV Sangathan, India )
  173. Five saviors: Mona Khaled, Hla Othman, Aya Hamdi, Mariam Amgad, Menna Nabil (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  174. Blufius: Dylan Epstein-Gross, Farzan Shiju (2× Rickards HS, FL USA )
  175. RPhC: Yuri Kuroda (Kitano high school, Japan )
  176. Nějaký název vymyslíme: Benedikt Bareš, František Fröde, Petr Kocour, Tereza Slavíková, Štěpán Fröde (5× G Dobruška )
  177. Mount_Down: Petr Olšan, Lukáš Vacek (2× Nový PORG, Praha )
  178. Gvarza-masters: Ondrej Korbel (G Varšavská, Žilina )
  179. Black stars: Youssef Shaat, Mohammed Osama, Momen Abdelrahman, Ezz eldeen Keleg (4× Alexandria STEM School, Egypt )
  180. birju: aarush pruthi, krishnkant tiwari, aniket Gupta, prakhar Khurana (4× Delhi Public Sch., India ), Pratyush Singh (Delhi Public S RK Puram, India )
  181. Avengers: Manar Elsaidy, Marwa El Dakar (2× KFS STEM School ), alaa Zakria, shahd mountaser, Fatma Abd elnaby (3× STEM Qena HS, Egypt )
  182. Lenochodi: Phuong Uyen Le, Aleš Kirsch, Alfred Khynych, Tomáš Zikmund, Martin Sudimac (5× G, Cheb )
  183. Einsteinova noční můra: František Procházka, Matěj Machart, Nicole Koloušková, Vojtěch Kašpar, Petra Mrázková (5× G, Omská, Praha )
  184. Radley College; 6.1 A team: Jan Tewes, Tiger Li, Edward Alder, Henry Roskill, Kit Gordon-Brown (5× Radley College, UK )
  185. classPrazdneNadoby: Student Pilný (PORG, Praha )
  186. Kučkovci: Daniel Myšák, František Bujnovský, Jan Pchálek (3× Mendelovo G, Opava )
  187. RandomTeam: Jakub Szumiński, Michał Krajewski, Michael Anderson, Paweł Osmański, Dominika Pik (5× IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  188. Science Nerds: Marwa Magdy, Nada Badawy (2× Maadi STEM HS ), Aya Amman, Alaa Abdallah, Menna Alaa (3× Red Sea STEM Sch., Egypt )
  189. Simps for Jesus: Robert Klaus, Ondřej Janeček, Matěj Lev Hart (3× PORG, Praha ), Tomáš Bursík, Šimon Skoumal (2× Nový PORG, Praha )
  190. Schrödingerova štěňátka: Patrik Kříž, Martin Pavlovec, Alisiia Bukhartseva, Rudolf Svoboda, Ondřej Šoura (5× G, Děčín )
  191. Radley 6.1 B: Arthur Andrewes, Amin Tengku, Adam Hilmi, March Turnbull, Felix Cripps (5× Radley College, UK )
  192. Amperoes: Anna Psennerová, Valerie Sečkařová, Adela Kamradková, Hana Koloničná, Adéla Pohanková (5× G O. Havlové, Ostrava )
  193. NonNewtonians: Mrigank Pawagi (Vishwa Bharati Sch., India ), Suhani Chaturvedi (Ahlcon Public School, India ), Amritraj Dash (The Heathland Sch., UK )
  194. Flying Dutchman: Bachir Nasser, Aleksander Barański, Wit Fornalik, Jan Pieczywok (4× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  195. K/DA: Osman Udvincic, Amir Imsirovic (2× G M. Novalić, Bosna i Herceg. ), Elmir Kujrakovic (JU MSŠ "Hasan Kikić", BH )
  196. Physicshub5: Omnya Ahmed Gouda, Kareem Tamer, Omar Tolba, Omar Ebrahim Hemeda, Salim Elkatatny (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  197. Alex team: Alshimaa Sabry, Radwa Aboelftouh, Yassmin Sameh, Mariam Mohamed, Mostafa Sabry (5× Assiut STEM School )
  198. Bellatrix: Hadeer Abdelkhalek (Red Sea STEM Sch., Egypt ), Hams Ahmed, Menar Eleya, Ganna Mohamed (3× Sharkya STEM School, Egypt ), Ayman Ahmed (Bani Sweif STEM School, Egypt )
  199. Groteskný jasnozrivý holub: Peter Rajský, Eva Dingová, Jakub Čupka, Matej Gurňák, Karolína Jediná (5× G Jura Hronca, Bratislava )
  200. Psycho: Menna Essam, Manar Mostafa, Malak Ahmed, Dalia Tamer, Tasbeeh Osman (5× Maadi STEM HS )
  201. Ešte raz: Oszkár Urbán, Matúš Masrna, Ján Plavnický, Matúš Bucher, Maximilián Pándy (5× G Poštová, Košice )
  202. Family Joules: Mennatollah Mohamed, ola Ali (2× Ismailia STEM HS ), Esraa Bakkar (Gharbiya STEM HS ), Nouran Rayan, Basant Al-Shayeb (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  203. Charlotte: Taiki Itonaga, Koki Kusumoto (2× Fusetsu High School, Japan )
  204. Anti-physicists: yasmine sameh, malak sallam, rokia shalapy, noorhan abdulbaki, hadeer eldosoky (5× STEM Gharbiya, Egypt )
  205. physics hackers: Donia kamal Fathi, Nour Fathy tawfik, Reem wael ramadan, Sama Adel Hussien, Sohila Adel Salama (5× Gharbiya STEM HS )
  206. Coolombové: Sedrik Školoudík, Filip Vrťo, Ondrej Dulanský, Vendula Onderková (4× G J. Škody, Přerov )
  207. Ešte to stíhame: Ondrej Belej, Natália Kalinová, Jakub Danko, Edita Dolobačová, Michal Synčak (5× G, P. Horova, Michalovce )
  208. Tesla2020: Hana Zaimović, Faris Bjelopoljak, Marija Grgić, Elmir Kevilj, Hana Šolbić (5× G Muhsin Rizvić Kakanj, BH )
  209. INDIANA CORNSTARS: Colin Zou, Aneesh Dasgupta, Akash Bhowmik, Kevin Wang, Jack Liu (5× Carmel HS, USA )
  210. Gimnazija Bosanska Krupa: Elma Ramić, Sajra Fajić, Belma Halkić, Belma Tulić (4× Gimnazija Bosanska Krupa, BH )
  211. Pulzary: Radka Tomovčíková, Nina Miškovčíková, Radovan Stopjak, Dávid Snovák, Alžbeta Hrubjaková (5× G Antona Bernoláka, SK )
  212. Expired Atom Bombs: Tanjim Akter (Holy Cross Girl's S&Col. ), Faria Islam Lubna (BCIC Col., BGD ), Tasmia Tabassum Shreoshi, Umme Hafsa Samia (2× Adamjee Cantonment Col., BGD )
  213. Perkelt: Ľuboš Bariak, Filip Frgelec, Martin Kmeť (3× G Tajovského, B. Bystrica ), Šimon Kapusta (Gymnázium JGT )
  214. Bedny SGO: Matěj Kubesa, Matyáš Svrček, Dominik Bednář (3× Slezské G, Opava ), Vít Švec (G, Slezská Ostrava )
  215. Team Slezský: Aneta Grueberová, Benjamin Svrček, David Ferenz, Jaromír Koflák, Ondřej Kubeša (5× Slezské G, Opava )
  216. Nick Lord's Happuai army: Duncan Randall, Harris Yu, Zachary Nwogwugwu, Giordano Avondo, James Zhong (5× Tonbridge School, England )

Středoškoláci C

  1. Full Bridge RECTIFIER: Margulan Ismoldayev, Alexander Yanev, Tervel Stoyanov, Deyan Hadzhi-Manich, Tsvetoslav Mavrodiev (5× HS of Math., Varna, Bulgaria )
  2. Šoltészteam: Marek Serafin, Jakub Petrov, Tereza Bugajová, David Pastor, Rostislav Sliž (5× G, Třinec )
  3. 4 equations of motion: Duke Duke Jain, Chaitanya Chaitanya pant, Priyanshu Priyanshu Garg, Luv Luv Meena (4× Dolphins HS, India )
  4. Ajey: Himadri Mandal (KV IISc, India ), S.Sahithyaa Raman Raman (Maharishi Vidya Mandir, India ), Soumendu Jana Soumendu Jana (Lakshmikundu R.N.R. HS, India ), Muhammed Yaseen Nivas (GEMS OO Indian Sch., Emirates ), Rohit Ranjan (ST Thomas School, Ranchi, India )
  5. Vikram: Badal Patel (Sorath Public School, India ), Aravind Ramana (Maharishi Vidya Mandir, India ), Samyak Mahapatra (Delhi Public Sch., India ), Aayush Anand (Indus Valley Sch., India ), Naman Goyal (MVN Sch., Aravali Hills, India )
  6. SHERLOCK OHMS: Shardul Joshi Shardul Joshi (Sharada Vidyalaya, India ), Vaibhav Singh Vaibhav Singh (Vishwa Bharati Sch., India ), Hemang Bhagat Hemang Bhagat (MPS, India ), Atulya Sharan Atulya Sharan (VIBGYOR High School, India ), Suyash Kapoor Suyash Kapoor (MSMV, India )
  7. Param: Vijay Balaji N. (Maharishi Vidya Mandir, India ), Hemant Ayuj (Podar International Sch., India ), Shrestha Saran (Bishop Scott Girl’s sch., India ), Srijith Sivakumar (Devi Academy Sch., India )
  8. The Indiana Womacks: Lily Shukla, Archit Kalra, Lucca Mo, Canaan He, Ishaan Singh (5× Carmel HS, USA )
  9. Cønúdrùm Cûlmīnãtörz: Yajat Mishra, Soukarya Bhattacharya Soukarya, Sabyasachi Kundu Sabyasachi, Ayush Kumar Ayush (4× Delhi Public Sch., India ), Rounak Mondal Rounak (Ghatal Vidyasagar HS, India )
  10. Conquerors: Jay Gaikwad, Dhanush Salunke (2× Champavati HS, Beed , India ), Parth Jadhav (Shree Bhagwan English Sch. India ), Niket Tandale, Vaibhav Sangale (2× Pragati HS, Beed, India )
  11. Schrödinger's Army: Mudil Goel, Rachit Ahuja (2× Bhavan Panchkula, India ), Sidharth Valsan, Shatadrumi Dey, Vishwas Middha (3× VOS, India )
  12. Banana LHP CL: Jim Phan N. Nam, Nguyen Le Phuoc An (2× Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  13. Mutant Squad: Aaryan Maheshwari, Tattwa Shiwani, (3× ALLEN Career Institute, India ), Simar Narula (St Xavier's School, India ), sidhart singh (Cambridge Court HS, India )
  14. Egypt egales: Samir Shalaby, Abdelrahman Ahmed, Abdallah Elomary, Aly Sanad (4× Ismailia STEM HS )
  15. SULTÁNISTÁN: Patrik Juřica, Vojtěch Marek, Lukáš Lejdar, Vojtěch Vašík, Petr Piños (5× Biskupské G, Brno )
  16. Tým: Josefa Nerudová, Aneta Jandíková (2× G O. Havlové, Ostrava )
  17. We Matter: Abdel-Rahim Motawea, Ahmed Haroun, Omar Essam, Ayat Khaled, Reem Mohamed (5× STEM High School, Egypt )
  18. The Thinkers: saad atea (Barnasht Secondary Sch., Egypt )
  19. Veraval: MoAsfak Bhadarka (Eklavya HS, India )
  20. Almaty's Physicists: Alinur Sayat, Anuar Kul-Muhammed, Alikseniia Martysheva, Amir Mirzaei Kahagha, Selin Chetinelli (5× Haileybury Almaty )
  21. OCVA: Robert Stanescu, David Constantinescu, Vladimir George Necula (3× Inter. Computer HS, Bucharest,RO ), Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania )
  22. Mara je MAŠINA!: Petr Glozar, Michal Dvořáček, Vilém Faja, Adam Slavata, Richard Materna (5× G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  23. Stars: Rawan Godah, Jana Nour (2× Dr. Mahmoud Omar SS )
  24. Bylo nás pět: Jiří Žáček (ZŠ Klatovy 1 ), Matyáš Malát, Jan Kroupa, Michaela Geigerová (3× ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV ), Tereza Herlíková (G J. Š. Baara, Domažlice )
  25. The Black Holes: saif salam (STEM High School, Egypt ), Asmaa Mahmoud (Red Sea STEM Sch., Egypt ), Ahmed Emad (Menofia STEM Sch., Egypt ), Shimaa Mamdouh, Bassant Elhosary (2× Menouf High School, Egypt )
  26. Osmičky: Michaela Holotňáková, Ondřej Hykl, Petr Martynek, Rudolf Kubik, Vladimír Šnajdr (5× G, Třinec )
  27. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Jakub Hadač, Josef Kerner, Matěj Olič, Michael Křivan, Jakub Udržal (5× G V. Hlavatého, Louny )
  28. Archimedova Vaňa: Ivo Novysedlák, Matej Repa, Timotej Šinkovic, Viktor Imrišek, Martin Belluš (5× G Grösslingová, Bratislava )
  29. Resistance: Ibrahim Salaria, Rahil Shaikh (2× Delhi Public Sch. Budgam, India ), Usaid Sheikh (Shemford Futuristic Sch., India ), Musharaf Sheikh, Suhail Sheikh (2× Govt. Degree Col., India )
  30. Vašek&Vašek&Honza: Václav Skalský, Jan Holuša, Václav Vinkler (3× Wichterlovo G, Ostrava )
  31. 10 Secs finished: Quân Trương Hoàng, Quang Đỗ Hoàng Phương, Minh Hoàng Đức, Duy Nguyễn Thế, Hải Nguyễn Khắc Hồng (5× HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  32. Kvantová gravitace: Vojtěch Janáček (G F. X. Šaldy, Liberec )
  33. Physics ADI: Hitarth Baldha, Aminesh Gogia, Aditi Singh (3× ALLEN Career Institute, India ), Samarth Patel, Poojan Shah (2× Puna International School, India )
  34. TeamNotFound: Michael Švehla, Petr Slonek, Lukáš Kycl, Jakub Koňárek, Andrej Bružeňák (5× G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  35. Park Lane 3: Sara Dejdarova, Alexander Goossen, Simon Ilincev, David Sun, Stepan Novotny (5× Park Lane International Sch., CZ )
  36. KPALF: Patrik Stopiak, Aneta Žužová, Filip Tomáš, Lara Puzderová, Karolína Bazsóová (5× G, P. Horova, Michalovce )
  37. Charter Physics Team: Shiv Gour, Shravan Balaji, Nathan Zhao, Heran Yang, Sasan Sedighi-mournani (5× Charter Sch. of Wilmington, USA )
  38. Elektróny: Samuel Bariak (G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  39. radosť: Filip Prutkay, Alica Dományová, Peter Kumančík, Daniel Medveczky, Uršuľa Mária Kossaczká (5× G Grösslingová, Bratislava )
  40. Š-kvarci-B: Jakub Šnajdr, Radovan Lev, Jan Svozil, David Bernhard, Rudolf Folvarčný (5× G F. Palackého, Val. Mez. )
  41. Arab geniuses in physics.: Eman IBRAHIM (Tagore Int. Sch., New Delhi ), Rawan Ehap, Donia ayman Ghaly (2× New Bella HS for Girls, Egypt )
  42. Hero: Rawan Ehap (New Bella HS for Girls, Egypt )
  43. dr.PH: Dalaa Shahhoud, Reem Bakro (2× Al-Bassel HS, Syria )
  44. DSS Super Nova: Md. Ahnaf Intisar, Junaid Jain Jain, Md. Tahashan Hossain Hossain, Shafiee Al Ehtesham, Junaed Labeeb Al Waasi (5× Notre Dame College, Bangladesh )
  45. Pozitivní elektronci: Vít Štencel, Sára Krchňáková, Dorota Saviola, Karolína Žídková (4× G O. Havlové, Ostrava )
  46. Hloupí bagři: Vojtěch Ožana, Samuel Neděla, Tobiáš Tichý, Ondřej Šelong (4× Wichterlovo G, Ostrava )
  47. Ceresané: Hana Brožková, Filip Neumann, Vít Říha, Jakub Svobodník (4× G Volgogradská 6a, Ostrava ), Václav Grygar (SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
  48. DSS Agontuk: Hamid Abrar Khan Romim (Notre Dame College, Dhaka ), Md. Arif Hasan, Ashfaqul Hasan, Tasin Anan, Darun Nayeem (4× Monipur HS & Col. )
  49. DSS Short Circuit: M. M. Tashin Jami, Md Emon Emon, Enamul Karim Dipto Karim, Mushfiqur Rahman Chowdhury, Ragib Ishraq (5× Notre Dame College, Bangladesh )
  50. GNSHS C: Ashley Hui, Tiffany Zhang (2× GNSHS, USA )
  51. Ambitious Students: Hazem Elrefaie (Zoser Princess LS ), Nouran Haitham (Al Masaken HS ), Everonia Ashraf (El Orman LS ), Rofidaa Haggag (Arment SS For Girls ), Mahitab Alatar (El Giza STI S. For Girls )
  52. one tap: yosef shata (STEM High School, Egypt ), abdelrhaman azmi (Dakahlia STEM HS )
  53. MAMBO: Bartosz Kaszubski, Adaś Głowacki, Mikołaj Kusiak, Maciej Kmąk, Oliwier Strzępek (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  54. 404: Sara Mahmoud, Nada Dardeer, Arwa Elghobashy, Mira Maher, Eman Yasser (5× Dakahlia STEM HS )
  55. Future phesicts: Eman Ibrahim elbedaly (New Bella HS for Girls, Egypt ), Raghd Metwally Mohammed (Abou Tesht SS for Girls ), Amna Shaker hamed (Tahta SS for Girls ), Nourhan Nageh elshamly (Martyr Abdel Moneim Riad S. ), Shorouk Mostafa Mohammed (Wajih Baghdad SS for Girls )
  56. Iranium (Infoset): Amirhossein Ayoobian, Ali Fazel Najafabadi, Amirali Nasrollahi, Mohammadamin Mohebi, Amirhossein Lotfi (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  57. Pouya (Infoset): Mohammad Javad Tavakoli, Mohsen Ahmadian, Omid Raeisi Filabadi, Mohammad Mahdi Montazeri, Mohammad Pouya Mortazavifard (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  58. EntropyGods: Adnaan Mansoor, Mohammed Rayyan Uddin Ahmed, Abdul Hannan, Ayan Ahmed, Mohammed Fauzanuddin Ammaar (5× MS Education Academy )
  59. Samil: Šimon Genčur, Filip Genčur (2× Biskupské G, Brno ), Jakub Genčur (G Matyáše Lercha, Brno ), Matěj Genčur (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
  60. Ryby Wód Batypelagialnych: Michał Kołodziej, Jakub Skarbek, Jan Rozmund, Radosław Iskra, Arkadiusz Sobczak (5× IX HS in Rzeszów, Poland )
  61. Echo: Yomna Sabry (Zayed SS For Girls ), Habiba Elgammal (El Kenana LS ), Zaynab Mohammed (El Hadid & El Solb SS for Girls ), Malak Abd alhalim (Al Sayeda Khadija Girls School ), Abderhman Reda (El Saidia Military SS For Boys )
  62. TSF: Salma Nabil (Talaea Modern School, Egypt ), Joseph Gamil (Gamil Abo Akrab L L Sch, Egypt ), Maryam El Sayed (Al-zohor Girls SS, Egypt ), Shahd Mohamed (Brigade Abd E.K. Girls HS, Egypt ), Mohamed Ayman (Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
  63. Lost Photons: Gautam Singhvi, Aadit Kumar Sahoo, Hrishabh Ayush (3× ALLEN Career Institute, India ), Faraz Ahmed Siddiqui (Holy Family HS ), Vivek Sandrapaty (West Port HS )
  64. Radim XD: Anička Hýžová, Tomáš Hrbáč, Mikuláš Novotný, Jonáš Dej, Tomáš Janoušek (5× Wichterlovo G, Ostrava )
  65. Gumkáči: Martin Babala, Jozef Kyčina, Vladimír Drobný, Eduard Mrug, Tomáš Chrenko (5× G Grösslingová, Bratislava )
  66. GVATOM: Matúš Mikolaj, Denisa Michnáčová (2× G Varšavská, Žilina )
  67. Skočila žabička ze skály: Matyas Výhonský, Lukáš Javora, Tomáš Kocián, Marek Chmela, Eliška Křeménková (5× G, Lesní čtvrť, Zlín )
  68. 123 ...... eyes on me: mohamed fahmy abd el-azzem, peter Rashad Eskander, Ibrahim mohamed Ibrahim, Kareem Wael Elsisy, Mohamed ahmed Ismail (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  69. albert's twins: abdelrahman Ehab, peter R. Fekry (2× Alexandria STEM School, Egypt )
  70. Young Physicists: Mohamed El.harery, Mohamed Ahmed, Belal Salah, Youssef Elsayed, Beshoy Bassem (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  71. Dedicated Shaheen: Uzair Majeed Uzair Majeed, Arif Baloch Muhammad Arif (2× UMT, Pakistan )
  72. The Great Alexanders: Abdelrhman Elbrens, Ahmed Gomaa, Youssef Abdelazziz, Abdullah El Batsh, Yousef Mekky (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  73. Vidčanky a Střítežan: Filip Dobeš, Magdaléna Mandulová, Nikol Farmačková, Renáta Jaskulová (4× G F. Palackého, Val. Mez. )
  74. Bare Minimum: Sumedh Vangara, Milo Stammers (2× Poolesville HS, USA )
  75. Illuminati: Adi Aditya Mathur, Kam Kamakshi Bali (2× Presidium S. Raj Nagar )
  76. GGGama tým: Adam Štyler, Aneta Marie Svobodová, Kateřina Vomelová, Michaela Dvořáková, Johanka Vejnarová (5× G Ústavní, Praha )
  77. Family Reunion: Vít Brázda, Šimon Slásnký, Tomáš Nejezchleb, Pavel Provazník, Josef Lustig (5× G Dašická, Pardubice )
  78. Galeje: Dávid Kepič, Jakub Müller, Jakub Blišťan, Adrián Mikolaj, Ladislav Antoži (5× G Alejová, Košice )
  79. Undertaker: Md.Tauhidul Islam Tauhid (Ideal Sch. and Col., Bangladesh )
  80. #Physics Lovers Bros: James Jaison, Jaison J, Joshua Jaison (3× St. Peters Sch., India )
  81. Rezistorní Kozmonauti: Lukáš Motlík, Tomáš Motlík, Tomáš Vomlela, Martin Kaplánek, Jan Moravík (5× G, Česká Lípa )
  82. zlatí bludištáci: Skřivan Matyáš, Barbora Lazorová, Adam Mareš, Jiří Dlouhý, Denis Krasniqi (5× G, Česká Lípa )
  83. picoballoon: Matrin Bekeč, Šimon Kováčik, Adam Zich, Jakub Nagy, Jozef Bachniček (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  84. kvintanska patka: Peter Ďuriš, Filip Koiš, Alex Janč, Laura Skalošová, Mia Armitage (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  85. kvartaC: Peter Siebert, Martin Lipka, Timotej Bezák, Damián Dlhoš, Adam Kišac (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  86. Mate: Mauritz Wilshusen, Jette Straßburger (2× Universität Bremen, DE )
  87. Who: Tereza Hochmanová (G Chotěboř )
  88. sqrt(-1): Lukáš Linhart, Adam Lorenc, Martin Habrnál, Vojtěch Dvořák, Magdaléna Jursová (5× G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  89. Future scientists: Aya Yasser (Assiut STEM School ), Kholod Basher, Amina Reda, Salsabil Emad, Eman Mohamed (4× Alexandria STEM School, Egypt )
  90. NEWTONIANS: Soham Saraf, Aman Disa, Kabir Khanuja, Abhishek R (4× Millennium National Sch., India )
  91. Sexta C: Maximilián Ágh, Adam Sopko, Samuel Feješ, Dárius Imrich Tóth, Roland Meixner (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  92. MimoAriadne: Matej Zigo, Matej Donoval, Alexandra Barančíková, Stanislav Bezák, Anamária Šutková (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  93. Together for the top: Omer Mohamed, Mohamed Shaban (2× STEM High School, Egypt ), Marwa Elnaggar, Shrouk Gamal (2× Ismailia STEM HS ), Ahd Awny (Menofia STEM Sch., Egypt )
  94. BRAZIL: Aleksander Barański, Wit Fornalik, Jan Pieczywok (3× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  95. Moisil Gang: Cosmin Rusalin Murariu, Razvan Gabriel Agafitei, Alexandru Iulian Dragan (3× Liceul Teoretic GM, Romania ), Maria Daria Balauca, Daniel Malanca (2× Mihai Eminescu Th. HS, Romania )
  96. New Frogwill: Milica Vidic, Lazar Topic, Kristina Nikolic, Katarina Popov (4× SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  97. Maxwell's demons: Menna El qurshy, Nouran Ramadan (2× Ismailia STEM HS ), Saaeed Saber, Ali Wanna (2× Menofia STEM Sch., Egypt ), Shahd Ahmed (Sharkya STEM School, Egypt )
  98. CaminBaieti: Mihnea Butiurca, Alexandru Iorga, Razvan-Gabriel Marcu (3× Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  99. Physicians: Mohamed Soliman, Mohamed Saied, Amr Galal, Mohamed Abohessine (4× Menofia STEM Sch., Egypt )
  100. Goat in physics: Hossam Ibrahim (Sharkya STEM School, Egypt )
  101. The upcoming Storm: Mark Wael Messak, Mohamed Ashraf Abd el-Wanees, George Mourad Tawfik, Amr Ashraf kamel, Amr Abdallah Ahmed (5× Obour STEM School )
  102. Thunder: Youssef Atia, Mohamed Mohamed, Hossam Abd elsalam, Mohammed Arfa, Noureldeen Altaher (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  103. vV physics lovers Vv: mohamed hanafy, abdulrahman hamido, omar walid, ahmed ismael, Ahmed Ehab (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  104. The Mechanical Gang: Ali Abo Bakr Hegazy, Hazem Mohamed El-Sayed, Ahmed Gamal Mousa, Youssef Ahmed Morsy, Marwan Mohamed Saleh (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  105. Quvia: Jiří Cihelka, Michal Bernat, Eliška Koudelková, Matúš Púll, Ondřej Sedláček (5× G Christiana Dopplera, Praha )
  106. the proof is by magic: Kutay Kulbak, Zehra Alara Ürkmez, Kayrahan Kaya, Mehmet Anıl İşkesen, Kaan Dere (5× Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  107. Relatívne Dobrý Tím: Damián Tancoš (G, Kukučínova, Poprad ), Alexandra Grivalská, Timotej Marhefka, Jozef Bizoň, Tímea Lešková (4× G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  108. StemB: Saptak Das, Yaduraj Choudhary, Kashti Satish-Umare, Priyam Chauhan, Madeleine Snyder (5× Downingtown STEM Academy, USA )
  109. Anti Attack: Basmala Taha, Rokia Zaky, Rahma Fashkel, Metwali Yousri, Mostafa Kashef (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  110. StemA: Tejasvi Pathipati, Geeta Cheeti (2× Downingtown STEM Academy, USA )
  111. myth: Shahd mahmoud (Banat SS ), Roaa Abdelatife (Mohamed Zahran LS ), Nadia moharem (Martyr Ahmed Salama HS, Egypt ), Reem Zakria (El Sadat SS for Girls ), Malak Solimaon (El Shaheed Military HS, Egypt )
  112. Název týmu is required.: Ondřej Jamelský, Radek Truhlář, Miroslava Plevná, Veronika Plevná, Martin Skalický (5× G, Cheb )
  113. Master mindes: Abullah Abdulkarim, Amr Hassan, Peter Henen, Mahmoud El-sawy, Youssif Mohammed (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  114. Physics Helix (Infoset): Mobin Esmaeili, Ahmadreza Esmaeili, Rouzbeh Sadeghzadeh, Kiarash Sheikhi, Arash Rahimi (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  115. Stevey Sun: Ethan Zhang, Collin Fan, Angela Guo, Jack Chen, Greycen Ren (5× Adlai E. Stevenson HS, USA )
  116. Van Gogh: Emina Hasanbegovic (Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  117. intelligents of physics: Ziad Elsayed, abdelrahman mohamed, mohamed emad, youssef gmal, keroles talat (5× Assiut STEM School )
  118. Stemers: Mohammed El shabory, Omar Hesham, Mohammed Mahmoud sabry, Hany Emad, Marwan Mohammed (5× Assiut STEM School )
  119. King of physics: Amr Mohamed, Mohamed Emad, Ahmed Radwan, Mahmoud Ahmed, Moaaz Mohamed (5× Assiut STEM School )
  120. Knights B: Srivant Pothuraju, Sri Sai Nandan Indla, Diksha Batra, Aloha Das (4× WWP High School North, USA ), Aldric Benalan (Community Middle School, NJ, USA )
  121. Áčkarský POWER: Mária Ostertágová, Karin Jakubcová, Matúš Jonaštík, Dávid Drobný, Miroslava Pokorná (5× G Grösslingová, Bratislava )
  122. One time next time: Pavol Alexander Komloš, Alžbeta Klimentová, Matej Kundrík, Adam Harmanský, Patrik Stercz (5× G Poštová, Košice )
  123. Zvířátka a loupežníci: Judita Coufalová, Agáta Coufalová, Marta Coufalová, Jana Kvapilová (4× G, Olomouc-Hejčín )
  124. Fyzikální filutové: Jan Tuhovčák, Jakub Vyškovský, Eliška Vítková, Zuzana Houdková, Terezie Palová (5× Masarykovo G, Vsetín )
  125. FyZYkári: Igor Vargovič, Alexandra Kudláčová, Michal Hrotko, Adam Kudláček, Andrej Škoviera (5× G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  126. VT: Vinayak Tripathi Vinayak Tripathi (Cambridge Court HS, India )
  127. Maximální počet bodů, ez gg wp: Štěpán Omelka, Libor Matula, Eliška Slováková, Jiří Pavlíček (4× G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  128. co-physics: Ranem Hussein, Reem Abdellatif, Rawan Abo elmagd, Bassant Elbatrawy, Naden Mohamed (5× Dakahlia STEM HS )
  129. Astrox: Mushfiqur Mahin Mushfiqur rahman (St. Joseph's Convent HS, India ), Kayum Kayum, Nafiz Imtias Imtias, Badhon Datta Prottoy (3× St. Joseph Higher SS, Bangladesh )
  130. The black hole: Noor Nabil, Nada Ramadan, Nagham Bedir, Mariam Shady (4× Gharbiya STEM HS ), Basant Ayman (Sonbat Secondary School, Egypt )
  131. Tahseen: Zulqar Nain Nain (Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
  132. Catquid: Ondřej Holčák, Adam Dobrovolný, Markéta Velková, Václav Klement, Adam Studený (5× G Masarykovo nám., Třebíč )
  133. The Amateurs: Chinmaya Kallaje (Narayana e-techno school, India ), Kishorekumar Sathishkumar (Sri Chaitanya School, India ), Arjun Arunachalam (D.A.V. Boys Senior SS, India ), Ananya Arunachalam (D.A.V. Girls Senior SS, India ), Khyathi Komalan (Vaels International Sch., India )
  134. Antigravity Pomelos: Milan Steklý, Jan Flajšar, Vojtěch Pluskal, Patrik Herman, Alex Doležal (5× G, Olomouc-Hejčín )
  135. Volkovci: David Pajonk, Ema Bajužíková, Dana Bobošová, Kristína Belejová, Michaela Bodnárová (5× G, P. Horova, Michalovce )
  136. Petrovjanka: Radim Zvonek, Ondřej Novotný, Michal Kailer, Jakub Červeňan, Kristýna Bělušová (5× G J. Pivečky, Slavičín )
  137. GAB1: Lukáš Bolek, Barbora Moncoľová, Filip Szikhart, Jakub Englárt, Lucia Malíková (5× G A. Bernoláka, Senec )
  138. J + 4M = 1A: Matúš Bagin, Michal Bachratý, Marek Majerik, Michal Sobek, Jana Fľaková (5× G Grösslingová, Bratislava )
  139. Fizycy z piwnicy: Karolina Bysiewicz, Aleksandra Nycz, Franek Ungeheuer, Daria Zabawa, Olga Janocha (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  140. Exupery Antimatter Squad: Marina Gorlanova, Vladislav Smirnov, Lev Erlikh, Mikhail Kocherzhenko, Karina Popova (5× Exupéry Int. Sch., Latvia )
  141. Tučnáci s IQ: Tomáš Volný, Viliam Horečka, Marek Maslowski, Malena Odložiliková, Andrea Kaňoková (5× G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  142. Kulíšci: Justýna Střelecká, Magdaléna Chromčáková, Martin Dvořák, David Halmazňa (4× Masarykovo G, Vsetín )
  143. <script>alert("bug")</script>: Johanka Rédlová, Filip Taschner, Tobiáš Růžička, Jan Telinger, Vítek Mach (5× G J. Heyrovského, Praha )
  144. Fizycy.z.piwnicy: Olga Janocha (Liceum Mikołaja Kopernika )
  145. Krímeš: Tomáš Mihálik, Peter Frena, Diana Čačková, Svätoslav Holonič (4× G, P. Horova, Michalovce )
  146. Fizycy z piwnicy v2: Olga Janocha (Liceum Mikołaja Kopernika )
  147. Titans team: Zekra Mubark (Hisham Barakat HS, Egypt ), Maryam Mohamed, Arwa Mohammed (2× Alshaheed mohamed rohym SS Egypt ), Amal Rafik, Sara Ibrahim (2× Omar bin Abdulaziz SS, Egypt )
  148. Atomoví jezdci tým 3: Ondřej Cmunt, Rudolf Mahdal, Matyáš Kecek, Vojtěch Kašpar, Marie Šolínová (5× G, Česká Lípa )
  149. The Holy Order of Reimann: Patrick Mauer, Karolin Laud, Kristjan Suuder (3× Tallinn SS of Science, Estonia )
  150. Zlomci inteligence: Markéta Olšovcová, Petr Endrle, Jan Kratochvíl, Ondřej Budil (4× SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  151. ASHFEZ: Mostafa Qenawy, Mohammed Salah, Ahmed Abdelwakeel, Abdelrahman Ashour, Ahmed Abdelhafez (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  152. Newton fangirls: Ondřej Balcar, Jiří Fiedler, Jan Asszonyi, Barbora Vlčková, Hana Váňová (5× Jiráskovo G, Náchod )
  153. řešíme to jako meme: Daniela Fürstová, Julie Křimská, Jan Rohla, Matěj Červenka, Jaromír Potůček (5× G Jana Keplera, Praha )
  154. kot sylwester: Bartłomiej Kusz, Jakub Wójcik, Alan Dziobak, Joanna Niedziałek, Zuzanna Ciura (5× IX HS in Rzeszów, Poland )
  155. sohaillaazame4@gmail.com: Mariam Seif eldeen ahmed Ahmed (Maadi STEM HS ), Youssef Mohamed desoukey Atallah (Bani Sweif STEM School, Egypt ), Hager Mahmoud elmasry Elmasry, sohaillaazame4@gmail.com Kishk (2× STEM Gharbiya, Egypt ), Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber Abu el wafa (khadiga Yousef, Asyut, Egypt )
  156. Mobbin: Adam Przyprawa, Patryk Michalski, Filip Łękawski, Maksymilian Marek, Michał Ginalski (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  157. elminya men: l l (Assiut STEM School )
  158. men group: s v (Assiut STEM School )
  159. physics X: xx y (Assiut STEM School )
  160. Na mol: Peter Borták, Adam Póša, Veronika Nemjová, Tomáš Proks (4× G Alejová, Košice ), Barbora Čemanová (G, Park mládeže, Košice )
  161. Rakeťáci: Tomáš Popjak, Gabriel Kuriľak, Frederik Csery, Jakub Šarik, Ján Uchaľ (5× G, P. Horova, Michalovce )
  162. I hopeIcan change the name lol: Rainis Puusepp, Ander Pavlov, Mattias Timm Rast (3× HTG, Estonia ), Saskia Põldmaa (Tallinn SS of Science, Estonia ), Arthur Harri Jaakko Antila (Audentes School, Estonia )
  163. Fy: ةر هت (Al-Bassel HS, Syria )
  164. Aphelion: Neel Bhattacharyya Neel Bhattacharyya, Nikhil Kakani Nikhil Kakani, Jay Wankhede Jay Wankhede, Daniel Mathew Daniel Mathew (4× Poolesville HS, USA )
  165. IRAN ALFA: ANAHITA ZIYAEI, ASAL ALVANDIPOUR, KIMIA EGHBAL, TAHA AZIMZADEH (4× Andishmand Farda High School )
  166. IRAN BETA: DORSA KHOSRONEJAD, SETAYESH AHMADI, TIVA DEZH (3× Andishmand Farda High School )
  167. Al- Khwarazmi: Asadbek Adashaliyev, Ismoiljon Nasiraliyev, Doniyor Namozov, Ozod Norbekov, Bouston Toshpulatov (5× TUIT, Uzbekistan )

Open

  1. Alpha: informace o členech týmu nejsou dostupné
  2. Sonali: informace o členech týmu nejsou dostupné
  3. JJ: Joshua Joshua (Delhi Pub. S, R.K. Puram )
  4. KROTOV WARRIOR: informace o členech týmu nejsou dostupné
  5. Thorne Zytkow: informace o členech týmu nejsou dostupné
  6. Generation Z Physics Nerds: informace o členech týmu nejsou dostupné
  7. Pentaquark: Saad Bin Quddus, Masuk Ridwan Saumo, Raihan Amin Rana (3× BUET, Bangladesh ), Omar Sayeed Saimum (University of Dhaka ), AKM Sadman Mahmud Abir (Bucknell Uni., Pennsylvania )
  8. Physics for life: Sahil Sahil (KV Sangathan, India )
  9. pretposlednja volja: miodrag petrovic (not a student )
  10. Malíček: Josef Cigánek, Jan Popelek (2× not a student )
  11. Singh Lions: Mayank Singh (not a student )
  12. PapaEuler: chaitanya kapoor, jay khandkar (2× not a student )
  13. Tachyon: Ishtiaque Ahmed Sayef, Fahim Faisal Ayon, Attaye Rabbi Khan, Md Mahmud, Md. Mubtasim Fuad (5× Jahangirnagar University )
  14. E = yumm_c: Kartik Sharma, Harshit Khandelwal, Sarvagya Jain, Prashant Gokhale, Suhas Sheikh (5× Indian Institute of Sci., India )
  15. Popov's Ghosts: Abrar Mahmud Abir Mahmud (not a student ), Ankon Dey Animesh Dey, A.M.Ahnaf Anwar Nafi Anwar (2× Chittagong College, Bangladesh ), Sultan Mahir Muhtasim Ariyan Sultan (Notre Dame College, Bangladesh )
  16. Super kings: Karthik S Chandran (not a student )
  17. PHYSICS PHILE: RISHITH SINGH, AAKASH KUMAR SRIVASTAVA, AYUSHMAN PANDEY (3× not a student )
  18. Cepachi: Anja Šušnjar, Đorđe Parojčić, Vuk Hip (3× Mat. gymnázium, Bělehrad ), Vukašin Đinović, Marko Sladojević (2× Jovan Jovanovic Zmaj GS )
  19. PFIEV: Phuoc Thinh Nguyen, Tran Hung Do, Nguyễn Tiến Trọng, Thi Ngoc Trinh Nguyen, Minh Quan Do (5× HCMUT, Vietnam )
  20. SCC Physicists: Anand Sharma, Debankur Basak, Arpita Ganguly, Sohan Roy, Sudipto Sinha (5× Scottish Church Col., India )
  21. Jan: Ezzeldin Abdelsadek (not a student )
  22. One hand: Maiar Mohammed (Abshadat SS )
  23. SILVER CATALYST: Thien Tran (Nanyang Techn. Uni. (SG) ), Hexiang Chang, Jun Hui Ryan Wong, Yulong Guo (3× not a student ), Zizai Cui (Duke University, USA )
  24. Giangkhaisama: Khai Giang, Mien Khai Giang (2× HCMUT, Vietnam )
  25. Physics nerds: hadeer saad, salma abdelftah, Jumana khamis, fawzia ahmed, Tasneem said (5× not a student )
  26. Phys med school: Kimo Khokh, Kareem Testaaano, Kareem Japanese, Kareem UK, Kareem Test (5× not a student )
  27. AMAIRA ALHEJRA: Shan Shan (not a student )
  28. Scientia: Aniket Rane, Anand Zunja, Nishant Pawar, Sarvesh Gharat (4× not a student )
  29. Archimedes: ERIC MUJJONA (not a student )
  30. M87 Science Club, KNGC: Bipul Mondal, Mohiuddin Shimul, Musfiq Imtiaz Nabil, Sudipto Raj Dipto, Moreom Akter (5× University of Dhaka )
  31. ConfederaciónPeruanaArequipeña: Renzo Mattos, Diego Uchasara, Gabriel Patiño, Julio Tapara, Jorge Mauricio (5× not a student )
  32. Five Ugly Faces: Kang Chen Li, Markus Lendermann, Ziyou Lu, Joshua Teo, Russell Yang (5× not a student )
  33. Nishuvo: Shuvo Deb Nath (Univ. of Chittagong, Bangladesh ), Supriya Deby Nishu (Sabuj Shikshayatan HS )
  34. JakVíRaOnrFra - BožíLes S.R.O.: Vít Železný, Štěpán Ondřej, Jakub Jandus (3× G, Špitálská, Praha ), Radek Folprecht, František Čížek (2× MFF UK )
  35. Leland Physics Club: Leland Physics LHS (not a student )
  36. Pat & Mat: Tomáš Růžek (FJFI ČVUT ), Petr Tomášek (FS ČVUT )
  37. Phenomenal: Teboho Alfred Moerane (not a student )
  38. NA17LURV: Hilding Frännhag, Gustav Sjövall, Haldo Ryberg, Joel Wall (4× Polhemskolan, Sweden )
  39. physics team: malak adel, آيه محمد, ندي عرفات, mariam hany, omnia hemdan (5× not a student )
  40. I_nterstella_R (Infoset): Abolfazl nateghi, Sajad mohammadi, Mohammad Izadi, Ahmad Izadi, Hamidreza Katani (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  41. THH 03: Ameer Hamja Sifat Hamja, Tanvir Mahtab Tanvir (2× BUET, Bangladesh ), Hasib Rahman Hasib (KUET, Bangladesh )
  42. Bohring Plancktons: Sai Teja Varanasi, Kumar Satyam (2× IIT Bombay ), Chirag Falor (MIT, USA ), Krishna Sharma (Disha Delphi Public Sch., India ), Hemansh Shah (Indian Institute of Sci., India )
  43. BD Hustlers: Waly Zaoad, Noman Salafi No Man, Waliza Waliza (3× Notre Dame College, Dhaka )
  44. CrazyQuarks: Aaryan Kumar Gupta, Vaibhav Raj, Sarthak Raaj, Ojaswi Jain, Tanmay Dokania (5× not a student )
  45. Vectorious: Waqar Mirza, Sudharshan K V, Harihar Swaminathan, Vibhu Ravindran (4× not a student ), Yeswa Preetam Reddy (Chettinad Vidyashram )
  46. El shyokh: ahmed.2419005stembsweif.moe.edu.eg Harb, Shehab Mohamed, Youseef Ali. Mohamed, Ahmed Saudi, Mohamed Saad (5× STEM High School, Egypt )
  47. AA: Parijat Banerjee, Amogh Rakesh, Kaustubh Gupta, Kwanit Gangopadhyay, Mainak Roy (5× not a student )
  48. cerebrum vacuum: Marek Scholz (not a student )
  49. ReverseEnTropY: Satyam Roy, Gaurav Shukla, Yuvraj Singh, Chinmay Jadhav, Aritra Das (5× not a student )
  50. Adi-Nidi: Avinanda Chakraborty, Nishat Parveen (2× not a student )
  51. Zamo: Lukáš Honsa, Juraj Májek, Jakub Cehula, Pavel Kůs (4× MFF UK ), Lukáš Supik (FSV UK )
  52. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bouchala, Lukáš Folwarczný (2× MFF UK )
  53. Corpus Physti: Aya Husseini, Calvin Hooper, James Walkling, Issac Jacob, Ollie Breach (5× U of Cambridge )
  54. U*I-Rangers: Markus Fuhrmann, Maxi Danner, Alina Scheuermann, Jonas Nebl, Max Mittl (5× not a student )
  55. PARMANU: Starboy Aman Pandey, HUNT Pratyush Kumar, Starock20 Kamal Utla (3× IIT Roorkee, India ), Archaic_Mage Soham Tripathy (IIT Madras, India ), Akshay_raider Chintala Akshay (IIT Guwahati, India )
  56. Vyzývací tým GFMP: Pavla Šmídová, František Štěpánek (2× G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ), Martin Locker (VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou ), Tomáš Locker (FSI VUT ), Jan Fátor (not a student )
  57. Die Physikanten: Fabian Henn, Victor Reisenauer, Thomas Kornalik (3× not a student )
  58. Quantum cognition: Ahmed Osama Massoud, Mohammed Ali Mohammed, Fares Fathy Turky, Eyad Alaa-eldin Abdelaziz, Abdelrahman Salah Hamed (5× KFS STEM School )
  59. Colossus: Caio Colosso (not a student )
  60. Gáďa a alfa samci: Vít Gaďurek (MFF UK ), Jakub Čurda, Jaromír Sladkovský, Matěj Krátký (3× U of Oxford ), Albert Polák (Imperial College London )
  61. TeRmiNator: Auronee Tasneea Zahra, Firoz Md.Raiyan Firoz, Nabil Nabiul Hasan (3× KUET, Bangladesh )
  62. Hunters: Ifty Mohaiminur Rahman, Mahim S.M Sadat tanvir, Bristy Mst.Bristy Khatun (3× KUET, Bangladesh )
  63. Future stars: Menna Ahmed Ramadan Awad, Habiba Mohamed, Basmala Adel (3× Schola Humanitas, Litvínov ), Shahd Ahmed mabahs, Mayar Rabea (2× Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
  64. TURBULENT LAVA: NIDHI BISWAS NIDHI, Avinandan Mondal Avinandan, Amrit Putcha Amrit, Rohan Yadav Rohan, Anubhav Prakash Anubhav (5× IIT Madras, India )
  65. boron: yadav pappu (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
  66. heroescharge: Ishir Garg (not a student )
  67. QuantuMly Indori: Ketan Gupta, Rishabh Sinvhal, Rudraksh Kuchiya, Atharva Dehadraya, Danish Juneja (5× not a student )
  68. one for all: Kshitij Dave, Bhupendra Gupta, Pankaj Pawar (3× not a student )
  69. Biologist: QiLin Xue (University of Toronto )
  70. Newton's Apples: Daniel Liu, Ariv Gupta, Karthik Mittal, Aditya Mittal (4× not a student )
  71. Hyperon: Abu Bakar Seddik Abu Bakar Seddik, MD Noor Islam MD Noor Islam, Asif Ahmed Asif Ahmed, Md. Ashiqur Rahman Bayezid Md. Ashiqur Rahman Bayezid, Md Ismail Shah Md Ismail Shah (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  72. Be Stoned and Think: Zamiul Islam, Al Mahafuj, Fahim Sikder, Muheb Bullah, Jahirul Islam auyon (5× Jahangirnagar University )
  73. Broučci: Zuzana Drázdová (MFF UK ), Zdeněk Kuchař, Ondřej Gazda, Jan Horák, Filip Vaněk (4× not a student )
  74. VINTAGE: Nur Mohammad Imran, Mohtad Ahmed, Jouglul Ahmed Jouglul Ahmed, Mohammad Nazmus Sakib Mohammad Nazmus Sakib, Mohammad Rakibul Islam Mohammad Rakibul Islam (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  75. Ncd_team: rasen Shbeb, Alaa Hussein, Salman Aje, Mohammed Saood (4× HIAST, Syria )
  76. Stará garda: Jiří Vondra, Vojtěch Chalupa, Marek Henc, Martina Obdržálková, Jitka Piskačová (5× not a student )
  77. The Large Noobs Collider: Xuân Tùng Trần (MIT, USA ), Mạnh Quân Nguyễn (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam ), Đức Huy Trần, Tan Nguyen (2× Hong Kong University of S&T ), Ung Nguyen (Kyoto University, Japan )
  78. FtáKopySk: Dušan Kavický, Matej Badin, Adam Škrlec (3× FMFI UK Bratislava ), Filip Kubina (not a student ), Jakub Cimerman (FJFI ČVUT )
  79. Seriózní zkrat: Přemysl Pachl (Biskupské G, Brno ), Filip Zeman, Matyáš Brandstetter (2× FSI VUT ), Ondřej Batůšek (not a student )
  80. Experimentalci: Majra Sisic, Nola Šegalo, Muhamed Sokolović, Admir Papic, Davor Bokan (5× not a student )
  81. Physics leaders: Mohraeil Samer, Marwa Osman, Rawda Mohamed, Mai Mostafa, Rawan Tamer (5× not a student )
  82. Künstliche Intelligenz: Christoph Schuck (not a student )
  83. Physics Lovers: Nour Alyakine Ben Hachani (not a student ), Haya Zayed, Layla Zayed (2× Algarayda Secondary S, Egypt ), Khaled Magdy (ElMalek ElKamel HS, Egypt ), Noura Bahaa (Shobrawish Secondary S , Egypt )
  84. ŘáɱaŊ's ʃɧãdØŵ: abdullah mohammed, Suman Cool, prakhar maheshwari, Avani Pawar, muhammed fawzan (5× not a student )
  85. Trzyniec revival: Štěpán Stryja (FSI VUT ), Martin Novotný (FS ČVUT ), Martin Dinh, Daniel Martynek, Simona Dubcová (3× FCHI VŠCHT )
  86. Hodgepodge 2.0: Tristan Mauck, Sivanessha Kalithasan, Bibek Bhujel, Cristian Emiliano, Fahrudin Delic (5× Jacobs University Bremen )
  87. Gphy: Mansi Patel (not a student )
  88. Camfizz: Aranka Hrušková (G Christiana Dopplera, Praha ), Jiří Etrych, Adam Přáda, Michal Buran (3× U of Cambridge ), Stanislav Fořt (Stanford University, USA )
  89. Ionizers: Hassan Mahmoud (not a student ), Sara Mohsen, Fatma Mahmoud, Somia Gamal, Rawan Abdallah (4× Ismailia STEM HS )
  90. Free radical: Michal Koutný (not a student )
  91. Hadrian's Brawl: Angus Macdonald, Josh Nicholas, Benjamin Kettleborough (3× not a student )
  92. forth dimension: Abdul Rahman Zlhuf, Madeh Maad, Ellen Barakat, Ayman Abd alhay (4× not a student )
  93. Fanatická Pětka: Michal Jireš (MFF UK ), Jakub Rajnštajn (FSI VUT ), Jiří Kukla (FJFI ČVUT ), Jan Vaník (FEL ČVUT )
  94. Logarithmic lures: Lukáš Konečný, Márius Kádek (2× FMFI UK Bratislava ), Fridrich Valach (Imperial College London ), Tomáš Bzdušek (U of Zürich, Switzerland ), Ján Pulmann (University of Geneva )
  95. Planckton: Mahfuj Alam Shishir Mahfuj Alam Shishir, Pretam Das Pretam Das, Sushmita Alam Reya Sushmita Alam Reya, Israt Sultana Eithu Israt Sultana Eithu, Bishwajit Karmakar Bishwajit Karmakar (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  96. Frogwill: Anita Barna, Snežana Kozarev, Vasa Vucurevic, Radoslav Bojanić, Srdjan Stankovic (5× not a student )
  97. čćđšž: Mustafa Bevrnja, Alija Bevrnja (2× not a student ), Edvin Dapo (PMF UNSA, Sarajevo ), Tarik Čorbo, Sanel Avdic (2× MEF UNSA, Sarajevo )
  98. The Laureates: Tajra Begagic, Adna Talundjic, Tarik Becic, Malik Halilovic (4× Medicinska škola Zenica, BH )
  99. Anant: Jeet Yadav (not a student )
  100. Bazinga: Sudharshan Kannan, Vidhi Patidar, Krish Shah, Jinal Shah, Kaustav Bhattacharjee (5× not a student )
  101. Behaikatamltt: Cong Minh Nguyen, Duc Nhan Nguyen, Anh Toan Tran, Khai Nguyen Phan, Si Mirinda Nguyen (5× Le Thanh Tong HS, Vietnam )
  102. Stardust Crusaders: Eldar Khamatdinov, Danil Perevozchikov, Roman Nikolaev, Danil Domanevskiy, Nikita Sinelnikov (5× not a student )
  103. Team Sheldon: Joginder Jogi, Jitender Koshyari, Sagar Gaur, Bhavya Pandey (4× not a student )
  104. Quantumplate: Kushagra Sharma, Anivesh aghinotri, Suyash Verma, Utkarsh Shukla (4× not a student )
  105. Sailboat one oar short: Juraj Feilhauer (FMFI UK Bratislava ), Beáta Feilhauerová, Peter Perešíni, Michal Takács, Jana Klaudíniová (4× not a student )
  106. SloBiH: Vedad Grbo (ETF UNSA, Sarajevo ), Sara-Medina Šehović, Mihret Zukić (2× MEF UNSA, Sarajevo ), Enida Fatic, Dino Selimovic (2× U of Ljubljana, Slovenia )
  107. Singletón: Jan Mocek (not a student )
  108. Bad physicists..: Habib Md.habibur rahman, Zahid Md.zahid hasan, Rafsun Md.rafsunzani riaz, Tareq Md.Tareq aziz, Nishan Nishan das (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  109. важното е да сме живи и здрави: Nikola Yanakiev, Stefan Ivanov (2× U of Cambridge ), Lyubomir Shoylev, Ivan Dimitrov (2× U of Oxford ), Atanas Stefanov (University College London )
  110. The Loopholes: Abhinav P.V., Athul Krishna P.V., Gauri Shankar H, Jahang Prathap P.K., Avinash C.K. (5× Pondicherry University )
  111. UPC+2: Jan Ferdyan, Szymon Gamrat, Radosław Nowak, Konrad Pawlik, Mateusz Stępniak (5× Jagiellonian University )
  112. Physics lovers (Infoset): Farshad Khalili Najafabadi, Reza Raeisi, Sayed Mohammadali Najafi, Alireza Amini, Amirhossein Payandeh (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  113. The Newton Bros: AlHaitahm Salloum, laith ahmad (2× not a student )
  114. Physics minds: Saif Helal (not a student ), Hassan Badr, Ismail Sultan, Hossam mahmoud Elmasry, Gamal Ahmed (4× Alqubabat secondary S, Egypt )
  115. \mathcal Nonlinear Perturbator: Darren Wayne Lim, Bogdan Rajkov, Somsubhro Bagchi, Teddy Ong, Ronald Dobos (5× U of Cambridge )
  116. $\mu$: dan cai (not a student )
  117. bagocypher: Aszadur Rahman Rakin Rakin (BUET, Bangladesh )
  118. I wish we chose chem: Skanda Sai, Aarush Sahni, Jeremy Lesser, Rohan Wadhwa (4× Biotechnology High School, USA )
  119. Betelgeuse: Yeasin Molla Yeasin Molla, Mohammad Sayef Ullah Sayem Mohammad Sayef Ullah Sayem, Mohammad Mezbaul Alam Mohammad Mezbaul Alam, Aj Waj Uddin Setu Aj Waj Uddin Setu, Zillur Rahaman Zillur Rahaman (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  120. team_intersting_dark: saurabh powar (not a student )
  121. GBS (Geek Brilliant Students): Abdallah Nabil, Mostafa Mohamed, Muhammad Khaled, AbdulRahman Tarek Azhary, Kareem Khaled (5× not a student )
  122. Modus Tollens: Arvid Steen, Axel Lokrantz, Arvid Steen, Gustav Klotz (4× not a student ), Johanna Lidholm (Polhemskolan, Sweden )
  123. Fiends: Gaurav Bruh (Delhi Pub. S, R.K. Puram )
  124. Siberian Athens: Natalia Zhludko, Oleg Mutylin, Dmitriy Strona, David Scherbatov, Alexei Sokolov (5× not a student )
  125. Ohms and Wattson: Innes Woodhouse, Tommy Walker, Alex Johnson (3× Tonbridge School, England )
  126. Trojkolka: Patrik Rusnák, Peter Súkeník, Matej Hanus, Marek Murin (4× FMFI UK Bratislava )
  127. KelvinKeplerKurchatov: Nika Kutuzova, Arturs Maslenkovs, Margarita Pashnina, Robert Gordin, Vladimirs Scigolevs (5× Riga Classical Gymnasium )
  128. Mexican hat: Petr Korolev, Anastasiia Kulikova, Ivan Retuntsev, Boris Elfimov, Vladislav Ryakin (5× not a student )
  129. Chembala: Paulina Ibek, Måns Hemberg (2× not a student )
  130. Peerless: Michael Hui, Kanishk Devgan (2× University of Toronto )
  131. E=m(a²+b²): Martin Ošmera, Jakub Urban, Alexander Velič, Jiří Spousta, Tomáš Drobil (5× FSI VUT )
  132. F_{ail}=ma: Adam Florkiewicz, Gary Hu, Cindy Hu (3× not a student )
  133. Noob: Harsh Sharma (not a student )
  134. Lo: Fouzi Ara Mithila, Faozia Silvee, Tahmina Fariha Reza (3× Jahangirnagar University )
  135. BrainPower: Michal Jůza (FJFI ČVUT )
  136. Einstein's Paradox: Eli Louise, Lorenzo Pica-Ciamarra, Altay Etkin, Gregory Christian, Rohan Gaya (5× University College London )
  137. TRIPHO: Janek Darowski, Lukas Schicht, Marinus Lehmann (3× not a student )
  138. RCPD dons: Ali Hakimi, Kevin Mosedale, Andrew Norman, Pete Summers (4× Radley College, UK )
  139. e = pi = sqrt(g) = 3: Konstantin Dukatš (U of Oxford ), Jarl Patrick Paide, Kaarel Kivisalu (2× U of Manchester, UK ), Kristjan-Erik Kahu (MHG, Estonia ), Hendrik Vija (University of Tartu, EE )
  140. Trans-4: Muniza Manobi, Rokon Rokon, NabLiha Zarin, Sumaya Sarah (4× BUET, Bangladesh )
  141. Magic: Anežka Doležalová (MFF UK ), Jana Herudková, Jan Koupil, Pavel Kycl, Vladimír Vícha (4× not a student )
  142. Insane 4: Tanvir Md Tanvir Zaman, Lira Nafia Nishat, Raisa Raisa Nehal, Upama Lutfa Rahman (4× Jahangirnagar University )
  143. IFO: Bakhodir Abdullaev, Lyubov’ Chechulina, Victor Levin, Artem Pesterev, Liliya Papikyan (5× Moscow State U of Civil Eng., RU )
  144. Quaerere quia Illustratio: Shannon Patel, Jonathan Ngoy, Nosaze Ighodaro (3× not a student )
  145. Fearless: Vyacheslav Cherepnin (Moscow State U of Civil Eng., RU )
  146. Mytischi: Valeriya Kosheleva, Alexey Bodrov, Oleg Brygar, Artem Erokhin, Sergey Shishov (5× Moscow State U of Civil Eng., RU )
  147. WebExperimenters: Ankur Sharma, Jan Ondras (2× not a student )
  148. HAITHAM Society: Nurjahan Akter, Debosre Roy Dristy, Monju Akter Mou, Ayesha Siddika, Umayya Afrin (5× Jahangirnagar University )
  149. Funysics: Abhijeet Krishna, Aryaman Gupta, Manan Lalit, Archit Bhatnagar (4× not a student )
  150. quantumworldavengers: MANJULA PRAKASH, SAKSHI ARORA, HIMANSHU YADAV, ABHISHEK SINGH, YASH ARYA (5× not a student )
  151. Veterani: Nermedin Džeković (PMF UNSA, Sarajevo ), Nudžeim Selimović (U of Zürich, Switzerland ), Bahrudin Trbalić (Stanford University, USA ), Selver Pepić (IST, Austria ), Suad Krilašević (TU Delft, Netherlands )
  152. Azis - MMA: Georgi Aleksandrov, Boris Panayotov, Ivo Petrov (3× not a student ), Aleksandar Iliev (Sofia H. S. of Mathematics, BG ), Vasil Nikolov (1st Private Math. HS, Bulgaria )
  153. ECO-PHYSICISTS: Abd El Rhaman Ibrahim Salah ElDien, Mohamed Hassan El-Sayed, Youssef Ahmed Ismail, Ahmed Muhammed Gamal El Dien, Amr Abdelomoez Abd Elfattah (5× Ismailia STEM HS )
  154. CRI: Roman Charvot, Ilona Charvotová (2× not a student )
  155. BMPSS: Shaswati Majumder, Farah Binta Habib Pritu, Sumiya khan Sujana, Farjana Mahajabin, Farhana Parvin Bristy (5× Jahangirnagar University )
  156. Exotic: Sabina Čoloman, Abdulah Jašarević, Sanja Ćosić (3× PMF UNSA, Sarajevo ), Kristijan Kavazović (KŠC Sv. Josip Sarajevo, BiH ), Muhamed Duhandžić (Osnovna škola "Hašim Spahić", BH )
  157. ParaLeL: Md. Ijtihad Abtahi, Arnab Chowdhury (2× BUET, Bangladesh ), Abdullah Al Rafi Mahmud (Notre Dame College, Bangladesh ), Abdullah Abrar (IUT, Bangladesh ), Ahmed Nafis Farhan (BRAC Univerzity, Bangladesh )
  158. pavlo: Tomas Pavlovic (not a student )
  159. Vypínači comeback: Jáchym Bareš, Miroslav Hrabal (2× MFF UK ), Michal Koutný (Univerzita Palackého ), Martin Repčík (CESA VUT )
  160. OLEG: Anton Minaev, Alexander Kornienko, Daniil Leontiev, Olita Zadarozhnaja, Andrejs Zaharenkovs (5× Riga Classical Gymnasium )
  161. JeeLevelPhysics: Manas Bhargava, Krishna Subramani, Aakash Agrawal, Lohith Kumar, Nakul Ghate (5× IST, Austria )
  162. NITK: Anand Menon, Anurag Badetiya, Rakshit M. Gharat, Soumya Sarkar (4× NIT Karnataka, India )
  163. Tetra sisyphean: Ashraful Nushrat Banna, Maknun Mariam Habib, Ishrat Jahan Nirjona, Farzana Haque Koli, Jannatul Ferdous Jina (5× Jahangirnagar University )
  164. physicsteam: ملك عادل, aya mohammed, مريم هاني, omnia hemdan, ندي عرفات (5× not a student )
  165. Quantum: SalahDin Rezk, Taha Ottief, Fatma Magdy, Kareem El-Torky (4× STEM High School, Egypt )
  166. Bruh Moment: Sanjay Raman, Vincent Bian, Edward Lu, Albert Qin, Sean Chen (5× MIT, USA )
  167. Amateur Physicist: Samuel Lee, Xuan-Yan Tan (2× not a student )
  168. NEon-RubiDium: Devinder Sarai, Davide Radaelli (2× not a student ), Dickson Wu (St. Peter Catholic HS, Canada ), Robert Macwha (Colonel By SS, Canada ), Thomas Lawrence (St. Mark High School, Canada )
  169. (-_(-_(-_-)_-)_-): Edgars Rūdolfs Vītiņš, Viesturs Spūlis, Ričards Kristers Knipšis, Rolands Lopatko, Jānis Pudāns (5× Riga State Gym. No.1, Latvia )
  170. Antiveterani: Emir Karadza (TU Munich ), Arman Korajac, Senad Isakovic (2× PMF UNSA, Sarajevo ), Dinno Koluh (ETF UNSA, Sarajevo ), Dženan Devedžić (International Burch Uni, BiH )
  171. ExGChD: Rudolf Líbal, Jan Hřebec (2× FEL ČVUT )
  172. γ-Butyrolactone ruined my life: Klára Předotová (G Botičská, Praha ), Tomáš Tollinger (G, Brandýs n. L. ), František Kmječ, Vojtěch Káně (2× MFF UK ), Tomáš Kysela (FEL ČVUT )
  173. Halusky a zincica: Martin Gažo (U of Cambridge ), Samuel Plesnik (not a student ), Jerguš Stručka (Imperial College London )
  174. Frankovia: Peter Ridilla (TU Munich ), Martin Albert Gbúr (U of Warwick ), Samuel Novák (FCHI VŠCHT ), Branislav Pastula (UPJŠ Košice ), Simona Havrilová 16.9.2000 (FCHT VŠCHT )
  175. sudbel: Suhrith Bellamkonda (not a student )
  176. KugelBlitzSchwarzchildren: Anson Physics, Heramb Podar (2× IIT Roorkee, India )
  177. hatodogmen: Lance Lui, Antoine Wiley, Jack Qiao, Kunaal Jha, David Chi (5× not a student )
  178. Die Physiker: Thomas Kornalik (not a student ), Theo Lequy (Werner-von-Siemens-G Germany ), Sebastian Hilscher (G Reutershagen, Germany ), Constantin Pfannschmidt (G Penzberg, Germany ), Jessica Ploner (G bei St. Anna, Augsburg Germany )
  179. Ganadores: Eva Kospachová, Eva Kospachová (2× G, Brandýs n. L. ), Petr Kospach (not a student )
  180. Chainsmokers: Jahidul Islam Jehan, Armanul Islam (2× Jahangirnagar University )
  181. Virus: Md Rony Hossain, Anonya Roy Shorna, Adwitee Biswas, U Thoung Yine, Sujon Rana (5× Jahangirnagar University )