Seznam týmů

Středoškoláci A

  1. Bonkk: Ondřej Skvrna, Jan Modrianský, Josef Ander (3× G, Olomouc-Hejčín )
  2. MasterBrawlers of the Universe: Ian Seo Takose, Bruno Makoto Tanabe de Lima, Lucas Takayasu, João Pedro Daltro Santos, Lucas Shoji (5× Colégio Etapa, São Paulo, Brazil )
  3. Nerd_Sniped: Heet Patel, Rajiv Chitale, Salil Gokhale (3× Dixit Rd. Jr. Col. of Sci, India ), Ishaan Kothari (Poddar Brio Int. Sch., India ), Kartik Nair (Ryan International Sch., India )
  4. The HeisenBugs: Chahel Singh (Disha Delphi Public Sch., India ), Mridul Agarwal (St Xavier's School, India ), Ameya Deshmukh (St. Joseph's Convent HS, India ), Tejas Kumar (Jayshree Periwal HS, India ), Arnav Aditya Singh (MB International School, India )
  5. Worldisone: Maddy(Mayank) Singh (Hope Hall Foundation sch., India )
  6. Blairlake: Daniel Sun (Interlake HS, USA ), Chris Tong (Montgomery Blair HS, USA )
  7. Parstieverance: Sandeep Kandi (IMSA, Aurora, USA )
  8. Bioložka a čtyři programátoři: Adam Blažek, Eliška Pirnosová, Dominik Farhan, Ondřej Baštař, Ondřej Sladký (5× G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  9. 4M quarantine: Tomáš Javorský, Jakub Veselý, Michael Jurča, Matěj Čech, Michal Bělohlávek (5× SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  10. SpaghettiMaker: Liz Pao (Cherry Hill HS East, USA )
  11. Team Plack: Aditya Iyer, Kazi Islam (2× Indus International School )
  12. Team Entropy: Sagnik Mukherjee (Scottish Church Col., India )
  13. Thufir Hawat: Fady Adal, Youssef Abdelmoniem, Philopater Gabra, Andrew Henin (4× STEM High School, Egypt )
  14. calories: Stanley Liu, Jason Wan (2× St. Theresa of Lisieux CHS ), Jason Yuan, Andy Gong (2× Alexander Mackenzie HS ), Simon Wu (The Woodlands SS )
  15. Bleep Blop: Loc Phan (Cumberland Valley HS, USA )
  16. Marlborough U6 - 1: Rupert Plaistowe, James Brooks, Charles Wright, Jonte Catton, Oliver Light (5× Marlborough College, England )
  17. Marlborough U6 - 2: Madeline Tanner, Guy Mitchell, Sophia Hamilton, Charlie Hutchinson, Ollie Chessher (5× Marlborough College, England )
  18. Želvičky a sloni: Jan Podlešák, Prokop Líbal, Pavel Brázda, Eliška Kahudová, Šimon Kučera (5× G, Strakonice )
  19. Neutron: Sadaf Rafique (Aligarh Muslim University, India )
  20. Hydrosteel: Hadi Salloum, Abdalazeez Jerby, M Subhi Abordan (3× Al-Bassel HS, Syria ), Abdullah Alhussni, Omar Bourhani (2× AL Saade HS, Syria )
  21. Purplesockers: Štefan Slavkovský, Katarína Vosovičová, Samuel Zaťura, Marek Tkáč, Pavol Šimkovič (5× G, Kukučínova, Poprad )
  22. MANUS 5: Madhulika Roy, Naj Kashyap, Arunaava Ghosh, Nikhil Anand, Sachindra Kumar (5× BIT Mesra, India )
  23. G-361: Phill Mwaipopo, James Msasi, Tariq Selemani (3× Mzumbe Secondary Sch., Tanzania )
  24. The Millisecond Pulsar: Azmain Raiyan Rashid (Notre Dame College, Dhaka )
  25. Physics junkies: pramod mukkoti, ganesh bhalla, Sahishnu Bhogalapalli, anudeep Perala, parthiv anuguru (5× Narayana EI )
  26. FIITJEE BANGALORE: Rahul R, Vinayaka Manjunath, Mihir Deshpande, Pratham Sahu, Udhav Varma (5× St. Jerome's P.U. & Col., India )
  27. 5 dudes, 6 Ds: Minh Quan Nguyen, Huy Phuong Dang, Thanh Long Tran, Cong Minh Trang Dao, Gia Hien Nguyen (5× HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  28. Gamčáci a Škôlkar: Jozef Csipes, Matúš Papšo, Radka Bírová, Martin Bucko, Adrián Šegeda (5× G Grösslingová, Bratislava )
  29. Bruh: Imran Adham bin Azmin (GENIUS@Pintar Col., Malaysia )
  30. Phyπrates: Samin Salek Salek, Anisur Rahman Anisur, Anik Saha Anik (3× Notre Dame College, Bangladesh ), Muhtasim Dan Muhtasim (Gaibandha Govt. Col., Bangladesh ), Tanjimul Astak Siam Siam (Nawab Habibullah Col, Bangladesh )
  31. Greatness team: Mostafa Adel, Hamza Elgarhy, Ahmed Abdul-Majeed (3× STEM High School, Egypt ), Tony Elia (Red Sea STEM Sch., Egypt ), Ahmed Elsisy (Awsim Secondary School, Egypt )
  32. TrmuaHme: Tiến Thành Nguyễn, Van An Nguyen, Thành Long Nguyễn, Hoang Duong Vu Ngo, Hai Lam Cao (5× HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  33. Physics Geniuses: Ananthkrishna Kidambi, Dheer Banker, Arnav Goel, Parth Patel (4× ALLEN Career Institute, India ), Pritesh Mehta (Aradhana Vidya Vihar, India )
  34. Intergalactic: Gadha Prasad (Hope Hall Foundation sch., India )
  35. PhysicNeophyte: Pratham Kheskwani, Nisarg Patel, Azeem Motiwala, Lisan Kadivar, Nihar Patel (5× ALLEN Career Institute, India )
  36. Silent killers: Eman Ibrahem (KFS STEM School ), Maryam Osama, Manar Sabry, Shahd Alaa, Ahmed Mohamed (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  37. Park Lane 1: Jakub Surga, Nicolas Mlynek, Oliver Pfannenstiel, Rebecca Szabo (4× Park Lane International Sch., CZ )
  38. String existence = "pain";: Jakub Jan Barda, Dmitrij Ševaev, Jakub Štulík, Dejan Ribarovski, Josef Trojan (5× G Botičská, Praha )
  39. Behram-begova medresa, Tuzla: Ismail Brkic, Tarik Sinanović, Ajla Baturić, Muhammed Ahmetović, Lejla Doric (5× Behram-Begova Medresa, B&H )
  40. a name isnt needed: Akshit Kumar (Delhi Pub. S, R.K. Puram ), Rashad Rahimzade (N. Nerimanov 212 School ), Yogendra Mishra (BMVB ASMA ), Vansh Gupta (FIITJEE East Delhi ), Himanshu Paudel (Trinity Int'l Col., Nepal )
  41. G.O.A.T: Abdelazeem Hussein Elshaikh (Menofia STEM Sch., Egypt ), Azza Abdelmegid Muhammad (Shatanouf Secondary Schl., Egypt ), Alaa Mustafa Noureldeen, Asmaa Abdelhameed Khairy, Arwa Abdelhameed Khairy (3× Nag Hammadi HS for girls, Egypt )
  42. Eyenstein: Antwan Abdelmaqsoud, Ahmed Waleed, Mohamed Abdelsattar, Muhammad Amr, Mina yasser nesim abdelazia (5× Dakahlia STEM HS )
  43. Bakini Unuci: Aleksandar Cucić, Pavle Pakalović, Petar Samardžić, Dušan Beguš, Dobrica Jovanović (5× Mathematical GS )
  44. Schwarzchildren: Tarun Agarwal (ALLEN Career Institute, India )
  45. GNSHS A: Bradley He, Jansen Wong, Anthony Zhan (3× GNSHS, USA )
  46. Abingdon School Team 2: Euan Baldwin, Roy Schumacher, Ashwin Tennant, Scott Yap, Ian Ip (5× Abingdon School, England )
  47. Abingdon School Team 1: Alex Oldham, Dashiell Hathaway, Freddy Martin, Jayden Zamler, James Gibson (5× Abingdon School, England )
  48. FyzGO: Jan Mareš, Ondřej Kodejš, David Šimůnek, Michal Smieško, Le Vu Neumann (5× G Opatov, Praha )
  49. DaMaZuJaKr: Jakub Ševčík, Zuzana Gřesová, Marie Cmíralová, Dan Vilimovský, Kristýna Saforková (5× G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  50. Hranatý strejda: Ondřej Vitula, Josef Macků, Vojtěch Vařecha, Tomáš Kříž, Martin Novotný (5× G Tišnov )
  51. Střed křivosti: Vojtěch David, Eliáš Bencúr, Vojtěch Mohelník, Ondřej Szymik, Jan Lukovský (5× Wichterlovo G, Ostrava )
  52. Sportgymke: Jerguš Bača, Matúš Zelinka (2× Stredná Športová Škola, Košice )
  53. LGB Laplace's demons: Akemi Sabatier, James Forsyth, Kevin Tian, Bubi Zhou, Qingyang Zhang (5× Int'l S. of Geneva )
  54. Phy: Abdallah Adel Abdulla, Abdelrahman Esmail, Abdelhamid eslam, Mohammed Elbery (4× Menofia STEM Sch., Egypt ), Yahya Zhran (Elshaheed Abdelmineam R E, Egypt )
  55. the dot product: James Yuen, Simon Luo, Krish Nigma, Q Sun, Pei Ting Jason Zeng (5× Harrow School, UK )
  56. Quantum Plators (PhODS): Sayan Somya (Delhi Pub. S, R.K. Puram ), Md. Jahirul Islam (Notre Dame College, Dhaka ), Siddhartha Kumar (Hope Hall Foundation sch., India ), Samyak Jha (Ramsheth Thakur PS ), Rafiq Abbasov (Natural Sciences G, Az )
  57. JETAB: Adrian Choi, Ted Kim, James Goh, Ernest Ng, Brian Li (5× Tonbridge School, England )
  58. ijk=-1: Benson Kwok, Kiefer Chow, Ben Gardner, Sherman Yip, Thomas Masding (5× Tonbridge School, England )
  59. Mutantes: Isabella Toledo Campos, Enzo Medina Pugliese, Lívia Lobato de Araújo, João Roberto Tápias Oliveira, Maria Eduarda de Carvalho Belló (5× C A Cas Ricardo - Taubaté,Brazil )
  60. Fanklub Jaromíra Soukupa: Radomír Mielec, Eliška Malcharcziková, Matyáš Poledník, Josef Knápek, Zdeněk Legerský (5× G Volgogradská 6a, Ostrava )
  61. STEDSStatsGirls: sijia Wen (Saint Edward’s School, FL, USA )
  62. Action at a social distance: Oliver Herskovits, Joel Robb, Bryn McBurney, James Rawlings, Bruno Rosenthal (5× Highgate School, London, UK )
  63. Leduc Fan Club: Timothy Zheng, Raymond Li, Stephen Lee, Mason Ma, Eric Hu (5× St. Robert Catholic HS, Canada )
  64. Dark warriors: Sara Ahmed, Haidy Yasser, Reem Kamel (3× Ismailia STEM HS )
  65. LEGENDY: Kryštof Volf, Vojtěch Kos, Jan Tretera, Matěj Douša, Petr Herold (5× G, Benešov )
  66. The Nuclear Waste: Elena Chochoľaková, Tomáš Tuleja, Dávid Benko, Samuel Koribanič, (5× G L. Svobodu, Humenné )
  67. Housenky ve Spacáku: Lubomír Pár, Filip Jagos (2× Biskupské G, Brno )
  68. 12346: Alexandra Gylden, Anna Suchomelová, Tomáš Veselý, Katka Morovicsová, Marika Julie Gregorová (5× G J. Heyrovského, Praha )
  69. Thonkers: Arhaan Ahmad (Krishna Public School, India ), Barun Parua (Disha Delphi Public Sch., India ), Varun Tokas, Anant Lunia (2× Delhi Public S RK Puram, India ), Kushal Thaman (Eicher School, India )
  70. prehľad: Matúš Zelko, Matej Urban, Pavol Pivko, Viktor Balan, Jozef Mičáň (5× G Grösslingová, Bratislava )
  71. Holub Pitomý: Patrik Kašpárek (Katolické gymnázium Třebíč ), Aleš Opl (G a Hudební škola, Praha 3 ), Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha ), Lubor Čech (G Brno, tř. Kpt. Jaroše ), Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
  72. rise and sinh: Joshua Darne, Gabriel McCall, Kirill Kaliteevskiy, Harry Cookson, Evgeny Tumarkin (5× Durham Johnston S. )
  73. Cosmic Entropy: Thomas Dodds, Zack Farley, Antonio Seminara, Tycjan Jedlinski, Venkat Bandarupally (5× St. Mary's Col. )
  74. Předražené tenisky: Ondřej Hráček, Tomáš Kolibáč, Robert Juráček, David Baďura, Martin Cmiel (5× G O. Havlové, Ostrava )
  75. Hoekebe: Ondřej Herink, Alan Matějka, Karel Mudruňka, Štěpán Hortlík, Ondřej Štorek (5× G Dašická, Pardubice )
  76. Galen-Shermion: Galen Lee, Shaun Quek, Zeyuan Luo, Brian Siew, Christopher Ong (5× Hwa Chong Institution, Singapore )
  77. calcium: Lena Matczuk, Michał Mitura, Marcin Król, Ilona Kondratowicz, Olgierd Skromak (5× XX LO im. Z. Herberta, PL )
  78. *Sad Neutrino Noises*: Tasnimul Jishan, Rashedul Islam, Absur Khan Siam, Meshkat KM (4× Notre Dame College, Dhaka ), Ishtiak Golam (Kushtia Gov. Col., Bangla )
  79. Schrodinger's cats: Vishal Sani (Kendriya Vidyalaya, Ernakulam,IN ), Joshua Scripcaru (Earl Haig Secondary School, CA ), Amandeep Khajan (ALLEN Career Institute, India ), Brijesh Molala (Van Nuys High School, CA, USA ), Asutosh Rath (Avanti Learning C G C, India )
  80. Pulp Friction: Christian Tonucci, Emilie Emilie Pettitt, Charlie Gundy, Irene Meletopoulou, Michael Johnston (5× Highgate School, London, UK )
  81. HSCTeam1: Darian Ellis, Davis Parsons, Vikram Arora, Mitchell Dolny (4× Hillfield Strathallan C, Canada )
  82. HSCTeam2: Spring Fu, Zuoxi Luo, Henry Sun, Hamilton Sun (4× Hillfield Strathallan C, Canada )
  83. Chua he: Thanh Dat Nguyen, Quoc Binh Ngo, Anh Hung Hoang, Gia Khang Nghiem, Minh Hung Ngo (5× Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  84. Elita Národa: Jiří Szotkowski, Jakub Charvot, Denis Ston, Adam Gabzdyl (4× G, Karviná )
  85. Mozkové Obry: Filip Misiak, Stanisław Władyka, Karol Jurasz, Aleksandra Zając, Dominik Waliszewski (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  86. Cinghial hunters remastered: Irene Maria Izzo, Alfredo Izzo (2× Liceo Salvatore Pizzi, Italy ), Dariel Vllamasi (L Sci. Donatelli-Pascal,Italy ), Luca Milanese (Liceo Leonardo da Vinci, Italy ), Shiheng Zheng (Liceo Alessandro Volta, Italy )
  87. Retek: Bendegúz Vágó, Dominik Szabó, Richárd Fekete, Dominik Für, Lehel Molnár (5× M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
  88. Zbyněk λ: Richard Šulc, Matěj Lang, Jan Rychtera, Libor Šabaka, Tomás Bui Pham (5× G, Česká Lípa )
  89. Bam bam bus: Martin Kánássy, Alex Blandón, Maroš Mešter, Jakub Mandzák, Martin Andričík (5× G Poštová, Košice )
  90. Kristin: Sam Zhuang (Kristin School, New Zealand )
  91. Poolesville Seniors: Christopher Stallard, Rithvik Bhogavilli, Robert Bao, Alex Yang, Abrar Sheikh (5× Poolesville HS, USA )
  92. Perpetuum Mobile: Mirko Kuburović (G Panto Mališić, Montenegro ), Teodora Jelovac, Stefan Bojović, Nevena Bojović (3× G Tanasije Pejatović, Montenegro ), Aleksandar Krivokapić (G Stojan Cerović, Montenegro )
  93. Knights A: Eric Wang, Parth Shastri, Akhil Paulraj, Leo Yao, Eddie Chen (5× WWP High School North, USA )
  94. Florea the Hawk: Radu Herzal (CN Gheorghe Șincai, Romania ), Rares-Ioan Iles (CN Ioan Slavici, Romania ), Octavian Ianc (CN Gheorghe Lazăr, Romania ), Matei-Bogdan Plescan (CN Iași, Iași, Romania ), Marc-Eduard Smausz (CN Emanuil Gojdu, Romania )
  95. Black Transistor: Jan Růžička, Filip Oliver Klimoszek, Matěj Dvořák, Jan Adámek, Viktor Fukala (5× G Jana Keplera, Praha )
  96. Schrödingerova koťátka: Adam Švestka, Matěj Ptáček, Martin Pacák, Ondřej Čejka, Ondřej Chwiedziuk (5× G F. X. Šaldy, Liberec )
  97. jared: Lillian You, Richard Bi, Andrew Liu, Jared Machtinger, Brandon Lu (5× Adlai E. Stevenson HS, USA )
  98. Frogwill 5: Goran Sokic, Mladen Petric, Neven Ilincic, Luka Vuković, Mihajlo Bogdanovic (5× SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  99. Toghrul: Toghrul Mammadov (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
  100. Özüm: Şüeyib Aslan (Ilgar Aliyev SS n.96, Azerbaijan )
  101. Under Force Over Area: Razvan Andrei Pretorian (Liceul Teoretic GM, Romania ), Alexandru Slavoia (CN Emanuil Gojdu, Romania ), Ciprian Mihai Costea (CN Mihai Eminescu, Romania ), Adelina Avram (CN Liviu Rebreanu, Romania ), David Corneliu Turturean (CN Ștefan cel Mare, Romania )
  102. gjarko: Dávid Brodňanský, Matej Korž (2× G J. A. Raymana, Prešov )
  103. GSSV: Peter Labovský, Sophia Petra Krišáková, Timea Regecová, Samuel Budziňák, Ján Trebuňa (5× Gymnázium Spišská Stará Ves )
  104. Kult Innosa: Maciej Lisak, Wojciech Kaliciński, Krzysztof Nawrocki, Kacper Paszek, Maciej Uliasz (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  105. IdemoNis: Aleksa Djordjevic, Nikolija Cuckic, Viktor Micic, Jovan Arizanovic, Momcilo Tosic (5× G. Svetozar Markovic )
  106. Abingdon School Team 3: Edward Spackman, Tom Owen, Freddie Nicholson, Rohan Gathani, Ben Broadbent (5× Abingdon School, England )
  107. Lambert Team A: Noah Kim, Charles Gong, Daniel Kim, Liam Weng, John Zhang (5× Lambert High School, USA )
  108. Lambert Team B: Pranav Madadi, Monica Cho, Dean Kim, Stan Lee, Andrew Kim (5× Lambert High School, USA )
  109. Společenstvo přátel košíkové: Jakub Waclawek (G, Olomouc-Hejčín ), Mikuláš Kučera, Jiří Sedláček (2× Slovanské G, Olomouc )
  110. kot_sylwester: Tomasz Słoma, Radosław Malec, Miłosz Michno, Michał Łukasik, Natalia Wajda (5× IX HS in Rzeszów, Poland )
  111. Huhuhahi: Zi Yu Soong, Jue Ming Tan, She Jia Chua, Zi Qi Wong (4× Paya Lebar Met. GS, Singapore )
  112. Schrodinger's Bats: Zain Salloum, Navya Malholtra, Zhixian Liding, Sydney Yan (4× Biotechnology High School, USA )
  113. Doppleráci: Vojtěch Větrovec, Marek Fürst, Karel Stehlík, Kryštof Matějka, Ondřej Marek (5× G Christiana Dopplera, Praha )
  114. Drahouš: Štěpán Matoušek, Štěpán Müller, Tomáš Formánek (3× Arcibiskupské G, Praha )
  115. Cheltenham College U6th: George Hardy, Denis Solovyev, Bekzat Amirbay, Thomas Baughan, Seb Cornwell (5× Cheltenham College, England )
  116. Cheltenham College 13D3: Joe Murphy, Tom Morris, Edward Filmer, Thomas Buxton, Abdulsalam Ibrahim (5× Cheltenham College, England )
  117. Hattala union: Juliús Staš, Matúš Kocúr, Patrik Kočan (3× G M. Hattalu, Trstená )
  118. Emilia - Puck 2077: Antoni Grabowski, Adam Kubiak (2× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ), Paweł Czarkowski, Miłosz Kurtysiak, Marcin Welter (3× IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  119. Šestari: Iva Pesić, Anđela Ninković, Mladen Golubović, Lena Basić, Teodora Trmčić (5× Sixth Belgrade GS )
  120. VIBGDGIMNAZIJA: Teodora Dinov, Andrea Predragović, Dušan Jovanović, Sara Mostarac, Milan Mančić (5× Sixth Belgrade GS )
  121. PentaquarkOG: Alvaro Valderrabano Megias, Juan Alvarez Ordinas, Javier Sanchez Bonilla, Juan Conde Cortizas, Juan Lopez San Roman (5× Col. Retamar, Spain )
  122. Best of JGN: Lukáš Fidler, Tomáš Heger, Martin Uždil, Jaroslav Grulich, Matyáš Háze (5× Jiráskovo G, Náchod )
  123. Rtvshchlavo: Oleksandr Kozak, Vitaly Golopolosov, Makar Kuznietsov, Artur Zhdan, Volodymyr Kuzma (5× Lviv Lyceum )
  124. NERDI 1: Petr Khartskhaev, Jan Antonín Musil, Daniel Novotný, Denis Záhorovský, Tadeáš Vachek (5× PORG, Praha )
  125. Matici čo idú vyhrať Fyziklání: Lukáš Gáborik, Aleš Sršeň, Richard Schwarz, Peter Kochelka, Jakub Kliment (5× G Tajovského, B. Bystrica )
  126. přátelstvíněkdyvícnežpastelka: Martin Melišík, Jura Patek, Klara Zemanova, František Novak, Vojtěch Gaďurek (5× PORG, Praha )
  127. щ+щ: Vladimir Milanov, Vihren Mironov, Trifon Eftov, Russie Shishmanov, Christopher Kirilov (5× H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  128. Physicdestiny: Mayank Singh (ZTyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinon )
  129. Team Jagodka: Juš Kocutar, Lan Sevčnikar, Matija Likar, Gregor Boc, Vito Levstik (5× II. gimnazija Maribor, Slovenia )
  130. Annihilators: H. A. M. Fahim Sarker, Fardin Rezwan Khan, Tafsir Mahmud, Serat Mahmud Saad, Mashrafi Mohammad Monon (5× Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
  131. Kozerianie: Hubert Baraniak, Jakub Lewandowski, Dominika Radaszewska, Kamil Abendroth, Witold Formański (5× Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL )
  132. NaruTobacco: mvtd Mai Vu Tue Danh (Le Quy Don Gifted HS, Vietnam ), Goldenrose Tran Khanh Nguyen, khanhnghien Nguyen Gia Khanh, Nam Nguyen Hoang, hoangdau Nguyen Le Duc Hoang (4× Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  133. Fizykalni: Igor Grybek, Maciej Szyszko, Mateusz Mroczka, Patrycja Zych, Tomasz Szcząchor (5× II Liceum Gdańsk, Poland )
  134. HnM: MH Le, Thanh-Minh Le (2× Le Quy Don Gifted HS, Vietnam )
  135. Pharaohs: Omar Khattab, Islam Hassan, Hussein Hassan, Ahmed Jaheen, Saif El-said (5× STEM High School, Egypt )
  136. We call it LaTeX: Martin Tang, Chester Chung, Jin-Ting Chang (3× Seaquam Secondary )
  137. Borci j.k.j: Martin Černík, Klára Anna Šindlerová, Václav Stupka, Adam Dvořák, Patrik Zavoral (5× G Christiana Dopplera, Praha )
  138. RNVR: Jamil Jamaladdin (ZŠ Ostrava-Nová Bělá ), Rufat Mammad, Nihad Mammad (2× Amity International School ), Rafsan Habibulla (Colegiul Agricol "D. C.", RO ), Ramin Gasimli (220. lyceum )
  139. Idempotentní matice: Oskar Martiňák, Marek Večeřa, Pavel Junker, Vojtěch Kuchař, Lukáš Výtisk (5× Wichterlovo G, Ostrava )
  140. We killed the Cat: Ahmed Raafat, Ahmed Saber, Abdelrahman Badawy, Hesham Abdelgawad, Ahmed Yasser (5× KFS STEM School )
  141. Vítězný tým: Tomáš Mejsnar, Jakub Zbudil, Adam Hruška, Jakub Fiala, Anna Bednářová (5× G, Česká Lípa )
  142. Čtyři a půl fyzikáře: Filip Bartoš, Richard Česnek, Jakub Herec, Ditmar Hadera, Vojtěch Kinda (5× G, Brandýs n. L. )
  143. Ohana: Alia Ashraf Elkhateb (El-helmia s. sch. for g., Egypt ), Mariam Mohamed Abdelhady (El-Abtal Ofc. Lang. sch., Egypt ), Mohamed Abdelaal Mohamed (El Nasr Boys' School ), Nehal Nady Abelhamed (El-Shaheed Mostafa Yousry S. ), Menna Safwat Elkholy (El-Salam El-Haditha S. )
  144. Glančené Jagavé Halapartne: Jakub Šťavina, Patrik Fabrik, Erik Tóth, Maroš Studenič, Matej Haverlík (5× G Jura Hronca, Bratislava )
  145. Wokemos: Pranav Srinivas, Kemal Demirer, Eric Yun, Jayden Elliot, Abhi Shukul (5× Okemos High School, Michigan )
  146. Jouleanos: Matheus Araujo Teixeira, Nathan Kaufmann Fonseca, Eric Ferreira Pinheiro do Prado, Lucas Saorin, Milena Kaufmann Fonseca (5× Colégio Anglo Jacareí )
  147. Turn Down for Watt: Tam An (St. Peter Catholic HS, Canada ), Megan Mkrtchyan (La Canada High School, CA, USA ), Sahi Chundu, Caitlyn Coloma (2× Ed W. Clark High School, USA ), Byeongjun Moon (Walnut Grove SS, Canada )
  148. We killed the CaT299: ahmed hafez (KFS STEM School )
  149. Joonatan ja teised: Robert Kurvits, Joonatan Ristmäe, Andres Sõmer (3× HTG, Estonia ), Mikk Rooden, Liis Siigur (2× MHG, Estonia )
  150. Jonka's sisters: Viktória Pravdová, Mária Mičeková (2× G Jura Hronca, Bratislava ), Marianna Hronská, Timea Jakubócyová (2× Bilingválne G, Sučany ), Paulína Dujavová (G J. A. Raymana, Prešov )
  151. A armada de JUBILOIDE: Lucas Gabriel Soares, Leonardo Soares Aguilar, Gabriel Luiggi Camargo Barbosa (3× Colégio Anglo Jacareí )
  152. Hathazari College Physics Club: Afrah Aanan, Jubayer Ahmed (2× Hathazari G C, Bangladesh )
  153. GOpatov: Jan Potůček, Michal Kraus, Viktorie Hanušová, Zdeněk Du (4× G Opatov, Praha )
  154. Error 404 name not found: Kaur Reidma, Martin Rahe (2× Tallinn SS of Science, Estonia ), Andres Alumets, Henriete Toomlaid (2× Pärnu Koidula HS, Estonia ), Kristjan Tropp (Rakvere HS, Estonia )

Středoškoláci B

  1. Fyziklátiči: Jakub Pelc, Lukáš Jůza, Jonáš Vacek, Ondřej Dolejš, Stanislav Sadílek (5× G, Benešov )
  2. The Impostors: Sharup DZ (Kushtia Gov. Col., Bangla ), Sadik Adnan (Notre Dame College, Bangladesh )
  3. Solo Squad: Fred Jones (G, Josefská, Praha )
  4. 8>=4: Vincent Drtík, Daniel Locker, Jiří Netík, Jakub Dodek, Ondřej Matějíček (5× G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  5. TEAM BD: Ismail Mahmood, Talha Ibne Alam Alam, Md. Nafis Fuad, Tarik Hasan, Raiyan Hasan (5× Notre Dame College, Dhaka )
  6. Big Bad Wolves: Delta Star (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
  7. Error 404: Omar Islam Laskar (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. ), Anilesh Bansal (Delhi Public Sch., India ), Satyankar Chandra (DPS Faridabad, India ), Arnav Garg (MVN Sch., Aravali Hills, India ), Humayun Mughal (Jamia Senior SS, India )
  8. wm x hsn: Arvyn De, Allen Chang (2× WWP High School North, USA ), Matthew Chen, Neal Carpino, Ivan Ge (3× Ward Melville High School, USA )
  9. The Quantum-plators: Nilabh Jyoti Kalita Nilabh (Arya Vidyapeeth Col., India )
  10. TMA: Tomáš Patsch, Tomáš Rektořík, Šimon Bláha, David Vraj, Hynek Jakeš (5× Slovanské G, Olomouc )
  11. Bavlněné ponožky: Daniel Kohut, Karolína Mihulová, Adleta Nerudová, Nikolas Pupakis, Eva Michálková (5× G O. Havlové, Ostrava )
  12. Physic fig: Simeon Wong (Princeton HS, USA ), Hoi Hin Leung (Dulwich College, England )
  13. Gemüsesalat: Samuel Swienczyk, Jiří Marosz, Marek Bialožyt, Lukáš Tomoszek, Anna Kantorová (5× G, Třinec )
  14. Everything is relative: Noran alil khalil, Shahd Ahmed abdelsabor, Hagar Hassan Abdelfatah, Rana Ameer Ali, Shahd Yasser Mohamed (5× STEM High School, Egypt )
  15. NFS: El_Farouk Omar, Ahmed Abdel-Naser, Mohamed Abdel-Hakim, Omar El-Zahar, Abdalla Ibrahim (5× Ismailia STEM HS )
  16. OCD: Shahd Ayman, Ahmed Abdelnaser (2× Ismailia STEM HS ), Mohamed Shawky, Eyad Hafez, Nour EL-Deen Newer (3× Dakahlia STEM HS )
  17. The Hive: Basmala Mohamed Awad (Maadi STEM HS )
  18. W: Vincent Wang, Nina Wang (2× GNSHS, USA )
  19. Physicists: Rowan Mokhtar, Mariam Mohamed, Reham Elhelbawy (3× STEM High School, Egypt ), Aya Ahmed, Rofaida Mahmoud (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  20. Mohamed Ebrahem Abdelmigid: Mohamed Abdelmigid (STEM High School, Egypt )
  21. your worst nightmare: Mennatallah Ibrahim (Dakahlia STEM HS )
  22. Marlborough L6 - 1: Luke Wimbush, Romy Katkhuda, Rafe Stratton, Joey Kennedy (4× Marlborough College, England )
  23. Marlborough L6 - 2: Lissy Tomacelli Filomarino, Willow Smiley, Natasha Newington, Zara Blakey (4× Marlborough College, England )
  24. Marlborough L6 - 3: Josh Hatrick, Ted Campbell, Zayaan Malik, Dom Threlfall, Archie Leask (5× Marlborough College, England )
  25. Velkoborci: Gabriela Trojková, Jindřich Szurman, Ondřej Pěchula, Adéla Popelková (4× G O. Havlové, Ostrava )
  26. croissant: Darwin Tangonan, Enrico Martinez, Malks Mogen David, Gerard Ilagan, Joaquin Butial (5× Philippine Sci.HS MC,Philippines )
  27. Impastors: Manar Othman Mahmoud (El Khalifa El Maamoun SS ), Roqaya Mahmoud (Mansoura SS for Girls ), Raneem Khair eldein (Damitta Secondary Official LS ), Rahma Mohamed maaty (Khalid Ben El-Walid LS ), Basmala Nasser Elngar (Ezzat el Shafey SS )
  28. MARFY Team: Mennat Allah Khalifa Hasab ElNabi, Farah Ali Mohammed Mohammed, Yasmeen Sameh Mohamed Mohamed, Reem Mohamed Ali, Alyaa Mamoun Ibrahem (5× Assiut STEM School )
  29. Geniuses of Physics: Ammar Rajab, Yazan Khela, Hatem Ibrahim, Yehya Ibrahim, Ammar Ali (5× Al-Bassel HS, Syria )
  30. E=mc^2: mohamed hosny (Amr Moussa SS, Egypt )
  31. MARVEL: Niyaz Zhusupbekov, Bekali Gartman (2× Zhayil Batyr Sapat HS,Kyrgyzstan )
  32. Theoretical physicist: Mohammed Awara, Youssef El-Gharably, Seif Eldeen Adel, Abdelrahman Shaheen, Abdelrahman Helal (5× Gharbiya STEM HS )
  33. One-Diraction: Harsh Deep, David Dai, Rishab Parthasarathy, William Zhao, Kailash Ranganathan (5× The Harker School, USA )
  34. Výběrová jelita národa českého: Jakub Beneš, Jia Xiang Ji, Ondřej Piroutek, Jiří Kruchina, Matouš Fiala (5× G, Českolipská, Praha )
  35. Newtons: محمد عاصم حكيم, الحسن ميهوب, زهراء ببيلي, رؤى الرفاعي (4× Al-Bassel HS, Syria )
  36. Newton's Pear: Pragun Pudukoli (Sishu Griha HS, India ), Aditya Shankar (TLC PU Col., India )
  37. Higgsbosons: Muhammad Junaid Ihsan (Inst. of Space Tech., Islamabad )
  38. FT Zoufalci: Jiří Antoňů, Jan Ptáček, Tadeáš Tkadlec, Martin Mlejnecký, Adam Šulc (5× G, Špitálská, Praha )
  39. Eureka: Rawan Walid, Nadine El Framway, Manar Marwan, Demyana Waheeb, Shrouk Swied (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  40. PhyX: Nikola Sedláčková, Zuzana Daňková, Martin Kolář, Tomáš Zatloukal, Denisa Zdvořilá (5× G, Boskovice )
  41. Mančaft: Adam Čabrák, Simona Jacková, Simona Dučaiová, Klára Paľuvová, Lilla Maheľová (5× G Poštová, Košice )
  42. Za Jeruzalém!!!!!!!!!!: Martin Kysela, Kirril Stěpanov, Pavel Koláček, Matěj Sobotka, Vojtěch Pils (5× G, Český Krumlov )
  43. GYMKOM UNLEASHED: Hana Rusinová, Jan Holuša, Rostislav Vrána, Vojtěch Smola, Martin Beckovský (5× G Komenského, Havířov )
  44. Royal Bengal Tiger: Zarzees Zarzees (BUET, Bangladesh )
  45. Humanitne vedy nie su vedy: Adam Garafa, Matúš Vysoký, Martin Kliment, Adam Džavoronok, Filip Brutovský (5× G Poštová, Košice )
  46. Physics Star: Vashit Vaishnav, Nilav Prajapati, Shrey Shah (3× ALLEN Career Institute, India ), Aditya Gupta (Puna International School, India ), Manav Agrawal (Aradhana Vidya Vihar, India )
  47. Plus Ultra: Alaa Abdelhamid, Alaa Essa, Ebrahim Abdel-Wahaab, Abdelmoneim Hassan, Ahmed Elbadrawy (5× Dakahlia STEM HS )
  48. ALBERTs: Hossam Saber, Mohamed Alfar, Amr Nabil, Omar Elzahar, Mo'men Epeid (5× Dakahlia STEM HS )
  49. The Joe's Legacy: Yash Mittal, Tony Wang, Derek Zhou, Austin Chen, Olivia Chen (5× Lubbock High School, USA )
  50. STEMer: Ahmed Reda Abdelfatah Abdelrahman Elbanna (Dakahlia STEM HS )
  51. Team Maxwell's Demons: Kaif Mahfuz (Notre Dame College, Dhaka ), Ahmmed Al Zuaber Anam (Notre Dame College, Bangladesh ), Maliha Nilima, Mysunat Islam, Sadika Rubayet Parin (3× Holy Cross Girl's S&Col. )
  52. Park Lane 2: Oliver Balaz, Samuel Silverio, Lukas Chladek, Jachym Setka, Deniz Hykel (5× Park Lane International Sch., CZ )
  53. Pixies: Sara Gamal El-Den, Eman Abodaher, Asmaa Mesbah, Asmaa Abdelgawad, Aia Harby (5× Gharbiya STEM HS )
  54. Francovky: Lukáš Pudil, Marie Chlupáčová, Michael Ryšavý, Hana Fatorová, Marek Pospíšil (5× G, Litoměřická, Praha )
  55. there is 1 beacon among us: Satvik Lolla, Maxwell Chen, Orion Foo, Andrew Yuan, Leonard Bian (5× Poolesville HS, USA )
  56. Pozitróny: Samuel Petrov, Michal Kišš, Martin Opat, Patrik Bašo, Michal Krulich (5× G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  57. Equation hunters: Yousef Sobhi, Marwan Mohamed, Safa Farag Allah, Ahmed Mohamed, Samar Emad (5× Dakahlia STEM HS )
  58. Team Name: Alex Gu, Jennifer Song, Roshan Bellary (3× Valley Christian HS, USA ), Anders Arnold Ilango (Maharishi Vidya Mandir, India ), Ayhan Suleymanzade (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
  59. TRADITIONAL IDIOTS: Abhishek Kumar, Sanskar Shaurya, Abhijeet Anand (3× Disha Delphi Public School ), Atharv Mahajan (ALLEN Career Institute, India ), Gourish Garg (Sri Chaitanya Institute, India )
  60. Neutrína: Bruno Hubínsky, Tomáš Lendvay, Roman Magula, Matúš Čarnogurský, Adam Babača (5× G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  61. Š-kvarci-A: Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ), Tomáš Čajan, Markéta Mandulová, Martin Garncarz (3× G F. Palackého, Val. Mez. )
  62. Kaňky: Dominik Kvasnička, Zuzana Čebišová, Petr Kalina (3× Sportovní G, Plzeňská, Kladno )
  63. Ice and fire: Ognjen Tešić (G. Svetozar Markovic ), Dimitrije Pešić (First Kragujevac G. ), Ranko Matejić (XIII Belgrade G. ), Tara Biskupović (Mathematical GS ), Stefan Bošković (G. Panto Malisic )
  64. Infinity: Alaa Eldin Manaa, Ahmed Ageez, Ahmed Elattar, Mazen Emam, Omar taha (5× Gharbiya STEM HS )
  65. TurrboJet3.14: Diana Catana (Fratii Buzesti NC )
  66. Einsteins: Basmala Eid Ahmed Hemaya (Ismailia STEM HS ), Zainab Mahmoud Ali Mohamed Badawy, Sama Eyad Moawya Kelany (2× Maadi STEM HS ), Sarah Ahmed Abdelhamid, Shimaa Ibrahim Mohammed (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  67. High voltage: Mohamed Ali Abdelghany Hemida, Youssef Fathy Saad Abd-Elhafiz, Mohamed Ayman Mossa Abdelazeem, Ahmed Abbas Bakhit Alorabe, Ali Hesham Mohamed Mokhtar (5× Dakahlia STEM HS )
  68. Warriors: Rokia Nofal, Aml Sabry, Aliaa Elsawy, Norhan Mohamed, Arwa Ahmed (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  69. PH 5: Aml ElMoghazy (KFS STEM School ), mennatoallah Suleiman, Alaa Khaled, Alaa Gamal (3× Dakahlia STEM HS ), Hager Khaled (Assiut STEM School )
  70. GNSHS A Team: Jack Lenga, Jeremy Kotlyar, Eric Pei, Brian Liu, Daniel Pun (5× GNSHS, USA )
  71. The illuminati: Mira Alber, Alia Sherif, Arwa Safwat, Kareem Nabil, Youssef Mustafa (5× Ismailia STEM HS )
  72. Wermions: Gadha Ghochu (Amity International School )
  73. Savants: Hager Omara, Alaa Sabry, Sameh Waheed, Fares Megahed, Omar Menisy (5× KFS STEM School )
  74. Kyselý žížalky: Samuel Kubec, Zuzana Hybnerová, Zuzana Hudská, Veronika Heide, Matěj Gajdoš (5× G, Jateční, Ústí nad Labem )
  75. Bohring: Suchet Gopal (PSBB Nungambakkam, India ), Ishaan Satish, Adam Mihir Libby (2× Sishya School, India ), Aron Koshy Cherian (Bala Vidya Mandir, India ), Arun Mathew Viji (UWCSEA, Singapore )
  76. MRSSA: Rahma Mohamed Abdel gawad (Alexandria STEM School, Egypt ), Ahmed hesham Elwany (6 October SS ), Shahd gamal Saber (El Sadat SS for Girls ), Mohamed elsayed Mohamed (El Shaheed Military HS, Egypt ), Sherif ibrahim zaki Alawadi (Egyptian English S. )
  77. CAP: Sameh Wahed, Alaa Sabri, Fares Khaled, Hager Omara, Omar Abdelnaser (5× KFS STEM School )
  78. Pinkus Junk: Ștefan-Alexandru Ișfan (Tudor Vladimirescu N Col,Romania ), Ioan Leolea, Alexandra-Georgiana Coadă, Ana-Maria Ailiesei, Victor-Ioan Dumbravă (4× Mircea cel Batran N Col, Romania )
  79. sharmo-w-3li: Ali Eldeen, Ebrahim Ramadan (2× Gharbiya STEM HS )
  80. \nabla taco (PhODS): Kim Evan (Tesla STEM HS, USA ), Dutta Ashmit (Wayzata High School ), Oomen Benjamin (Prestonwood CA ), Shankar Balajee (Chettinad Vidyashram ), Bashirov Murad (Natural Sciences G, Az )
  81. Fermions: Shashwat Kasliwal, Kabir Bajaj, Ayush kumar Ayush kumar, TRIJAL SRIVASTAVA (4× DPS Faridabad, India ), Aditya Mishra (FIITJEE )
  82. The Dyslexic Psychics: Alikhan Murat, Cameron Dymond, Yury Balabin, Kenneth Lee, Winner Sotthivej (5× Tonbridge School, England )
  83. Neon-RubiDium team(NE-RD): Divyavardhan Singh, Raghav Govind, Mudit Mangal, Lovesh Mahar, Ojas Sharma (5× ALLEN Career Institute, India )
  84. Lingvisti GPH MI: Michal Tarbaj, Daniel Dzurjo, Oto Ulbricht, Lukáš Doležal (4× G, P. Horova, Michalovce )
  85. Dark shadows: Ahmed Salah, Wesal Ayman (2× Bani Sweif STEM School, Egypt )
  86. team terry: Terry Pierce, Zachary Friedman-Hill (2× Poolesville HS, USA )
  87. e=pi=sqrt(g)=3: Neel Basu, Rishauv Karroy, Yuchan Yang, Henry Ding (4× University Highschool, CA, USA ), Andrew Gu (Tesoro Highschool, CA, USA )
  88. Božkovská flotila: Jiří Jirásek, Jan Kotrlík, Šimon Pekár, Klára Hubínková, Ondřej Suchý (5× G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  89. Neutralino: Ignacio Gómez Manglano, Enrique Mestre García, Ignacio Mestre García, Diego Pemán Sanchiz, Gonzalo Sastre Marcos (5× Col. Retamar, Spain )
  90. Quantum Limes: Štěpán Filipčík, Jonáš Vokal, Jiří Kvapil, Ondřej Grohmann, Daniel Skýpala (5× G, Olomouc-Hejčín )
  91. Behaikatam: Luong Vy Le, An Dien Truong, Tan Sang Hua, Phuc Huy Tran Van, Nguyen Nhat Le Nho (5× Le Thanh Tong HS, Vietnam )
  92. Matchmakeri: Amila Tucović, Merjem Husić, Amina Kuko, Ena Razić, Lejla Nuhić (5× Druga G Mostar, BH )
  93. Esquadrão Fibonacci: Victor Aragon Gonçalves da Silva, Lucas Borges Ferreira da Rocha, Luca Ryuichi Kasai Watanabe, João Vitor da Silva Lino, Luiza Araujo de Oliveira Caram Saliba (5× Col. A Cas Ricardo - SJC, Brazil )
  94. pi=e=sqrt(g)=3: Soňa Husáková (G, Českolipská, Praha ), Jan Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín ), Adam Krška (G, Mikulov ), Jiří Kohl (Biskupské G, Brno ), Anežka Čechová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  95. Jokiest Radio: Viliam Geffert, Ondrej Juhás, Dávid Jopek, Hugo Halasz, Tomáš Žalobín (5× G Poštová, Košice )
  96. Legacy Of Newton: Umut Bostancıoğlu, Duru Aktürk, Aybüke Bağcı, Tuğberk Emre Demirezer, Işın Beyza Demir (5× Beştepe Koleji İncek Kamp,Turkey )
  97. STEM physicists: Abdallah Mohamed, Nabil Mohamed (2× Assiut STEM School ), Youssef Maged, Youssef Morsy, Mohamed Morad (3× Gharbiya STEM HS )
  98. Tvoje Máma: Vojtěch Votruba, Petr Dosedla, Matouš Šafránek, Nikita Ustinov, Josef Vácha (5× G Jana Keplera, Praha )
  99. Dichter und Denker: Aniket Ahuja, Henri Hönemann, Nassim Bali, Rodi Mehi (4× Goethe G Dortmund, Germany )
  100. Physikproblemlösungsgruppe: Lara Arnold, Lennart Langenbeck, Sophie Zeising, Simon Focke (4× Goethe G Dortmund, Germany )
  101. Euler's Rulers: Dom Leo, Reece Impey, Dan Cassidy, Ryan Cheung, Freddie Lacey (5× Tonbridge School, England )
  102. Five Guys Getting Physical: Charlie Guano, James Hii, Ben Moore, Chris Halford, Jacques Bowkley (5× Tonbridge School, England )
  103. Tuduydoituyen: Quang-Minh Pham, Phu Vinh Vu, Vinh Khang Do, Trung Kien Pham, Thai Khoi Nguyen (5× Tran Phu High School, Vietnam )
  104. gimpel: Filip Böhm, Vojtěch Lisztwan (2× ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město ), Wiktor Macura, Zuzana Lisztwanová, Jakub Słowiaczek (3× G J. Słowackiego, Český Těšín )
  105. tým se odhlásil: Matěj Volf, Václav Maštera, Šimon Basík, Adam Mendl, David Mendl (5× G P. de Coubertina, Tábor )
  106. Physics Sorcerers: Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH ), Nikola Lakic (JU Srednja tehnička škola ), Marko Ninkovic, Marko Vucic, Sergej Krcmar (3× Gimnazija Banja Luka, B&H )
  107. civita: Ahmed Saad Sabit (Notre Dame College, Bangladesh )
  108. S.E.A: Shahd Elsayed Ali (STEM Qena HS, Egypt )
  109. Cos(0): Martin Tendjov, Krasimir Ronkov, Yavor Kotsev, Konstantin Bogdanov, Dimitar Dimitrov (5× H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  110. duru the god of physics: Muhtar Shakespeare (The Koç School, Turkey )
  111. NHSMS11: Ivo Lozanov, Martina Docheva, Teodora Dimitrova, Mina Yordanova, Yavor Yordanov (5× H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  112. Physics lightning: Mothana Al_sayegh, Ahmad Shawki Al_haddad, Hani Al_merwed, Morhaf Ali (4× Al-Bassel HS, Syria )
  113. Bohr-Procopiu: Cayuss Mihaitoaia, Miruna Neacsu, Cristian Ardeleanu, Andreea Goia, Razvan Ciurescu (5× Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  114. The Pirate Crew: Long Hung Tran, Binh Tran, Duy Khuong, Dan Luu, Duy Dao (5× HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  115. rdhye: edfee yfj (Al-Bassel HS, Syria )
  116. Wincest: Tomáš Jaroš, Matěj Slavětínský, Filip Havelka, Pavel Dvořák, Duy Le (5× G, Pelhřimov )
  117. Idunno: Bao Duy Nguyen Tran, Minh Dang Tran, Anh Thach Nguyen (3× Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  118. The miracle of persistence: Mariam Saleh, Mayar Sharaf, Shaimaa Eldaly, Rawan Nasr, Donia Elbadry (5× Ismailia STEM HS )
  119. Septimáni: Matúš Molčan, Matej Novosad, Tomáš Zatroch, Matúš Hladký, Nela Ďanovská (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  120. Umíme kladky: Dominik Havelka, Jakub Kratochvíl, Tomáš Brablec (3× G, Boskovice )
  121. whatever: Samyak Sheersh (Delhi Pub. S, R.K. Puram ), Vincent Wang (Irvington HS ), Yehyun Choi (Westlake HS ), Monbikash Gayan (Shrimanta Shankar Acd. ), Pablo Christofferson (Bard HS Early Col. )
  122. Tesla&Arhimed: Adna Mujkanović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatic ), Fatima Hadžikadunić (JU Srednja tehnička škola )
  123. Panem et Circenses: Mikołaj Koziełł, Michał Wojtkowiak, Franciszek Białkowski, Tymoteusz Kompanowski, Karol Zwierz (5× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  124. Moldova: Telescu Marcel, Frija Marius, Victor Sotropa, Patrick Caruntu, Ștefan Nicov (5× Liceul Teor. ”Orizont”, Moldova )
  125. Akatsuki: ishan avasthi, Parth Bhardwaj, Samar Agarwal, Divyam Agarwal, Arin Dhariwal (5× Cambridge Court HS, India )
  126. atomers: rawan ahmed, hend emad (2× STEM High School, Egypt ), ibrahim aness, omar ismael, tawfiq bhyry (3× Dakahlia STEM HS )
  127. TERGARENS: Saif Al-dean Al-Azab (STEM High School, Egypt ), Mohamed Mokhtar, Youssef AbdElAziz, Mohamed Hany, Mahmoud Nasr (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  128. Gangians: saad elsayed (Obour STEM School ), mohamed waled, Kareem Elnagar, Marwan Mostafa Esmail, Ahmed Ammar (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  129. The Gang: Alyaa Elshazly, Aya Rizk, Malak Osama (3× High School old girls, Egypt ), Kerolloss Ezat (El-Masaei el-Mashkora SS, Egypt )
  130. X team: Fatma hany (Ismailia STEM HS ), Leqaa Atef, Amal Hisham, Kholoud khaled, rahma mahmoud (4× Sharkya STEM School, Egypt )
  131. PhysX: Zyad Ekramy, Mahmoud El-Nezely, Omar Sharaf, Mahmoud Kassem, ِAhmed Shora (5× STEM High School, Egypt )
  132. Společenstvo tabulek: Antonín Kubík, Vít Salava, Tomáš Laube, Ondřej Marek, Vojtěch Kysilka (5× G, Roudnice nad Labem )
  133. Quantum-Pirates: Akram Haitham (G, Frenštát pod Radhoštěm ), Ahmed Ragab (Tesla STEM HS, USA ), Seif Eldein Walid, Mohamed Sayed Mostafa, Hamdy Amen (3× STEM High School, Egypt )
  134. Spar 404: Mahmoud Alazizy, Ahmed Azab, Omar Hamy, Ahmed Desouky, Abdelrahman Alaa (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  135. Choboti: Filip Makara, Kristián Andraščík, Branislav Bubán, Tadeáš Jakuš, Samuel Stanek (5× G Grösslingová, Bratislava )
  136. SCI-TECH: Yaman Bora Otuzbir, Alper Tezcan, Emir Akdag, Abdullah Alperen Sen, Tolga Avkan (5× Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  137. STEMER2020: mohamed hassan, ziad moamen, ahmed ayman (3× STEM High School, Egypt ), mohamed abdelnaser, hossam bahaa (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  138. Depflix: Oliwia Głowińska, Monika Bysiewicz, Magdalena Pabisz, Kacper Pelczarski, Adam Socha (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  139. Θ Violeta | PBG Sarajevo: Esma Jakupović, Bakir Ganić, Fatih Žgalj, Adin Frljak, Tarik Agić (5× Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  140. (J)elita z Dašáku: Kateřina Koberová, Jakub Ferenčík, Vojtěch Váňa, Antonín Rousek, Petra Sankotová (5× G Dašická, Pardubice )
  141. Newton and his associates: Fady John, Akmal Hashad, Moemen Ibrahim, Bishoy Roushdy, Abanoub Osama (5× STEM High School, Egypt )
  142. BULDA: Oleksandr Lazorenko, Yelyzaveta Horokh (2× KNSL 145, Ukraine ), Borys Tregubenko (Liceum 171 Lider, Ukraine ), Demian Zhelyabovskyy, Uliana Уляна (2× PI Research S Basis, Ukraine )
  143. Feynmans: Abdelrahman Hassan, Ali Khalifa, Mohamed Bkr, Seif Eldeen Sameh, Mohamed Abohatab (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  144. Kids Physics (Infoset): Mohammadreza Amoo Shahi, Ali Heidarian, Amirhossein Rafiei Majid, Hossein Davari, Amirmohammad Fattahi (5× Imam Sajad High School, Iran )
  145. RPS ATOMS: Arman Dervić, Admiraal Osmančević, Amna Delić-Ibukić, Hasib Kolaković, Ismar Mahmutović (5× Richmond Park Schools Bihać, BiH )
  146. Gravity Gang: Salma Shawqy, Ganna Mohamed, Mona Gomaa (3× Dakahlia STEM HS ), Shahd Ashraf, Sama Sameh (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  147. Zobremos: Mazen Osman, Hatem feckry, Ahmed Abdelwahab, Osama Maharem, Abdelrahman Omar (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  148. Physics Solvers: Abdalla Mohsen, Mohammad Walid El-Sayed Mohammad Walid, Roshdy Khalifah El Sayed (3× Ismailia STEM HS ), Mohamed Abu Bakr Younes (Menofia STEM Sch., Egypt )
  149. Alpha green: Ahmed Ali, Moaz Ahmed, Mohamed Mansour, Abdelrahman Ahmed, Ahmed Abdel Maksoud (5× STEM High School, Egypt )
  150. Miracles team: Mohamed Sharaf, Yousef El-Denary, Omar El-Gendy, Omar Mokhtar, Mahmoud EL-sherbiny (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  151. Brilliants Of Physics: Mostafa Medhat Mohammed Mesallam, Moustafa Elemam, Abdelrhman Waled Ali, Ahmed Ali Raya Raya, Abd-Allah Yaser Mohamed Hamdy (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  152. Suberbia: Mahmoud Mahran, Abed Elghadban, Khaled Elmadna, yahia elwakeal, Marwan Mohamed (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  153. .../-.-/..-/.--./../-./-.-/.-: Ondřej Pipek, Daniela Trojanová, Jakub Ramašeuski, Matěj Mocek, Adam Novák (5× G Dašická, Pardubice )
  154. Physics_Enthusiasts [PHODs]: Joseph Zhang, Rohan Sachdeva (2× Valley Christian HS, USA ), Jeffrey Wei (Acton Boxborough RHS, USA ), Alissa Sherbatov (Bergen County Academies, NJ, USA ), Stanisław Kowalski (Regis High School, USA )
  155. Certified Team: Abdelaziz Hamada Elkholy (Brilliant Minds School, Egypt )
  156. Ostrouhaná pastelka: Dominik Rufer, Jan Chrastina, Jevhenij Vorochta, Adam Roštejnský, Kryštof Veverka (5× Jiráskovo G, Náchod )
  157. 1/(fine structure constant) a: Siim Tiivel, Marko Tsengov, Peeter Aleksander Randla, Ralf Joosep Kask, Mihkel Jakobson (5× Tallinn SS of Science, Estonia )
  158. HemmaBaguetten: Alva Strand, Elsa Qvennerberg, Erik Bryland, Nina Eklund, Tea Hansson (5× Polhemskolan, Sweden )
  159. Imgo a jeho fyzikální kroužek: Vít Kejhar, Jakub Doruška, Štěpán Fárek, Tomáš Cverna, Martin Holčák (5× G, Rožnov pod Radhoštěm )
  160. FM#: Oskar Paulsson, Hugo Wall, Joel Bergstrand, Johan Alm, Isak Kallini (5× Polhemskolan, Sweden )
  161. The Einstein's: Omar Saleh, Marwan boys, Mohamed Ebrahim, Mohamed Ali (4× STEM High School, Egypt ), Mostafa Shaaban (Ismailia STEM HS )
  162. Physics seekers: Rahma Mohammed, Menna Amin, Asmaa Abdelkareem, Nooran Hamdy, Malak Mo'men (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  163. GAB: Kamila Kováčová, Dominika Frčová, Michaela Biskupičová, Jakub Bittara, Adam Svitek (5× G A. Bernoláka, Senec )
  164. Mount Down: Julius Tomsa, Oliver Janoušek, Matěj Macek, Otakar Kořínek, Vojtěch Jandl (5× Nový PORG, Praha )
  165. Physicshub: Kareem Tamer, Salim Elkatatny (2× Menofia STEM Sch., Egypt )
  166. γ-butyrolakton ruining my life: Šimon Šustek, Adam Jahoda, Ondřej Machota, Soňa Černá (4× G, Brandýs n. L. )
  167. LEGENDS: Ahmed Nassar, Nabil Youssef, Youssab Ibrahim, Mahmoud Abdulmonem, Ahmed Moussa (5× STEM High School, Egypt )
  168. Diamonds: Fawzy Fekry, Amal Mohammed, Malak Mohamed, Nada Mohamed, Yehia Mohamed (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  169. Tesla: Peter Talaat (Farouk Omar SS )
  170. Hadron ULO Team: Nikodem Gapski, Igor Rybka, Igor Piotrowiak, Wojciech Malecha, Marek Rauchfleisz (5× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  171. The shield: Moaaz Mostafa, Ahmed Maged Sayed, Ahmed Mohamed Ahmed Soltan, Youssif Ahmed Hafez, Mohamed Mahmoud Aboeldardaa (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  172. Noobest of the Noob: Batana nhi Chahta (KV Sangathan, India )
  173. Five saviors: Aya Hamdi, Mariam Amgad, Menna Nabil, Mona Khaled, Hla Othman (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  174. Blufius: Farzan Shiju, Dylan Epstein-Gross (2× Rickards HS, FL USA )
  175. RPhC: Yuri Kuroda (Kitano high school, Japan )
  176. Nějaký název vymyslíme: Petr Kocour, Tereza Slavíková, Štěpán Fröde, Benedikt Bareš, František Fröde (5× G Dobruška )
  177. Mount_Down: Petr Olšan, Lukáš Vacek (2× Nový PORG, Praha )
  178. Gvarza-masters: Ondrej Korbel (G Varšavská, Žilina )
  179. Black stars: Mohammed Osama, Momen Abdelrahman, Ezz eldeen Keleg, Youssef Shaat (4× Alexandria STEM School, Egypt )
  180. birju: prakhar Khurana, aarush pruthi, krishnkant tiwari, aniket Gupta (4× Delhi Public Sch., India ), Pratyush Singh (Delhi Public S RK Puram, India )
  181. Avengers: Marwa Rafeek Eldakar, Manar Elsaidy (2× KFS STEM School ), alaa Zakria, shahd mountaser, Fatma Abd elnaby (3× STEM Qena HS, Egypt )
  182. Lenochodi: Aleš Kirsch, Phuong Uyen Le, Alfred Khynych, Tomáš Zikmund, Martin Sudimac (5× G, Cheb )
  183. Einsteinova noční můra: František Procházka, Nicole Koloušková, Vojtěch Kašpar, Petra Mrázková, Matěj Machart (5× G, Omská, Praha )
  184. Radley College; 6.1 A team: Jan Tewes, Tiger Li, Edward Alder, Henry Roskill, Kit Gordon-Brown (5× Radley College, UK )
  185. classPrazdneNadoby: Student Pilný (PORG, Praha )
  186. Kučkovci: František Bujnovský, Jan Pchálek, Daniel Myšák (3× Mendelovo G, Opava )
  187. RandomTeam: Jakub Szumiński, Michał Krajewski, Michael Anderson, Paweł Osmański, Dominika Pik (5× IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  188. Science Nerds: Marwa Magdy, Nada Badawy (2× Maadi STEM HS ), Aya Amman, Alaa Abdallah, Menna Alaa (3× Red Sea STEM Sch., Egypt )
  189. Simps for Jesus: Robert Klaus, Ondřej Janeček, Matěj Lev Hart (3× PORG, Praha ), Tomáš Bursík, Šimon Skoumal (2× Nový PORG, Praha )
  190. Schrödingerova štěňátka: Patrik Kříž, Alisiia Bukhartseva, Ondřej Šoura, Martin Pavlovec, Rudolf Svoboda (5× G, Děčín )
  191. Radley 6.1 B: Arthur Andrewes, Amin Tengku, Adam Hilmi, March Turnbull, Felix Cripps (5× Radley College, UK )
  192. Amperoes: Anna Psennerová, Valerie Sečkařová, Adela Kamradková, Hana Koloničná, Adéla Pohanková (5× G O. Havlové, Ostrava )
  193. NonNewtonians: Mrigank Pawagi (Vishwa Bharati Sch., India ), Suhani Chaturvedi (Ahlcon Public School, India ), Amritraj Dash (The Heathland Sch., UK )
  194. Flying Dutchman: Wit Fornalik, Jan Pieczywok, Bachir Nasser, Aleksander Barański (4× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  195. K/DA: Osman Udvincic, Amir Imsirovic (2× G M. Novalić, Bosna i Herceg. ), Elmir Kujrakovic (JU MSŠ "Hasan Kikić", BH )
  196. Physicshub5: Omnya Ahmed Gouda, Kareem Tamer, Omar Tolba, Omar Ebrahim Hemeda, Salim Elkatatny (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  197. Alex team: Radwa Aboelftouh, Yassmin Sameh, Mariam Mohamed, Mostafa Sabry, Alshimaa Sabry (5× Assiut STEM School )
  198. Bellatrix: Hadeer Abdelkhalek (Red Sea STEM Sch., Egypt ), Hams Ahmed, Menar Eleya, Ganna Mohamed (3× Sharkya STEM School, Egypt ), Ayman Ahmed (Bani Sweif STEM School, Egypt )
  199. Groteskný jasnozrivý holub: Jakub Čupka, Matej Gurňák, Karolína Jediná, Peter Rajský, Eva Dingová (5× G Jura Hronca, Bratislava )
  200. Psycho: Malak Ahmed, Dalia Tamer, Tasbeeh Osman, Menna Essam, Manar Mostafa (5× Maadi STEM HS )
  201. Ešte raz: Matúš Bucher, Maximilián Pándy, Ján Plavnický, Matúš Masrna, Oszkár Urbán (5× G Poštová, Košice )
  202. Family Joules: Mennatollah Mohamed, ola Ali (2× Ismailia STEM HS ), Esraa Bakkar (Gharbiya STEM HS ), Basant Al-Shayeb, Nouran Rayan (2× Sharkya STEM School, Egypt )
  203. Charlotte: Taiki Itonaga, Koki Kusumoto (2× Fusetsu High School, Japan )
  204. Anti-physicists: yasmine sameh, malak sallam, rokia shalapy, noorhan abdulbaki, hadeer eldosoky (5× STEM Gharbiya, Egypt )
  205. physics hackers: Donia kamal Fathi, Nour Fathy tawfik, Reem wael ramadan, Sama Adel Hussien, Sohila Adel Salama (5× Gharbiya STEM HS )
  206. Coolombové: Sedrik Školoudík, Filip Vrťo, Ondrej Dulanský, Vendula Onderková (4× G J. Škody, Přerov )
  207. Ešte to stíhame: Natália Kalinová, Jakub Danko, Edita Dolobačová, Michal Synčak, Ondrej Belej (5× G, P. Horova, Michalovce )
  208. Tesla2020: Hana Zaimović, Faris Bjelopoljak, Marija Grgić, Elmir Kevilj, Hana Šolbić (5× G Muhsin Rizvić Kakanj, BH )
  209. INDIANA CORNSTARS: Akash Bhowmik, Kevin Wang, Jack Liu, Colin Zou, Aneesh Dasgupta (5× Carmel HS, USA )
  210. Gimnazija Bosanska Krupa: Belma Tulić, Elma Ramić, Sajra Fajić, Belma Halkić (4× Gimnazija Bosanska Krupa, BH )
  211. Pulzary: Radka Tomovčíková, Nina Miškovčíková, Radovan Stopjak, Dávid Snovák, Alžbeta Hrubjaková (5× G Antona Bernoláka, SK )
  212. Expired Atom Bombs: Tanjim Akter (Holy Cross Girl's S&Col. ), Faria Islam Lubna (BCIC Col., BGD ), Umme Hafsa Samia, Tasmia Tabassum Shreoshi (2× Adamjee Cantonment Col., BGD )
  213. Perkelt: Martin Kmeť, Ľuboš Bariak, Filip Frgelec (3× G Tajovského, B. Bystrica ), Šimon Kapusta (Gymnázium JGT )
  214. Bedny SGO: Matěj Kubesa, Matyáš Svrček, Dominik Bednář (3× Slezské G, Opava ), Vít Švec (G, Slezská Ostrava )
  215. Team Slezský: Aneta Grueberová, Benjamin Svrček, David Ferenz, Jaromír Koflák, Ondřej Kubeša (5× Slezské G, Opava )
  216. Nick Lord's Happuai army: Zachary Nwogwugwu, Giordano Avondo, James Zhong, Duncan Randall, Harris Yu (5× Tonbridge School, England )

Středoškoláci C

  1. Full Bridge RECTIFIER: Deyan Hadzhi-Manich, Margulan Ismoldayev, Alexander Yanev, Tervel Stoyanov, Tsvetoslav Mavrodiev (5× HS of Math., Varna, Bulgaria )
  2. Šoltészteam: David Pastor, Rostislav Sliž, Marek Serafin, Jakub Petrov, Tereza Bugajová (5× G, Třinec )
  3. 4 equations of motion: Duke Duke Jain, Chaitanya Chaitanya pant, Priyanshu Priyanshu Garg, Luv Luv Meena (4× Dolphins HS, India )
  4. Ajey: Himadri Mandal (KV IISc, India ), S.Sahithyaa Raman Raman (Maharishi Vidya Mandir, India ), Soumendu Jana Soumendu Jana (Lakshmikundu R.N.R. HS, India ), Muhammed Yaseen Nivas (GEMS OO Indian Sch., Emirates ), Rohit Ranjan (ST Thomas School, Ranchi, India )
  5. Vikram: Badal Patel (Sorath Public School, India ), Aravind Ramana (Maharishi Vidya Mandir, India ), Samyak Mahapatra (Delhi Public Sch., India ), Aayush Anand (Indus Valley Sch., India ), Naman Goyal (MVN Sch., Aravali Hills, India )
  6. SHERLOCK OHMS: Shardul Joshi Shardul Joshi (Sharada Vidyalaya, India ), Vaibhav Singh Vaibhav Singh (Vishwa Bharati Sch., India ), Hemang Bhagat Hemang Bhagat (MPS, India ), Atulya Sharan Atulya Sharan (VIBGYOR High School, India ), Suyash Kapoor Suyash Kapoor (MSMV, India )
  7. Param: Vijay Balaji N. (Maharishi Vidya Mandir, India ), Hemant Ayuj (Podar International Sch., India ), Shrestha Saran (Bishop Scott Girl’s sch., India ), Srijith Sivakumar (Devi Academy Sch., India )
  8. The Indiana Womacks: Ishaan Singh, Lily Shukla, Archit Kalra, Lucca Mo, Canaan He (5× Carmel HS, USA )
  9. Cønúdrùm Cûlmīnãtörz: Yajat Mishra, Soukarya Bhattacharya Soukarya, Ayush Kumar Ayush, Sabyasachi Kundu Sabyasachi (4× Delhi Public Sch., India ), Rounak Mondal Rounak (Ghatal Vidyasagar HS, India )
  10. Conquerors: Dhanush Salunke, Jay Gaikwad (2× Champavati HS, Beed , India ), Parth Jadhav (Shree Bhagwan English Sch. India ), Niket Tandale, Vaibhav Sangale (2× Pragati HS, Beed, India )
  11. Schrödinger's Army: Mudil Goel, Rachit Ahuja (2× Bhavan Panchkula, India ), Sidharth Valsan, Shatadrumi Dey, Vishwas Middha (3× VOS, India )
  12. Banana LHP CL: Jim Phan N. Nam, Nguyen Le Phuoc An (2× Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  13. Mutant Squad: , Aaryan Maheshwari, Tattwa Shiwani (3× ALLEN Career Institute, India ), Simar Narula (St Xavier's School, India ), sidhart singh (Cambridge Court HS, India )
  14. Egypt egales: Abdallah Elomary, Aly Sanad, Samir Shalaby, Abdelrahman Ahmed (4× Ismailia STEM HS )
  15. SULTÁNISTÁN: Lukáš Lejdar, Patrik Juřica, Vojtěch Marek, Vojtěch Vašík, Petr Piños (5× Biskupské G, Brno )
  16. Tým: Josefa Nerudová, Aneta Jandíková (2× G O. Havlové, Ostrava )
  17. We Matter: Abdel-Rahim Motawea, Ahmed Haroun, Omar Essam, Ayat Khaled, Reem Mohamed (5× STEM High School, Egypt )
  18. The Thinkers: saad atea (Barnasht Secondary Sch., Egypt )
  19. Veraval: MoAsfak Bhadarka (Eklavya HS, India )
  20. Almaty's Physicists: Alinur Sayat, Anuar Kul-Muhammed, Alikseniia Martysheva, Amir Mirzaei Kahagha, Selin Chetinelli (5× Haileybury Almaty )
  21. OCVA: Robert Stanescu, Vladimir George Necula, David Constantinescu (3× Inter. Computer HS, Bucharest,RO ), Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania )
  22. Mara je MAŠINA!: Petr Glozar, Michal Dvořáček, Vilém Faja, Adam Slavata, Richard Materna (5× G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  23. Stars: Rawan Godah, Jana Nour (2× Dr. Mahmoud Omar SS )
  24. Bylo nás pět: Jiří Žáček (ZŠ Klatovy 1 ), Michaela Geigerová, Jan Kroupa, Matyáš Malát (3× ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV ), Tereza Herlíková (G J. Š. Baara, Domažlice )
  25. The Black Holes: saif salam (STEM High School, Egypt ), Asmaa Mahmoud (Red Sea STEM Sch., Egypt ), Ahmed Emad (Menofia STEM Sch., Egypt ), Shimaa Mamdouh, Bassant Elhosary (2× Menouf High School, Egypt )
  26. Osmičky: Michaela Holotňáková, Vladimír Šnajdr, Ondřej Hykl, Petr Martynek, Rudolf Kubik (5× G, Třinec )
  27. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Josef Kerner, Matěj Olič, Jakub Udržal, Jakub Hadač, Michael Křivan (5× G V. Hlavatého, Louny )
  28. Archimedova Vaňa: Matej Repa, Viktor Imrišek, Martin Belluš, Timotej Šinkovic, Ivo Novysedlák (5× G Grösslingová, Bratislava )
  29. Resistance: Ibrahim Salaria, Rahil Shaikh (2× Delhi Public Sch. Budgam, India ), Usaid Sheikh (Shemford Futuristic Sch., India ), Musharaf Sheikh, Suhail Sheikh (2× Govt. Degree Col., India )
  30. Vašek&Vašek&Honza: Václav Vinkler, Václav Skalský, Jan Holuša (3× Wichterlovo G, Ostrava )
  31. 10 Secs finished: Quân Trương Hoàng, Quang Đỗ Hoàng Phương, Minh Hoàng Đức, Duy Nguyễn Thế, Hải Nguyễn Khắc Hồng (5× HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  32. Kvantová gravitace: Vojtěch Janáček (G F. X. Šaldy, Liberec )
  33. Physics ADI: Hitarth Baldha, Aminesh Gogia, Aditi Singh (3× ALLEN Career Institute, India ), Samarth Patel, Poojan Shah (2× Aradhana Vidya Vihar, India )
  34. TeamNotFound: Michael Švehla, Petr Slonek, Lukáš Kycl, Jakub Koňárek, Andrej Bružeňák (5× G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  35. Park Lane 3: Simon Ilincev, David Sun, Stepan Novotny, Sara Dejdarova, Alexander Goossen (5× Park Lane International Sch., CZ )
  36. KPALF: Patrik Stopiak, Aneta Žužová, Filip Tomáš, Lara Puzderová, Karolína Bazsóová (5× G, P. Horova, Michalovce )
  37. Charter Physics Team: Sasan Sedighi-mournani, Shiv Gour, Shravan Balaji, Nathan Zhao, Heran Yang (5× Charter Sch. of Wilmington, USA )
  38. Elektróny: Samuel Bariak (G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  39. radosť: Filip Prutkay, Alica Dományová, Peter Kumančík, Daniel Medveczky, Uršuľa Mária Kossaczká (5× G Grösslingová, Bratislava )
  40. Š-kvarci-B: Rudolf Folvarčný, Jakub Šnajdr, Radovan Lev, Jan Svozil, David Bernhard (5× G F. Palackého, Val. Mez. )
  41. Arab geniuses in physics.: Eman IBRAHIM (Tagore Int. Sch., New Delhi ), Rawan Ehap, Donia ayman Ghaly (2× New Bella HS for Girls, Egypt )
  42. Hero: Rawan Ehap (New Bella HS for Girls, Egypt )
  43. dr.PH: Dalaa Shahhoud, Reem Bakro (2× Al-Bassel HS, Syria )
  44. DSS Super Nova: Shafiee Al Ehtesham, Junaed Labeeb Al Waasi, Md. Ahnaf Intisar, Junaid Jain Jain, Md. Tahashan Hossain Hossain (5× Notre Dame College, Bangladesh )
  45. Pozitivní elektronci: Vít Štencel, Sára Krchňáková, Dorota Saviola, Karolína Žídková (4× G O. Havlové, Ostrava )
  46. Hloupí bagři: Tobiáš Tichý, Ondřej Šelong, Vojtěch Ožana, Samuel Neděla (4× Wichterlovo G, Ostrava )
  47. Ceresané: Hana Brožková, Filip Neumann, Vít Říha, Jakub Svobodník (4× G Volgogradská 6a, Ostrava ), Václav Grygar (SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
  48. DSS Agontuk: Hamid Abrar Khan Romim (Notre Dame College, Dhaka ), Darun Nayeem, Md. Arif Hasan, Ashfaqul Hasan, Tasin Anan (4× Monipur HS & Col. )
  49. DSS Short Circuit: M. M. Tashin Jami, Md Emon Emon, Enamul Karim Dipto Karim, Mushfiqur Rahman Chowdhury, Ragib Ishraq (5× Notre Dame College, Bangladesh )
  50. GNSHS C: Ashley Hui, Tiffany Zhang (2× GNSHS, USA )
  51. Ambitious Students: Hazem Elrefaie (Zoser Princess LS ), Nouran Haitham (Al Masaken HS ), Everonia Ashraf (El Orman LS ), Rofidaa Haggag (Arment SS For Girls ), Mahitab Alatar (El Giza STI S. For Girls )
  52. one tap: yosef shata (STEM High School, Egypt ), abdelrhaman azmi (Dakahlia STEM HS )
  53. MAMBO: Bartosz Kaszubski, Adaś Głowacki, Mikołaj Kusiak, Maciej Kmąk, Oliwier Strzępek (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  54. 404: Sara Mahmoud, Nada Dardeer, Arwa Elghobashy, Mira Maher, Eman Yasser (5× Dakahlia STEM HS )
  55. Future phesicts: Eman Ibrahim elbedaly (New Bella HS for Girls, Egypt ), Raghd Metwally Mohammed (Abou Tesht SS for Girls ), Amna Shaker hamed (Tahta SS for Girls ), Nourhan Nageh elshamly (Martyr Abdel Moneim Riad S. ), Shorouk Mostafa Mohammed (Wajih Baghdad SS for Girls )
  56. Iranium (Infoset): Amirhossein Ayoobian, Ali Fazel Najafabadi, Amirali Nasrollahi, Mohammadamin Mohebi, Amirhossein Lotfi (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  57. Pouya (Infoset): Mohsen Ahmadian, Omid Raeisi Filabadi, Mohammad Mahdi Montazeri, Mohammad Pouya Mortazavifard, Mohammad Javad Tavakoli (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  58. EntropyGods: Abdul Hannan, Ayan Ahmed, Mohammed Fauzanuddin Ammaar, Adnaan Mansoor, Mohammed Rayyan Uddin Ahmed (5× MS Education Academy )
  59. Samil: Filip Genčur, Šimon Genčur (2× Biskupské G, Brno ), Jakub Genčur (G Matyáše Lercha, Brno ), Matěj Genčur (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
  60. Ryby Wód Batypelagialnych: Michał Kołodziej, Jakub Skarbek, Jan Rozmund, Radosław Iskra, Arkadiusz Sobczak (5× IX HS in Rzeszów, Poland )
  61. Echo: Yomna Sabry (Zayed SS For Girls ), Habiba Elgammal (El Kenana LS ), Zaynab Mohammed (El Hadid & El Solb SS for Girls ), Malak Abd alhalim (Al Sayeda Khadija Girls School ), Abderhman Reda (El Saidia Military SS For Boys )
  62. TSF: Salma Nabil (Talaea Modern School, Egypt ), Joseph Gamil (Gamil Abo Akrab L L Sch, Egypt ), Maryam El Sayed (Al-zohor Girls SS, Egypt ), Shahd Mohamed (Brigade Abd E.K. Girls HS, Egypt ), Mohamed Ayman (Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
  63. Lost Photons: Aadit Kumar Sahoo, Hrishabh Ayush, Gautam Singhvi (3× ALLEN Career Institute, India ), Vivek Sandrapaty (West Port HS ), Faraz Ahmed Siddiqui (IITian's PACE )
  64. Radim XD: Anička Hýžová, Tomáš Hrbáč, Mikuláš Novotný, Tomáš Janoušek, Jonáš Dej (5× Wichterlovo G, Ostrava )
  65. Gumkáči: Vladimír Drobný, Martin Babala, Tomáš Chrenko, Jozef Kyčina, Eduard Mrug (5× G Grösslingová, Bratislava )
  66. GVATOM: Matúš Mikolaj, Denisa Michnáčová (2× G Varšavská, Žilina )
  67. Skočila žabička ze skály: Eliška Křeménková, Matyas Výhonský, Lukáš Javora, Tomáš Kocián, Marek Chmela (5× G, Lesní čtvrť, Zlín )
  68. 123 ...... eyes on me: mohamed fahmy abd el-azzem, peter Rashad Eskander, Ibrahim mohamed Ibrahim, Kareem Wael Elsisy, Mohamed Esmail (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  69. albert's twins: Abdelrahman Ehab, peter R. Fekry (2× Alexandria STEM School, Egypt )
  70. Young Physicists: Youssef Abd elaziz, Beshoy Bassem, mohamed el.harery, Mohamed Ahmed, Belal Salah (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  71. Dedicated Shaheen: Arif Baloch Muhammad Arif, Uzair Majeed Uzair Majeed (2× UMT, Pakistan )
  72. The Great Alexanders: Youssef Abdelazziz, Abdullah El Batsh, Yousef Mekky, Abdelrhman Elbrens, Ahmed Gomaa (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  73. Vidčanky a Střítežan: Renáta Jaskulová, Filip Dobeš, Magdaléna Mandulová, Nikol Farmačková (4× G F. Palackého, Val. Mez. )
  74. Bare Minimum: Sumedh Vangara, Milo Stammers (2× Poolesville HS, USA )
  75. Illuminati: Adi Aditya Mathur, Kam Kamakshi Bali (2× Presidium S. Raj Nagar )
  76. GGGama tým: Aneta Marie Svobodová, Kateřina Vomelová, Michaela Dvořáková, Johanka Vejnarová, Adam Štyler (5× G Ústavní, Praha )
  77. Family Reunion: Vít Brázda, Pavel Provazník, Šimon Slásnký, Tomáš Nejezchleb, Josef Lustig (5× G Dašická, Pardubice )
  78. Galeje: Dávid Kepič, Jakub Müller, Jakub Blišťan, Adrián Mikolaj, Ladislav Antoži (5× G Alejová, Košice )
  79. Undertaker: Md.Tauhidul Islam Tauhid (Ideal Sch. and Col., Bangladesh )
  80. #Physics Lovers Bros: James Jaison, Jaison J, Joshua Jaison (3× St. Peters Sch., India )
  81. Rezistorní Kozmonauti: Tomáš Vomlela, Martin Kaplánek, Jan Moravík, Lukáš Motlík, Tomáš Motlík (5× G, Česká Lípa )
  82. zlatí bludištáci: Denis Krasniqi, Skřivan Matyáš, Barbora Lazorová, Adam Mareš, Jiří Dlouhý (5× G, Česká Lípa )
  83. picoballoon: Matrin Bekeč, Šimon Kováčik, Jozef Bachniček, Adam Zich, Jakub Nagy (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  84. kvintanska patka: Peter Ďuriš, Filip Koiš, Alex Janč, Laura Skalošová, Mia Armitage (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  85. kvartaC: Timotej Bezák, Damián Dlhoš, Adam Kišac, Peter Siebert, Martin Lipka (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  86. Mate: Mauritz Wilshusen, Jette Straßburger (2× Universität Bremen, DE )
  87. Who: Tereza Hochmanová (G Chotěboř )
  88. sqrt(-1): Adam Lorenc, Martin Habrnál, Vojtěch Dvořák, Magdaléna Jursová, Lukáš Linhart (5× G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  89. Future scientists: Aya Yasser (Assiut STEM School ), Kholod Basher, Amina Reda, Salsabil Emad, Eman Mohamed (4× Alexandria STEM School, Egypt )
  90. NEWTONIANS: Aman Disa, Kabir Khanuja, Abhishek R, Soham Saraf (4× Millennium National Sch., India )
  91. Sexta C: Maximilián Ágh, Adam Sopko, Samuel Feješ, Dárius Imrich Tóth, Roland Meixner (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  92. MimoAriadne: Matej Zigo, Matej Donoval, Stanislav Bezák, Anamária Šutková, Alexandra Barančíková (5× ŠpMNDaG, Bratislava )
  93. Together for the top: Omer Mohamed, Mohamed Shaban (2× STEM High School, Egypt ), Marwa Elnaggar, Shrouk Gamal (2× Ismailia STEM HS ), Ahd Awny (Menofia STEM Sch., Egypt )
  94. BRAZIL: Aleksander Barański, Wit Fornalik, Jan Pieczywok (3× Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  95. Moisil Gang: Alexandru Iulian Dragan, Cosmin Rusalin Murariu, Razvan Gabriel Agafitei (3× Liceul Teoretic GM, Romania ), Daniel Malanca, Maria Daria Balauca (2× Mihai Eminescu Th. HS, Romania )
  96. New Frogwill: Lazar Topic, Milica Vidic, Kristina Nikolic, Katarina Popov (4× SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  97. Maxwell's demons: Nouran Ramadan, Menna El qurshy (2× Ismailia STEM HS ), Ali Wanna, Saaeed Saber (2× Menofia STEM Sch., Egypt ), Shahd Ahmed (Sharkya STEM School, Egypt )
  98. CaminBaieti: Mihnea Butiurca, Alexandru Iorga, Razvan-Gabriel Marcu (3× Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  99. Physicians: Mohamed Soliman, Mohamed Saied, Amr Galal, Mohamed Abohessine (4× Menofia STEM Sch., Egypt )
  100. Goat in physics: Hosam Mohamed Ibrahim (Sharkya STEM School, Egypt )
  101. The upcoming Storm: Mark Wael Messak, Mohamed Ashraf Abd el-Wanees, George Mourad Tawfik, Amr Ashraf kamel, Amr Abdallah Ahmed (5× Obour STEM School )
  102. Thunder: Youssef Atia, Mohamed Mohamed, Hossam Abd elsalam, Mohammed Arfa, Noureldeen Altaher (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  103. vV physics lovers Vv: mohamed hanafy, abdulrahman hamido, omar walid, Ahmed Esmail, Ahmed Ehab (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  104. The Mechanical Gang: Ali Abo Bakr Hegazy, Hazem Mohamed El-Sayed, Ahmed Gamal Mousa, Youssef Ahmed Morsy, Marwan Mohamed Saleh (5× Sharkya STEM School, Egypt )
  105. Quvia: Michal Bernat, Eliška Koudelková, Matúš Púll, Ondřej Sedláček, Jiří Cihelka (5× G Christiana Dopplera, Praha )
  106. the proof is by magic: Kutay Kulbak, Zehra Alara Ürkmez, Kayrahan Kaya, Mehmet Anıl İşkesen, Kaan Dere (5× Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  107. Relatívne Dobrý Tím: Damián Tancoš (G, Kukučínova, Poprad ), Jozef Bizoň, Tímea Lešková, Alexandra Grivalská, Timotej Marhefka (4× G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  108. StemB: Madeleine Snyder, Saptak Das, Yaduraj Choudhary, Kashti Satish-Umare, Priyam Chauhan (5× Downingtown STEM Academy, USA )
  109. Anti Attack: Basmala Taha, Rokia Zaky, Rahma Fashkel, Metwali Yousri, Mostafa Kashef (5× Menofia STEM Sch., Egypt )
  110. StemA: Tejasvi Pathipati, Geeta Cheeti (2× Downingtown STEM Academy, USA )
  111. myth: Shahd mahmoud (Banat SS ), Roaa Abdelatife (Mohamed Zahran LS ), Nadia moharem (Martyr Ahmed Salama HS, Egypt ), Reem Zakria (El Sadat SS for Girls ), Malak Solimaon (El Shaheed Military HS, Egypt )
  112. Název týmu is required.: Martin Skalický, Radek Truhlář, Miroslava Plevná, Veronika Plevná, Ondřej Jamelský (5× G, Cheb )
  113. Master mindes: Abdullah Ahmed, Amr Khaled, Peter Henen, Mahmoud yasser, Youssif Mohammed (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  114. Physics Helix (Infoset): Mobin Esmaeili, Ahmadreza Esmaeili, Rouzbeh Sadeghzadeh, Kiarash Sheikhi, Arash Rahimi (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  115. Stevey Sun: Greycen Ren, Ethan Zhang, Collin Fan, Angela Guo, Jack Chen (5× Adlai E. Stevenson HS, USA )
  116. Van Gogh: Emina Hasanbegovic (Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  117. intelligents of physics: Ziad Elsayed, abdelrahman mohamed, mohamed emad, youssef gmal, keroles talat (5× Assiut STEM School )
  118. Stemers: Omar Hesham, Mohammed Mahmoud sabry, Hany Emad, Marwan Mohammed, Mohammed El shabory (5× Assiut STEM School )
  119. King of physics: Amr Mohamed, Mohamed Emad, Ahmed Radwan, Mahmoud Ahmed, Moaaz Mohamed (5× Assiut STEM School )
  120. Knights B: Srivant Pothuraju, Sri Sai Nandan Indla, Diksha Batra, Aloha Das (4× WWP High School North, USA ), Aldric Benalan (Community Middle School, NJ, USA )
  121. Áčkarský POWER: Mária Ostertágová, Karin Jakubcová, Matúš Jonaštík, Dávid Drobný, Miroslava Pokorná (5× G Grösslingová, Bratislava )
  122. One time next time: Adam Harmanský, Patrik Stercz, Pavol Alexander Komloš, Alžbeta Klimentová, Matej Kundrík (5× G Poštová, Košice )
  123. Zvířátka a loupežníci: Judita Coufalová, Agáta Coufalová, Marta Coufalová, Jana Kvapilová (4× G, Olomouc-Hejčín )
  124. Fyzikální filutové: Terezie Palová, Jan Tuhovčák, Jakub Vyškovský, Eliška Vítková, Zuzana Houdková (5× Masarykovo G, Vsetín )
  125. FyZYkári: Adam Kudláček, Andrej Škoviera, Igor Vargovič, Alexandra Kudláčová, Michal Hrotko (5× G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  126. VT: Vinayak Tripathi Vinayak Tripathi (Cambridge Court HS, India )
  127. Maximální počet bodů, ez gg wp: Štěpán Omelka, Libor Matula, Eliška Slováková, Jiří Pavlíček (4× G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  128. co-physics: Ranem Hussein, Reem Abdellatif, Rawan Abo elmagd, Bassant Elbatrawy, Naden Mohamed (5× Dakahlia STEM HS )
  129. Astrox: Mushfiqur Mahin Mushfiqur rahman (St. Joseph's Convent HS, India ), Kayum Kayum, Nafiz Imtias Imtias, Badhon Datta Prottoy (3× St. Joseph Higher SS, Bangladesh )
  130. The black hole: Mariam Shady, Noor Nabil, Nada Ramadan, Nagham Bedir (4× Gharbiya STEM HS ), Basant Ayman (Sonbat Secondary School, Egypt )
  131. Tahseen: Zulqar Nain Nain (Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
  132. Catquid: Václav Klement, Adam Studený, Ondřej Holčák, Adam Dobrovolný, Markéta Velková (5× G Masarykovo nám., Třebíč )
  133. The Amateurs: Chinmaya Kallaje (Narayana e-techno school, India ), Kishorekumar Sathishkumar (Sri Chaitanya School, India ), Arjun Arunachalam (D.A.V. Boys Senior SS, India ), Ananya Arunachalam (D.A.V. Girls Senior SS, India ), Khyathi Komalan (Vaels International Sch., India )
  134. Antigravity Pomelos: Alex Doležal, Vojtěch Pluskal, Milan Steklý, Patrik Herman, Jan Flajšar (5× G, Olomouc-Hejčín )
  135. Volkovci: Michaela Bodnárová, David Pajonk, Ema Bajužíková, Dana Bobošová, Kristína Belejová (5× G, P. Horova, Michalovce )
  136. Petrovjanka: Radim Zvonek, Ondřej Novotný, Michal Kailer, Jakub Červeňan, Kristýna Bělušová (5× G J. Pivečky, Slavičín )
  137. GAB1: Lukáš Bolek, Barbora Moncoľová, Filip Szikhart, Jakub Englárt, Lucia Malíková (5× G A. Bernoláka, Senec )
  138. J + 4M = 1A: Matúš Bagin, Michal Bachratý, Marek Majerik, Michal Sobek, Jana Fľaková (5× G Grösslingová, Bratislava )
  139. Fizycy z piwnicy: Olga Janocha, Karolina Bysiewicz, Franek Ungeheuer, Aleksandra Nycz, Daria Zabawa (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  140. Exupery Antimatter Squad: Marina Gorlanova, Lev Erlikh, Vladislav Smirnov, Mikhail Kocherzhenko, Karina Popova (5× Exupéry Int. Sch., Latvia )
  141. Tučnáci s IQ: Malena Odložiliková, Andrea Kaňoková, Tomáš Volný, Viliam Horečka, Marek Maslowski (5× G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  142. Kulíšci: Justýna Střelecká, Magdaléna Chromčáková, Martin Dvořák, David Halmazňa (4× Masarykovo G, Vsetín )
  143. <script>alert("bug")</script>: Tobiáš Růžička, Jan Telinger, Vítek Mach, Johanka Rédlová, Filip Taschner (5× G J. Heyrovského, Praha )
  144. Fizycy.z.piwnicy: Olga Janocha (Liceum Mikołaja Kopernika )
  145. Krímeš: Peter Frena, Svätoslav Holonič, Tomáš Mihálik, Diana Čačková (4× G, P. Horova, Michalovce )
  146. Fizycy z piwnicy v2: Olga Janocha (Liceum Mikołaja Kopernika )
  147. Titans team: Zekra Mubark (Hisham Barakat HS, Egypt ), Maryam Mohamed, Arwa Mohammed (2× Alshaheed mohamed rohym SS Egypt ), Sara Ibrahim, Amal Rafik (2× Omar bin Abdulaziz SS, Egypt )
  148. Atomoví jezdci tým 3: Marie Šolínová, Ondřej Cmunt, Rudolf Mahdal, Matyáš Kecek, Vojtěch Kašpar (5× G, Česká Lípa )
  149. The Holy Order of Reimann: Patrick Mauer, Karolin Laud, Kristjan Suuder (3× Tallinn SS of Science, Estonia )
  150. Zlomci inteligence: Ondřej Budil, Markéta Olšovcová, Petr Endrle, Jan Kratochvíl (4× SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  151. ASHFEZ: Mostafa Qenawy, Mohammed Salah Said, Ahmed Abdelwakeel, Abdelrahman Ashour, Ahmed Abdelhafez (5× Alexandria STEM School, Egypt )
  152. Newton fangirls: Ondřej Balcar, Jiří Fiedler, Jan Asszonyi, Barbora Vlčková, Hana Váňová (5× Jiráskovo G, Náchod )
  153. řešíme to jako meme: Jan Rohla, Matěj Červenka, Jaromír Potůček, Daniela Fürstová, Julie Křimská (5× G Jana Keplera, Praha )
  154. kot sylwester: Jakub Wójcik, Alan Dziobak, Joanna Niedziałek, Zuzanna Ciura, Bartłomiej Kusz (5× IX HS in Rzeszów, Poland )
  155. sohaillaazame4@gmail.com: Mariam Seif eldeen ahmed Ahmed (Maadi STEM HS ), Youssef Mohamed desoukey Atallah (Bani Sweif STEM School, Egypt ), Hager Mahmoud elmasry Elmasry, sohaillaazame4@gmail.com Kishk (2× STEM Gharbiya, Egypt ), Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber (khadiga Yousef, Asyut, Egypt )
  156. Mobbin: Adam Przyprawa, Patryk Michalski, Filip Łękawski, Maksymilian Marek, Michał Ginalski (5× Liceum Mikołaja Kopernika )
  157. elminya men: Abdelhady Ebrahim Mahrous (Assiut STEM School )
  158. men group: s v (Assiut STEM School )
  159. physics X: xx y (Assiut STEM School )
  160. Na mol: Peter Borták, Adam Póša, Veronika Nemjová, Tomáš Proks (4× G Alejová, Košice ), Barbora Čemanová (G, Park mládeže, Košice )
  161. Rakeťáci: Frederik Csery, Jakub Šarik, Ján Uchaľ, Tomáš Popjak, Gabriel Kuriľak (5× G, P. Horova, Michalovce )
  162. I hopeIcan change the name lol: Rainis Puusepp, Mattias Timm Rast, Ander Pavlov (3× HTG, Estonia ), Saskia Põldmaa (Tallinn SS of Science, Estonia ), Arthur Harri Jaakko Antila (Audentes School, Estonia )
  163. Fy: ةر هت (Al-Bassel HS, Syria )
  164. Aphelion: Jay Wankhede Jay Wankhede, Daniel Mathew Daniel Mathew, Neel Bhattacharyya Neel Bhattacharyya, Nikhil Kakani Nikhil Kakani (4× Poolesville HS, USA )
  165. IRAN ALFA: TAHA AZIMZADEH, ANAHITA ZIYAEI, ASAL ALVANDIPOUR, KIMIA EGHBAL (4× Andishmand Farda High School )
  166. IRAN BETA: DORSA KHOSRONEJAD, SETAYESH AHMADI, TIVA DEZH (3× Andishmand Farda High School )
  167. Al- Khwarazmi: Ismoiljon Nasiraliyev, Doniyor Namozov, Ozod Norbekov, Bouston Toshpulatov, Asadbek Adashaliyev (5× TUIT, Uzbekistan )

Open

  1. Alpha: informace o členech týmu nejsou dostupné
  2. Sonali: informace o členech týmu nejsou dostupné
  3. JJ: Joshua Joshua (Delhi Pub. S, R.K. Puram )
  4. KROTOV WARRIOR: informace o členech týmu nejsou dostupné
  5. Thorne Zytkow: informace o členech týmu nejsou dostupné
  6. Generation Z Physics Nerds: informace o členech týmu nejsou dostupné
  7. Pentaquark: Raihan Amin Rana, Saad Bin Quddus, Masuk Ridwan Saumo (3× BUET, Bangladesh ), Omar Sayeed Saimum (University of Dhaka ), AKM Sadman Mahmud Abir (Bucknell Uni., Pennsylvania )
  8. Physics for life: Sahil Sahil (KV Sangathan, India )
  9. pretposlednja volja: miodrag petrovic (not a student )
  10. Malíček: Josef Cigánek, Jan Popelek (2× not a student )
  11. Singh Lions: Mayank Singh (not a student )
  12. PapaEuler: chaitanya kapoor, jay khandkar (2× not a student )
  13. Tachyon: Attaye Rabbi Khan, Md Mahmud, Md. Mubtasim Fuad, Ishtiaque Ahmed Sayef, Fahim Faisal Ayon (5× Jahangirnagar University )
  14. E = yumm_c: Suhas Sheikh, Harshit Khandelwal, Sarvagya Jain, Prashant Gokhale, Kartik Sharma (5× Indian Institute of Sci., India )
  15. Popov's Ghosts: Abrar Mahmud Abir Mahmud (not a student ), Ankon Dey Animesh Dey, A.M.Ahnaf Anwar Nafi Anwar (2× Chittagong College, Bangladesh ), Sultan Mahir Muhtasim Ariyan Sultan (Notre Dame College, Bangladesh )
  16. Super kings: Karthik S Chandran (not a student )
  17. PHYSICS PHILE: AYUSHMAN PANDEY, RISHITH SINGH, AAKASH KUMAR SRIVASTAVA (3× not a student )
  18. Cepachi: Anja Šušnjar, Đorđe Parojčić, Vuk Hip (3× Mat. gymnázium, Bělehrad ), Vukašin Đinović, Marko Sladojević (2× Jovan Jovanovic Zmaj GS )
  19. PFIEV: Phuoc Thinh Nguyen, Tran Hung Do, Thi Ngoc Trinh Nguyen, Nguyễn Tiến Trọng, Minh Quan Do (5× HCMUT, Vietnam )
  20. SCC Physicists: Sudipto Sinha, Anand Sharma, Debankur Basak, Arpita Ganguly, Sohan Roy (5× Scottish Church Col., India )
  21. Jan: Ezzeldin Abdelsadek (not a student )
  22. One hand: Maiar Mohammed (Abshadat SS )
  23. SILVER CATALYST: Thien Tran (Nanyang Techn. Uni. (SG) ), Jun Hui Ryan Wong, Yulong Guo, Hexiang Chang (3× not a student ), Zizai Cui (Duke University, USA )
  24. Giangkhaisama: Khai Giang, Mien Khai Giang (2× HCMUT, Vietnam )
  25. Physics nerds: hadeer saad, salma abdelftah, Jumana khamis, fawzia ahmed, Tasneem said (5× not a student )
  26. Phys med school: Kimo Khokh, Kareem Testaaano, Kareem Japanese, Kareem UK, Kareem Test (5× not a student )
  27. AMAIRA ALHEJRA: Shan Shan (not a student )
  28. Scientia: Anand Zunja, Nishant Pawar, Sarvesh Gharat, Aniket Rane (4× not a student )
  29. Archimedes: ERIC MUJJONA (not a student )
  30. M87 Science Club, KNGC: Bipul Mondal, Mohiuddin Shimul, Musfiq Imtiaz Nabil, Sudipto Raj Dipto, Moreom Akter (5× University of Dhaka )
  31. ConfederaciónPeruanaArequipeña: Renzo Mattos, Diego Uchasara, Gabriel Patiño, Julio Tapara, Jorge Mauricio (5× not a student )
  32. Five Ugly Faces: Kang Chen Li, Markus Lendermann, Ziyou Lu, Joshua Teo, Russell Yang (5× not a student )
  33. Nishuvo: Shuvo Deb Nath (Univ. of Chittagong, Bangladesh ), Supriya Deby Nishu (Sabuj Shikshayatan HS )
  34. JakVíRaOnrFra - BožíLes S.R.O.: Vít Železný, Štěpán Ondřej, Jakub Jandus (3× G, Špitálská, Praha ), Radek Folprecht, František Čížek (2× MFF UK )
  35. Leland Physics Club: Leland Physics LHS (not a student )
  36. Pat & Mat: Tomáš Růžek (FJFI ČVUT ), Petr Tomášek (FS ČVUT )
  37. Phenomenal: Teboho Alfred Moerane (not a student )
  38. NA17LURV: Joel Wall, Hilding Frännhag, Gustav Sjövall, Haldo Ryberg (4× Polhemskolan, Sweden )
  39. physics team: آيه محمد, ندي عرفات, mariam hany, omnia hemdan, malak adel (5× not a student )
  40. I_nterstella_R (Infoset): Abolfazl nateghi, Sajad mohammadi, Mohammad Izadi, Ahmad Izadi, Hamidreza Katani (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  41. THH 03: Ameer Hamja Sifat Hamja, Tanvir Mahtab Tanvir (2× BUET, Bangladesh ), Hasib Rahman Hasib (KUET, Bangladesh )
  42. Bohring Plancktons: Sai Teja Varanasi, Kumar Satyam (2× IIT Bombay ), Chirag Falor (MIT, USA ), Krishna Sharma (Disha Delphi Public Sch., India ), Hemansh Shah (Indian Institute of Sci., India )
  43. BD Hustlers: Noman Salafi No Man, Waliza Waliza, Waly Zaoad (3× Notre Dame College, Dhaka )
  44. CrazyQuarks: Aaryan Kumar Gupta, Vaibhav Raj, Sarthak Raaj, Ojaswi Jain, Tanmay Dokania (5× not a student )
  45. Vectorious: Harihar Swaminathan, Vibhu Ravindran, Waqar Mirza, Sudharshan K V (4× not a student ), Yeswa Preetam Reddy (Chettinad Vidyashram )
  46. El shyokh: Ahmed Saudi, Mohamed Saad, ahmed.2419005stembsweif.moe.edu.eg Harb, Shehab Mohamed, Youseef Ali. Mohamed (5× STEM High School, Egypt )
  47. AA: Kwanit Gangopadhyay, Mainak Roy, Parijat Banerjee, Amogh Rakesh, Kaustubh Gupta (5× not a student )
  48. cerebrum vacuum: Marek Scholz (not a student )
  49. ReverseEnTropY: Gaurav Shukla, Yuvraj Singh, Chinmay Jadhav, Aritra Das, Satyam Roy (5× not a student )
  50. Adi-Nidi: Avinanda Chakraborty, Nishat Parveen (2× not a student )
  51. Zamo: Juraj Májek, Pavel Kůs, Lukáš Honsa, Jakub Cehula (4× MFF UK ), Lukáš Supik (FSV UK )
  52. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bouchala, Lukáš Folwarczný (2× MFF UK )
  53. Corpus Physti: James Walkling, Issac Jacob, Ollie Breach, Aya Husseini, Calvin Hooper (5× U of Cambridge )
  54. U*I-Rangers: Markus Fuhrmann, Maxi Danner, Alina Scheuermann, Jonas Nebl, Max Mittl (5× not a student )
  55. PARMANU: Starboy Aman Pandey, HUNT Pratyush Kumar, Starock20 Kamal Utla (3× IIT Roorkee, India ), Archaic_Mage Soham Tripathy (IIT Madras, India ), Akshay_raider Chintala Akshay (IIT Guwahati, India )
  56. Vyzývací tým GFMP: Pavla Šmídová, František Štěpánek (2× G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ), Martin Locker (VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou ), Tomáš Locker (FSI VUT ), Jan Fátor (not a student )
  57. Die Physikanten: Fabian Henn, Victor Reisenauer, Thomas Kornalik (3× not a student )
  58. Quantum cognition: Ahmed Osama Massoud, Mohammed Ali Mohammed, Fares Fathy Turky, Eyad Alaa-eldin Abdelaziz, Abdelrahman Salah Hamed (5× KFS STEM School )
  59. Colossus: Caio Colosso (not a student )
  60. Gáďa a alfa samci: Vít Gaďurek (MFF UK ), Jakub Čurda, Jaromír Sladkovský, Matěj Krátký (3× U of Oxford ), Albert Polák (Imperial College London )
  61. TeRmiNator: Auronee Tasneea Zahra, Firoz Md.Raiyan Firoz, Nabil Nabiul Hasan (3× KUET, Bangladesh )
  62. Hunters: Ifty Mohaiminur Rahman, Mahim S.M Sadat tanvir, Bristy Mst.Bristy Khatun (3× KUET, Bangladesh )
  63. Future stars: Menna Ahmed Ramadan Awad, Habiba Mohamed, Basmala Adel (3× Schola Humanitas, Litvínov ), Shahd Ahmed mabahs, Mayar Rabea (2× Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
  64. TURBULENT LAVA: NIDHI BISWAS NIDHI, Avinandan Mondal Avinandan, Amrit Putcha Amrit, Rohan Yadav Rohan, Anubhav Prakash Anubhav (5× IIT Madras, India )
  65. boron: yadav pappu (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
  66. heroescharge: Ishir Garg (not a student )
  67. QuantuMly Indori: Atharva Dehadraya, Danish Juneja, Ketan Gupta, Rishabh Sinvhal, Rudraksh Kuchiya (5× not a student )
  68. one for all: Kshitij Dave, Bhupendra Gupta, Pankaj Pawar (3× not a student )
  69. Biologist: QiLin Xue (University of Toronto )
  70. Newton's Apples: Daniel Liu, Ariv Gupta, Karthik Mittal, Aditya Mittal (4× not a student )
  71. Hyperon: Abu Bakar Seddik Abu Bakar Seddik, MD Noor Islam MD Noor Islam, Asif Ahmed Asif Ahmed, Md. Ashiqur Rahman Bayezid Md. Ashiqur Rahman Bayezid, Md Ismail Shah Md Ismail Shah (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  72. Be Stoned and Think: Jahirul Islam auyon, Zamiul Islam, Al Mahafuj, Fahim Sikder, Muheb Bullah (5× Jahangirnagar University )
  73. Broučci: Zuzana Drázdová (MFF UK ), Zdeněk Kuchař, Ondřej Gazda, Jan Horák, Filip Vaněk (4× not a student )
  74. VINTAGE: Jouglul Ahmed Jouglul Ahmed, Mohammad Nazmus Sakib Mohammad Nazmus Sakib, Mohtad Ahmed, Mohammad Rakibul Islam Mohammad Rakibul Islam, Nur Mohammad Imran (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  75. Ncd_team: rasen Shbeb, Alaa Hussein, Salman Aje, Mohammed Saood (4× HIAST, Syria )
  76. Stará garda: Jiří Vondra, Vojtěch Chalupa, Marek Henc, Martina Obdržálková, Jitka Piskačová (5× not a student )
  77. The Large Noobs Collider: Xuân Tùng Trần (MIT, USA ), Mạnh Quân Nguyễn (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam ), Tan Nguyen, Đức Huy Trần (2× Hong Kong University of S&T ), Ung Nguyen (Kyoto University, Japan )
  78. FtáKopySk: Adam Škrlec, Dušan Kavický, Matej Badin (3× FMFI UK Bratislava ), Filip Kubina (not a student ), Jakub Cimerman (FJFI ČVUT )
  79. Seriózní zkrat: Přemysl Pachl (Biskupské G, Brno ), Matyáš Brandstetter, Filip Zeman (2× FSI VUT ), Ondřej Batůšek (not a student )
  80. Experimentalci: Majra Sisic, Muhamed Sokolović, Davor Bokan, Nola Šegalo, Admir Papic (5× not a student )
  81. Physics leaders: Rawda Mohamed, Mai Mostafa, Rawan Tamer, Mohraeil Samer, Marwa Osman (5× not a student )
  82. Künstliche Intelligenz: Christoph Schuck (not a student )
  83. Physics Lovers: Nour Alyakine Ben Hachani (not a student ), Haya Zayed, Layla Zayed (2× Algarayda Secondary S, Egypt ), Khaled Magdy (ElMalek ElKamel HS, Egypt ), Noura Bahaa (Shobrawish Secondary S , Egypt )
  84. ŘáɱaŊ's ʃɧãdØŵ: abdullah mohammed, Suman Cool, prakhar maheshwari, Avani Pawar, muhammed fawzan (5× not a student )
  85. Trzyniec revival: Štěpán Stryja (FSI VUT ), Martin Novotný (FS ČVUT ), Daniel Martynek, Martin Dinh, Simona Dubcová (3× FCHI VŠCHT )
  86. Hodgepodge 2.0: Sivanessha Kalithasan, Bibek Bhujel, Cristian Emiliano, Fahrudin Delic, Tristan Mauck (5× Jacobs University Bremen )
  87. Gphy: Mansi Patel (not a student )
  88. Camfizz: Aranka Hrušková (G Christiana Dopplera, Praha ), Adam Přáda, Jiří Etrych, Michal Buran (3× U of Cambridge ), Stanislav Fořt (Stanford University, USA )
  89. Ionizers: Hassan Mahmoud (not a student ), Sara Mohsen, Fatma Mahmoud, Somia Gamal, Rawan Abdallah (4× Ismailia STEM HS )
  90. Free radical: Michal Koutný (not a student )
  91. Hadrian's Brawl: Angus Macdonald, Josh Nicholas, Benjamin Kettleborough (3× not a student )
  92. forth dimension: Ayman Abd alhay, Abdul Rahman Zlhuf, Madeh Maad, Ellen Barakat (4× not a student )
  93. Fanatická Pětka: Michal Jireš (MFF UK ), Jakub Rajnštajn (FSI VUT ), Jiří Kukla (FJFI ČVUT ), Jan Vaník (FEL ČVUT )
  94. Logarithmic lures: Lukáš Konečný, Márius Kádek (2× FMFI UK Bratislava ), Fridrich Valach (Imperial College London ), Tomáš Bzdušek (U of Zürich, Switzerland ), Ján Pulmann (University of Geneva )
  95. Planckton: Mahfuj Alam Shishir Mahfuj Alam Shishir, Pretam Das Pretam Das, Sushmita Alam Reya Sushmita Alam Reya, Israt Sultana Eithu Israt Sultana Eithu, Bishwajit Karmakar Bishwajit Karmakar (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  96. Frogwill: Srdjan Stankovic, Anita Barna, Snežana Kozarev, Vasa Vucurevic, Radoslav Bojanić (5× not a student )
  97. čćđšž: Mustafa Bevrnja, Alija Bevrnja (2× not a student ), Edvin Dapo (PMF UNSA, Sarajevo ), Sanel Avdic, Tarik Čorbo (2× MEF UNSA, Sarajevo )
  98. The Laureates: Tajra Begagic, Adna Talundjic, Tarik Becic, Malik Halilovic (4× Medicinska škola Zenica, BH )
  99. Anant: Jeet Yadav (not a student )
  100. Bazinga: Sudharshan Kannan, Vidhi Patidar, Krish Shah, Jinal Shah, Kaustav Bhattacharjee (5× not a student )
  101. Behaikatamltt: Anh Toan Tran, Khai Nguyen Phan, Si Mirinda Nguyen, Cong Minh Nguyen, Duc Nhan Nguyen (5× Le Thanh Tong HS, Vietnam )
  102. Stardust Crusaders: Danil Perevozchikov, Roman Nikolaev, Danil Domanevskiy, Nikita Sinelnikov, Eldar Khamatdinov (5× not a student )
  103. Team Sheldon: Bhavya Pandey, Joginder Jogi, Sagar Gaur, Jitender Koshyari (4× not a student )
  104. Quantumplate: Anivesh aghinotri, Suyash Verma, Utkarsh Shukla, Kushagra Sharma (4× not a student )
  105. Sailboat one oar short: Juraj Feilhauer (FMFI UK Bratislava ), Jana Klaudíniová, Peter Perešíni, Beáta Feilhauerová, Michal Takács (4× not a student )
  106. SloBiH: Vedad Grbo (ETF UNSA, Sarajevo ), Mihret Zukić, Sara-Medina Šehović (2× MEF UNSA, Sarajevo ), Enida Fatic, Dino Selimovic (2× U of Ljubljana, Slovenia )
  107. Singletón: Jan Mocek (not a student )
  108. Bad physicists..: Habib Md.habibur rahman, Zahid Md.zahid hasan, Rafsun Md.rafsunzani riaz, Tareq Md.Tareq aziz, Nishan Nishan das (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  109. важното е да сме живи и здрави: Nikola Yanakiev, Stefan Ivanov (2× U of Cambridge ), Lyubomir Shoylev, Ivan Dimitrov (2× U of Oxford ), Atanas Stefanov (University College London )
  110. The Loopholes: Abhinav P.V., Athul Krishna P.V., Jahang Prathap P.K., Avinash C.K., Gauri Shankar H (5× Pondicherry University )
  111. UPC+2: Jan Ferdyan, Szymon Gamrat, Radosław Nowak, Konrad Pawlik, Mateusz Stępniak (5× Jagiellonian University )
  112. Physics lovers (Infoset): Farshad Khalili Najafabadi, Reza Raeisi, Sayed Mohammadali Najafi, Alireza Amini, Amirhossein Payandeh (5× Ejei High School, Isfahan, Iran )
  113. The Newton Bros: laith ahmad, AlHaitahm Salloum (2× not a student )
  114. Physics minds: Saif Helal (not a student ), Gamal Ahmed, Hassan Badr, Ismail Sultan, Hossam mahmoud Elmasry (4× Alqubabat secondary S, Egypt )
  115. \mathcal Nonlinear Perturbator: Somsubhro Bagchi, Teddy Ong, Ronald Dobos, Darren Wayne Lim, Bogdan Rajkov (5× U of Cambridge )
  116. $\mu$: dan cai (not a student )
  117. bagocypher: Aszadur Rahman Rakin Rakin (BUET, Bangladesh )
  118. I wish we chose chem: Aarush Sahni, Jeremy Lesser, Rohan Wadhwa, Skanda Sai (4× Biotechnology High School, USA )
  119. Betelgeuse: Zillur Rahaman Zillur Rahaman, Yeasin Molla Yeasin Molla, Mohammad Sayef Ullah Sayem Mohammad Sayef Ullah Sayem, Mohammad Mezbaul Alam Mohammad Mezbaul Alam, Aj Waj Uddin Setu Aj Waj Uddin Setu (5× Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  120. team_intersting_dark: saurabh powar (not a student )
  121. GBS (Geek Brilliant Students): Abdallah Nabil, Mostafa Mohamed, Muhammad Khaled, AbdulRahman Tarek Azhary, Kareem Khaled (5× not a student )
  122. Modus Tollens: Gustav Klotz, Arvid Steen, Arvid Steen, Axel Lokrantz (4× not a student ), Johanna Lidholm (Polhemskolan, Sweden )
  123. Fiends: Gaurav Bruh (Delhi Pub. S, R.K. Puram )
  124. Siberian Athens: David Scherbatov, Alexei Sokolov, Natalia Zhludko, Oleg Mutylin, Dmitriy Strona (5× not a student )
  125. Ohms and Wattson: Innes Woodhouse, Tommy Walker, Alex Johnson (3× Tonbridge School, England )
  126. Trojkolka: Patrik Rusnák, Peter Súkeník, Matej Hanus, Marek Murin (4× FMFI UK Bratislava )
  127. KelvinKeplerKurchatov: Nika Kutuzova, Arturs Maslenkovs, Margarita Pashnina, Robert Gordin, Vladimirs Scigolevs (5× Riga Classical Gymnasium )
  128. Mexican hat: Petr Korolev, Anastasiia Kulikova, Ivan Retuntsev, Boris Elfimov, Vladislav Ryakin (5× not a student )
  129. Chembala: Paulina Ibek, Måns Hemberg (2× not a student )
  130. Peerless: Michael Hui, Kanishk Devgan (2× University of Toronto )
  131. E=m(a²+b²): Jiří Spousta, Martin Ošmera, Tomáš Drobil, Jakub Urban, Alexander Velič (5× FSI VUT )
  132. F_{ail}=ma: Adam Florkiewicz, Gary Hu, Cindy Hu (3× not a student )
  133. Noob: Harsh Sharma (not a student )
  134. Lo: Faozia Silvee, Tahmina Fariha Reza, Fouzi Ara Mithila (3× Jahangirnagar University )
  135. BrainPower: Michal Jůza (FJFI ČVUT )
  136. Einstein's Paradox: Altay Etkin, Gregory Christian, Rohan Gaya, Eli Louise, Lorenzo Pica-Ciamarra (5× University College London )
  137. TRIPHO: Janek Darowski, Lukas Schicht, Marinus Lehmann (3× not a student )
  138. RCPD dons: Kevin Mosedale, Pete Summers, Ali Hakimi, Andrew Norman (4× Radley College, UK )
  139. e = pi = sqrt(g) = 3: Konstantin Dukatš (U of Oxford ), Kaarel Kivisalu, Jarl Patrick Paide (2× U of Manchester, UK ), Kristjan-Erik Kahu (MHG, Estonia ), Hendrik Vija (University of Tartu, EE )
  140. Trans-4: Muniza Manobi, Rokon Rokon, NabLiha Zarin, Sumaya Sarah (4× BUET, Bangladesh )
  141. Magic: Anežka Doležalová (MFF UK ), Jan Koupil, Pavel Kycl, Vladimír Vícha, Jana Herudková (4× not a student )
  142. Insane 4: Tanvir Md Tanvir Zaman, Lira Nafia Nishat, Raisa Raisa Nehal, Upama Lutfa Rahman (4× Jahangirnagar University )
  143. IFO: Artem Pesterev, Liliya Papikyan, Bakhodir Abdullaev, Lyubov’ Chechulina, Victor Levin (5× Moscow State U of Civil Eng., RU )
  144. Quaerere quia Illustratio: Jonathan Ngoy, Nosaze Ighodaro, Shannon Patel (3× not a student )
  145. Fearless: Vyacheslav Cherepnin (Moscow State U of Civil Eng., RU )
  146. Mytischi: Oleg Brygar, Artem Erokhin, Sergey Shishov, Valeriya Kosheleva, Alexey Bodrov (5× Moscow State U of Civil Eng., RU )
  147. WebExperimenters: Ankur Sharma, Jan Ondras (2× not a student )
  148. HAITHAM Society: Nurjahan Akter, Debosre Roy Dristy, Monju Akter Mou, Ayesha Siddika, Umayya Afrin (5× Jahangirnagar University )
  149. Funysics: Abhijeet Krishna, Aryaman Gupta, Manan Lalit, Archit Bhatnagar (4× not a student )
  150. quantumworldavengers: MANJULA PRAKASH, SAKSHI ARORA, HIMANSHU YADAV, ABHISHEK SINGH, YASH ARYA (5× not a student )
  151. Veterani: Nermedin Džeković (PMF UNSA, Sarajevo ), Nudžeim Selimović (U of Zürich, Switzerland ), Bahrudin Trbalić (Stanford University, USA ), Selver Pepić (IST, Austria ), Suad Krilašević (TU Delft, Netherlands )
  152. Azis - MMA: Boris Panayotov, Ivo Petrov, Georgi Aleksandrov (3× not a student ), Aleksandar Iliev (Sofia H. S. of Mathematics, BG ), Vasil Nikolov (1st Private Math. HS, Bulgaria )
  153. ECO-PHYSICISTS: Mohamed Hassan El-Sayed, Youssef Ahmed Ismail, Ahmed Muhammed Gamal El Dien, Amr Abdelomoez Abd Elfattah, Abd El Rhaman Ibrahim Salah ElDien (5× Ismailia STEM HS )
  154. CRI: Roman Charvot, Ilona Charvotová (2× not a student )
  155. BMPSS: Shaswati Majumder, Farah Binta Habib Pritu, Sumiya khan Sujana, Farjana Mahajabin, Farhana Parvin Bristy (5× Jahangirnagar University )
  156. Exotic: Abdulah Jašarević, Sanja Ćosić, Sabina Čoloman (3× PMF UNSA, Sarajevo ), Kristijan Kavazović (KŠC Sv. Josip Sarajevo, BiH ), Muhamed Duhandžić (Osnovna škola "Hašim Spahić", BH )
  157. ParaLeL: Md. Ijtihad Abtahi, Arnab Chowdhury (2× BUET, Bangladesh ), Abdullah Al Rafi Mahmud (Notre Dame College, Bangladesh ), Abdullah Abrar (IUT, Bangladesh ), Ahmed Nafis Farhan (BRAC Univerzity, Bangladesh )
  158. pavlo: Tomas Pavlovic (not a student )
  159. Vypínači comeback: Jáchym Bareš, Miroslav Hrabal (2× MFF UK ), Michal Koutný (Univerzita Palackého ), Martin Repčík (CESA VUT )
  160. OLEG: Andrejs Zaharenkovs, Anton Minaev, Alexander Kornienko, Daniil Leontiev, Olita Zadarozhnaja (5× Riga Classical Gymnasium )
  161. JeeLevelPhysics: Manas Bhargava, Krishna Subramani, Aakash Agrawal, Lohith Kumar, Nakul Ghate (5× IST, Austria )
  162. NITK: Anand Menon, Anurag Badetiya, Rakshit M. Gharat, Soumya Sarkar (4× NIT Karnataka, India )
  163. Tetra sisyphean: Maknun Mariam Habib, Ishrat Jahan Nirjona, Farzana Haque Koli, Jannatul Ferdous Jina, Ashraful Nushrat Banna (5× Jahangirnagar University )
  164. physicsteam: ملك عادل, aya mohammed, مريم هاني, omnia hemdan, ندي عرفات (5× not a student )
  165. Quantum: SalahDin Rezk, Taha Ottief, Fatma Magdy, Kareem El-Torky (4× STEM High School, Egypt )
  166. Bruh Moment: Sean Chen, Sanjay Raman, Edward Lu, Vincent Bian, Albert Qin (5× MIT, USA )
  167. Amateur Physicist: Samuel Lee, Xuan-Yan Tan (2× not a student )
  168. NEon-RubiDium: Davide Radaelli, Devinder Sarai (2× not a student ), Dickson Wu (St. Peter Catholic HS, Canada ), Robert Macwha (Colonel By SS, Canada ), Thomas Lawrence (St. Mark High School, Canada )
  169. (-_(-_(-_-)_-)_-): Jānis Pudāns, Edgars Rūdolfs Vītiņš, Viesturs Spūlis, Ričards Kristers Knipšis, Rolands Lopatko (5× Riga State Gym. No.1, Latvia )
  170. Antiveterani: Emir Karadza (TU Munich ), Arman Korajac, Senad Isakovic (2× PMF UNSA, Sarajevo ), Dinno Koluh (ETF UNSA, Sarajevo ), Dženan Devedžić (International Burch Uni, BiH )
  171. ExGChD: Jan Hřebec, Rudolf Líbal (2× FEL ČVUT )
  172. γ-Butyrolactone ruined my life: Klára Předotová (G Botičská, Praha ), Tomáš Tollinger (G, Brandýs n. L. ), František Kmječ, Vojtěch Káně (2× MFF UK ), Tomáš Kysela (FEL ČVUT )
  173. Halusky a zincica: Martin Gažo (U of Cambridge ), Samuel Plesnik (not a student ), Jerguš Stručka (Imperial College London )
  174. Frankovia: Peter Ridilla (TU Munich ), Martin Albert Gbúr (U of Warwick ), Samuel Novák (FCHI VŠCHT ), Branislav Pastula (UPJŠ Košice ), Simona Havrilová 16.9.2000 (FCHT VŠCHT )
  175. sudbel: Suhrith Bellamkonda (not a student )
  176. KugelBlitzSchwarzchildren: Heramb Podar, Anson Physics (2× IIT Roorkee, India )
  177. hatodogmen: Lance Lui, Antoine Wiley, Jack Qiao, Kunaal Jha, David Chi (5× not a student )
  178. Die Physiker: Thomas Kornalik (not a student ), Theo Lequy (Werner-von-Siemens-G Germany ), Sebastian Hilscher (G Reutershagen, Germany ), Constantin Pfannschmidt (G Penzberg, Germany ), Jessica Ploner (G bei St. Anna, Augsburg Germany )
  179. Ganadores: Eva Kospachová, Eva Kospachová (2× G, Brandýs n. L. ), Petr Kospach (not a student )
  180. Chainsmokers: Armanul Islam, Jahidul Islam Jehan (2× Jahangirnagar University )
  181. Virus: Md Rony Hossain, Anonya Roy Shorna, Adwitee Biswas, U Thoung Yine, Sujon Rana (5× Jahangirnagar University )